28-ą nesėkmę atvirojo Latvijos "Samsung premjerligas" ledo ritulio čempionato septynių komandų patyrė autsaideriai Elektrėnų "Energijos" (3 tšk.) ledo ritulininkai, sekmadienį namuose 2:3 (0:1, 0:0, 2:2) nusileidę iš šeštosios pozicijos į penktąją pakilusiai Daugpilio "Latgale" (35 tšk.) ekipai su keturiais lietuviais.

Aikštelės šeimininkams įvarčius pelnė Karolis Šlikas (44:46) bei Martynas Šlikas (45:12).

Įvarčiu (10:21) bei rezultatyviu perdavimu svečių gretose pasižymėjo Saulius Limontas.

Du rezultatyvius perdavimus svečių gretose atliko Egidijus Bauba, vieną - Dovydas Kulevičius, o Donatas Kumeliauskas gavo dvi baudos minutes.

Beje, šeštadienį elektrėniškiai Daugpilio ledo ritulininkus namuose nugalėjo 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) bei nutraukė 27 pralaimėjimų iš eilės turnyre seriją.

Čempionato lyderės poziciją sutvirtino Dariaus Lelėno ir Dariaus Pliskausko Liepojos "Metalurgs" (75 tšk.) komanda, sekmadienį išvykoje 7:3 (3:2, 1:1, 3:0) įveikusi Rygos LSPA (4 vieta - 38 tšk.) ledo ritulininkus.

D. Lelėnas pelnė vieną įvartį (10:50) bei gavo dvi baudos minutes (13:23).

D. Pliskausko sąskaitoje - du rezultatyvūs perdavimai ir dvi baudos minutės (29:54).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių skirtumas, taškai):

1. Liepojos "Metalurgs" 29 25 1 3 1 148:67 75

2. Uogrės ASK 28 17 3 7 1 122:93 58

3. Rygos "Riga 2000" 29 16 3 9 1 115:88 55

4. Rygos LSPA 26 8 6 10 2 91:108 38

5. Daugpilio "Latgale" 28 10 0 13 5 90:98 35

6. Narvos "Big Diamonds" 29 8 2 14 5 82:96 33

7. Elektrėnų "Energija" 29 1 0 28 0 73:171 3