A lygoje penkių pralaimėjimų seriją nutraukė „Jonava“. Ji 10 turo rungtynėse svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“, kuriam pirmąkart vadovavo Vitalijų Stankevičių pakeitęs Laimis Bičkauskas.

Iki pirmojo įvarčio, įmušto kėlinio pabaigoje, išsiskyrė vienintelis epizodas – tolimas Aurimo Raginio smūgis. „Kauno Žalgirio“ saugas mušė silpnai, tad kamuolį lengvai pagavo svečių vartininkas Karolis Salikas.

Pirmąjį tikslų smūgį atliko „Jonava“. 43-ąją minutę, po Davido Makaradzės perdavimo iš dešinės, prie pat vartų laisvas liko Tadas Eliošius. Kamuolys skriejo nepatogiame aukštyje, tad „Jonavos“ kapitonas kamuolį į vartus nukreipė kone šlaunimis (1:0).

T. Eliošius galėjo įmušti ir antrajame kėlinyje, bet po baudos smūgio pataikė į skersinį.

„Kauno Žalgirio“ gynyba ėmė byrėti. 76-ąją minutę baudos aikštelėje kvailai ir neapdairiai sužaidė Rokas Sikorskis. Futbolininkas grubiai suklydo, leidęs perimti kamuolį Klaudijui Upstui. Šis iššoko vienas prieš vartininką ir pelnė antrąjį svečių įvartį (2:0).

Netrukus vienas prieš Nemanją Bjelaną po Lauryno Stonkaus perdavimo paspruko ir Maksimas Marusičius. Šįkart vartininkas apsigynė.

Vėliau į tolimąjį kampą nepataikė K. Upstas.

„Kauno Žalgiris“ tiksliu smūgiu atsakė 88-ąją minutę. Po Levano Chapodzes perdavimo iš dešinės puikų įvartį pelnė A. Raginis (2:1).

Nors šeimininkų viltys atgijo, jas 91-ąją minutę po kontratakos ir M. Marusičiaus perdavimo galutiniai sužlugdė L. Stonkus (3:1).

Penkių pralaimėjimų seriją nutraukusi „Jonava“ (9 taškai) A lygos turnyro lentelėje rikiuojasi šešta, „Kauno Žalgiris“ (2 tšk.) – paskutinis, aštuntas.