Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „ Arsenal“ ir „Southampton“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Šeiminkams niuksą svečiai smogė jau sužaidus vos 25 sekundes, kai Carlosas Alcarazas 1-ąją minutę pasinaudojęs vartininko klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Southampton“ į priekį 1:0.

Netrukus Theo Walcottas 14-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Visgi iki pertraukos Londono ekipa rezultatą sušvelnino, kai Gabrielis Martinelli 20-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą (1:2).

Antrąjį kėlinį „Arsenal“ pradėjo aktyviai, bet, nepaisant to, jie gavo dar vieną niuksą, kai Duje Caleta-Caras 66-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir vėl padidino svečių pranašumą 3:1.

Kai jau atrodė, kad „Arsenal“ nieko gero nesišviečia, Martinas Odegaardas 88-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 2:3.

Kaip reikiant užsikūręs „Arsenal“ netrukus vėl pakėlė nuo savo kėdžių visus komandos sirgalius, kai Bukayo Saka 90-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išlygino rezultatą 3:3.

Per teisėjo pridėtą laiką šeimininkai dar galėjo ir išplėšti taip reikalingą pergalę, bet Leandro Trossardo smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, o G. Jesusui keliose situacijose pritrūko ir fortūnos pagalbos.

„Arsenal“ po 32 sužaistų rungtynių turi surinkęs 75 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje bei nuo 2 susitikimais mažiau sužaidusio „Manchester City“ yra atsiplėšęs penkiais taškais.

Tuo tarpu „Southampton“ su 24 taškais žengia dvidešimtas, paskutinis.