32-ąją nesėkmę 33-osiose rungtynėse patyrė atvirojo Latvijos "Samsung premjerligas" ledo ritulio čempionato septynių komandų turnyro autsaiderė Elektrėnų "Energija" (3 tšk.), šeštadienį svečiuose 3:9 (0:1, 1:4, 2:4) pralaimėjusi ketvirtoje vietoje esančiam Rygos LSPA (44 tšk.) klubui.

Du įvarčius svečiams pelnė Karolis Šlikas (25:21 ir 42:57), vieną - Artūras Švedavičius (46:53).
27-ąją pergalę iškovojo pirmenybių lyderė Dariaus Lelėno ir Dariaus Pliskausko Liepojos "Metalurgs" (81 tšk.) komanda namuose 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) sutriuškinusi šeštojoje pozicijoje esančią Narvos "Big Diamonds" (33 tšk.) ekipą.

Vieną įvartį nugalėtojams pelnė ir rezultatyvų perdavimą atliko D. Lelėnas, o D. Pliskauskas šįsyk nepasižymėjo.

Čempiono titulą ginančiam ir trečiojoje pozicijoje esančiam Rygos "Riga 2000" (61 tšk.) klubui rimtai svečiuose pasipriešino penktoje vietoje esanti Dugpilio "Latgale" (38 tšk.) komanda su keturiais lietuviais, varžovui nusileidusi 2:4(2:2, 0:2, 0:0).

Mindaugas Kieras šeštadienio rungtynėse "atsėdėjo" dvi baudos minutes, o Saulius Limontas, Egidijus Bauba ir Dovydas Kulevičius nepasižymėjo.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių skirtumas, taškai):