Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė turnyrą Rygoje pradėjo tarptautinį keturių vyrų komandų krepšinio turnyrą. Po atkaklios kovos latviai 84:83 (21:19, 16:22, 16:17, 20:16) palaužė lietuvių pasipriešinimą.

Pirmuosius taškus lietuviams pelnė Darjušas Lavrinovičius (0:2). Jau nuo pirmosios minutės matomas aktyvus į rinktinę sugrįžusio Šarūno Jasikevičiaus žaidimas. Įpusėjus kėliniui po dviejų taiklių latvių baudos metimų - lietuviai turėjo minimalią persvarą (11:12). Kėliniui einant į pabaigą Latvijos rinktinė išlygino rezultatą (19:19). Vis dėlto, pirmasis kėlinys baigėsi lietuvių naudai - 19:21.

Antrajame ketvirtyje ir toliau vyko kova taškas į tašką. Netrukus Donatas Slanina gavo nesportinę pražangą ir pelnę 5 taškus vienos atakos metu latviai išsiveržia į priekį (26:22). Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms latvių persvara išaugo iki 8 taškų (35:26). Tuo metu puikiai rungtyniavo Darius Songaila. Po dar 2 lietuvio taškų Lietuvos rinktinė sumažiną varžovų persvarą iki 2 taškų (35:33). Į persirengimo kambarius geresnės nuotaikos išėjo 4 taškų persvarą turėję Latvijos rinktinės krepšininkai (41:37).

Antrojoje mačo dalyje lietuviams ir toliau nesiseka mesti iš toli - kol kas nei vienas bandymas nebuvo tikslus. Prabėgus kelioms minutėms lietuviai dar nebuvo pelnę nei taško, o tuo tarpų Latvijos rinktinė padidino persvarą iki 10 taškų (47:37). Kitos atakos metu Ramūnas Šiškauskas pataikė pirmąjį Lietuvos rinktinės tolimą metimą (47:40). Po trečiojo kėlinio švieslentė vis dar rodė latvių 5 taškų pranašumą (58:53).

Ketvirtajame kėlinyje lietuviai pradėjo mažinti skirtumą, tačiau latviai atsakė tritaškiu bei perimtu kamuoliu (64:58). Po Armandso Škele tritaškio atotrūkis padidėjo iki 7 taškų (67:59). Netrukus latviai padidino persvarą iki 12 taškų, tačiau tuomet sekė 2 iš eilės lietuvių tritaškiai (72:66). Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms rezultatas buvo 75:70, latvių naudai. Rungtynių laikrodžiui skaičiuojant paskutinę minutę po taiklaus R.Šiškausko tritaškio metimo lietuviai persvėrė rezultatą (75:76). Kitos atakos metu Janis Blums atsakė tuo pačiu (78:76). Paskutinėmis sekundėmis Darius Songaila pataikė tolimą metimą ir vėl persvėrė rezultatą (78:79). Prieš paskutinį J.Blumo baudos metimą lietuviai turėjo 1 taško persvarą, tačiau latviai atkovojo kamuolį puolime pataikė fantastišką metimą iš toli, taip išplėšdami pergalę. (84:83).