Vakar Elektrėnų Energijos" ritulininkai Daugpilyje net 0:9 (0:0, 0:5, 0:4) pralaimėjo vietos Latgale" komandai.

Šiame Latvijos klube sumažėjo lietuvių. Dėl nesutarimų su Latgale" vadovybe komandą paliko puolėjai Dovydas Kulevičius ir Saulius Limontas. Dar vienas puolėjas Donatas Kumeliauskas - traumuotas. Taigi šį kartą varžovų gretose žaidė tik Egidijus Bauba bei Mindaugas Kieras. E. Bauba pelnė vakar tris įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą o M. Kieras pasižymėjo dvejais rezultatyviais perdavimais.

Energijos" komanda po ilgos pertraukos šį kartą žaidė beveik pilnos sudėties (nebuvo traumuoto Karolio Šliko). Po traumų rungtyniavo gynėjai Rolandas Aliukonis, Petras Nausėda, puolėjai Dalius Vaiciukevičius ir po pertraukos į gimtąjį miestą sugrįžęs Povilas Verenis.

Rungtynių pradžioje vyko apylygis žaidimas, tačiau po vieno kėlinio Elektrėnų komandos žaidėjai pavargo. Fizinio pasirengimo stoka virto įvarčiais į Nerijaus Dauksevičiaus vartus.

Kitas atvirojo Latvijos čempionato rungtynes Energijos" ritulininkai žais šeštadienį Liepojoje su lyderiais Metalurgs". Šiame klubui atstovauja lietuviai Darius Lelėnas ir Darius Pliskauskas.

Kitą savaitę, vasario 5-7 dienomis, Lietuvos nacionalinė rinktinė vyks į Euro Challenge" turo varžybas Prancūzijoje, kur susitiks su šeimininkų, Norvegijos ir Didžiosios Britanijos nacionalinėmis komandomis.