Triuškinantį pralaimėjimą NBA atkrintamosiose patyrė Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“, kai svečiuose 92:124 (22:35, 28:28, 24:29, 18:32) vėl nusileido Oklahomos „Thunder“ klubui.

Serijos rezultatas dabar jau 0:2 „Thunder“ naudai.

Lietuvis per 22 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (8/14 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po du kartus suklydo ir prasižengė.

Aukštaūgis vien per pirmąsias šešias žaidimo minutes pelnė 11 taškų.

„Pelicans“ neblogai pradėjo rungtynes, bet „Thunder“ kėlinio pabaigoje spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą (35:22).

Antrajame kėlinyje ir po ilgosios pertraukos jiems persvarą labai sėkmingai vis pavykdavo išlaikyti, nes „Pelicans“ bandė vytis varžovus, bet arčiau priartėti nepavykdavo (74:90).

Ketvirtajame kėlinyje situacija dar labiau suprastėjo, kai „Thunder“ ėmė dar labiau tolti, o svečiai puolimo mašinos nesugebėjo sustabdyti ir galiausiai patyrė sutriuškinimą.

„Pelicans“ komandai, kuri verčiasi be Ziono Williamsono, po 18 taškų surinko Brandonas Ingramas ir Herbertas Jonesas.

Nugalėtojams Shai'us Gilgeous-Alexanderis pelnė 33 taškus. Chetas Holmgrenas įmetė 26 taškus bei atkovojo 7 kamuolius.

„Thunder“: Shai'us Gilgeous-Alexanderis 33 (10/14 dvit., 3/5 trit., 5 rez. perd.), Chetas Holmgrenas 26 (6/7 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam.), Jalenas Williamsas 21 (9/14 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Luguentzas Dortas 15 (4/6 trit.), Joshas Giddey 13 (3/6 dvit., 6 atk. kam.), Isaiahas Joe 8, Aaronas Wigginsas 6 (5 atk. kam.).

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 19 (8/14 dvit., 7 atk. kam.), Brandonas Ingramas (5/10 dvit., 4 atk. kam.) ir Herbertas Jonesas (4/7 trit.) po 18, CJ McCollumas 15 (5/9 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Naji Marshallas 10, Trey Murphy 8 (2/6 trit., 5 atk. kam.).