Septynioliktą pralaimėjimą Lenkijos vyrų krepšinio čempionato XXIV turo mače patyrė tryliktąją vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Rolando Alijevo Varšuvos "Polonia SPEC" klubas, trečiadienį išvykoje 85:86 (21:20, 20:27, 22:13, 22:26) nusileidęs dešimtojoje pozicijoje esantiems Košalino AZS (10 pergalių ir 14 pralaimėjimų) krepšininkams.

Lietuvis svečiams pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo be surinko 3 pražangas.

Per 28 su puse minutės R. Alijevas pataikė 1 tritaškį iš 2, visus 5 dvitaškius bei 4 baudų metimus iš 5.

Sėkmingiausiai Varšuvos komandoje žaidusio Ryano Lothridge`o sąskaitoje - 28 taškai.

Devintąją vietą užimanti Gdynės "Kager" (10/14) komanda su Gintaru Kadžiuliu trečiadienį namuose 90:78 (20:16, 22:21, 26:18, 22:23) nugalėjo Ostruvo "Gipsar Stal" (7 vieta - 13/11) krepšininkus.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 11 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po krepšiu sugriebė vieną kamuolį bei kartą prasižengė.

Per 32 su puse minutės G. Kadžiulis prametė visus 3 tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 7 bei realizavo visus 5 baudų metimus.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Michaelas Kuebleris (22 tšk.), Tomaszas Cielebąkas ir Courtney Eldridge`as (po 14 taškų).

Čempionate pirmauja nugalėtojos titulą ginanti Sopoto "Prokom Trefl" (19/4) ekipa su trimis lietuviais, kuri šio turo rungtynes ketvirtadienį išvykoje žais su Slupsko "Energa Czarni" (5 vieta - 14/9) komanda, kurios gretose rungtyniauja Mantas Česnauskis bei Evaldas Jocys.