Vienas iš labiausiai laukiamų JAV sporto debiutų penktadienį pateisino visų lūkesčius. Pasaulio čempionas ir septyniskart „Ballon D‘or“ laimėtojas argentinietis Lionelis Messi įmušė vieną iš savo firminių baudos smūgių, o Lygos taurės pirmose rungtynėse Majamario „Inter“ 2:1 nugalėjo „Cruz Azul“.

L.Messi į aikštę žengė tik 54-ą minutę, kai pakeitė 18-metį saugą Benjaminą Cremaschi, kuris taip pat yra kilęs iš Argentinos.

Teisėjas antrajame kėlinyje pridėjo 2 minutes ir kai jau „Inter“ organizavo paskutinę ataką net 4-ąją pridėto laiko minutę, „Cruz Azul“ prasižengė. L.Messi savo legendine kaire koja atliko laisvą smūgį bei pasiuntė kamuolį į viršutinį kampą ir maždaug 21 tūkst. sirgalių sukėlė euforiją.

„Mums tai buvo labai geros rungtynės. Norėjome tokio susitikimo kaip šis ir padovanoti sirgaliams pergalę“, – „Apple TV“ sakė L.Messi. „Noriu padėkoti visiems šiems žmonėms. Dėl jų čia jaučiuosi labai laukiamas, todėl labai džiaugiuosi galėdamas jiems įteikti pergalę“.

Majamio komandai, kuri turi blogiausią rezultatą MLS lygoje, šis įvartis buvo puiki naujos eros pradžia.

„Žinojau, kad rungtynėse tai yra paskutinis šansas. Tiesiog pabandžiau taip, kaip visada, ir, laimei, vartininkas nespėjo prie kamuolio“, – sakė L.Messi. „Šiai komandai svarbu iškovoti pergales, nes mūsų padėtis lygoje nėra gera. Žinau, kad tai kitas turnyras, bet tai padės mūsų moralei“.

Paskutiniąsias Lygos taurės rungtynes Majamio ekipa žais antradienį prieš „Atlanta United“. Atkrintamosios, į kurias „Inter“ jau yra žengę viena koja, prasidės rugpjūčio 2-ą.

Trys geriausios šio turnyro komandos pateks į CONCACAF Čempionų lygą.