Užsienio šalių krepšinio lygose šeštadienio vakarą kovėsi lietuvių atstovaujamos ekipos.

Pergalę Ispanijos čempionate pasiekė Vitorijos „Baskonia“ (9/7) klubas su Tadu Sedekerskiu. Baskai svečiuose 93:85 (22:17, 26:23, 27:19, 18:26) nukovė Žironos „Basquet“ (7/9) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Mindaugas Sušinskas.

Per 27 minutes T. Sedekerskis pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, padarė 4 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

M. Sušinskas žaidė 13 minučių, pasižymėjo 9 taškais (3/4 dvit., 1/1 trit.), 3 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, blokuotu metimu, klaida, 3 pražangomis ir 9 naudingumo balais.

Tuo tarpu triuškinančią nesėkmę Ispanijos čempionate patyrė Lugo „Breogan“ (4/12) krepšininkai, kurių gretose žaidžia Martynas Sajus ir Matas Jogėla.

Lietuvių atstovaujama ekipa svečiuose 60:86 (10:22, 25:28, 9:23, 16:13) neprilygo Las Palmo Gran Kanarijos „Dreamland“ (10/6) komandai.

M. Sajus per 20 minučių pasižymėjo 8 taškais (2/2 dvit., 4/4 baud.), 6 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 3 išprovokuotomis pražangomis, klaida, 2 asmeninėmis pražangomis ir 16 naudingumo balų.

M. Jogėla žaidė 12 minučių, pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, padarė klaidą, sykį prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Pergales Adrijos lygoje ir toliau skina Belgrado „Crvena Zvezda“ (13/1) komanda su Roku Giedraičiu. Pastaroji namuose 80:48 (31:13, 16:16, 17:15, 16:4) nepaliko net menkiausios vilties Aleksandrovaco „Igokea“ (9/5) krepšininkams.

22 minutes žaidęs R. Giedraitis pelnė 6 taškus (0/3 dvit., 2/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.