Antradienį toliau tęsėsi UEFA Čempionų lygos trečiojo turo kovos. Vėlų vakarą buvo sužaistos dar šešerios rungtynės.

A grupėje Amsterdamo „Ajax“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą namuose, kai net 1:6 nusileido „Napoli“ ekipai.

Įdomu tai, kad šeimininkai pirmieji 9-ąją minutę pelnė įvartį, bet „Napoli“ greitai rezultatą išlygino, o iki pertraukos pelnė dar du įvarčius.

Po jos Giacomo Raspadori rezultatą dar labiau padidino, o 64-ąją minutę kartvelas Khvicha Kvaratskhelia pelnė ir penktąįį „Napoli“ įvartį.

Lyg to būtų maža, Giovanni Simeone mačo pabaigoje italams pelnė ir šeštąjį įvartį.

„Ajax“ mačą užbaigė mažumoje, kai Dušanas Tadičius 73-ąją dėl dviejų geltonų kortelių privalėjo palikti aikštę.

Kitame grupės susitikime „Liverpool“ namuose 2:0 pranoko Glazgo „Rangers“. Šeimininkus mačo pradžioje į priek išvedė fantastišku smūgiu pasižymėjęs gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas (7 min.).

Po pertraukos pergalę šeimininkams įtvirtino Mohamedas Salahas (53 min.).

„Napoli“ laimėję visus tris susitikimus pirmauja grupėje (9 taškai). Liverpulio ekipa žengia antra (6 taškai). „Ajax“ sąskaitoje kol kas 3 taškai, o „Rangers“ lieka be taškų.

B grupėje fantastiškai žygiuojantis „Brugge“ klubas iškovojo jau trečią pergalę paeiliui. Šįsyk Belgijos klubas namuose 2:0 įveikė Madrido „Atletico“.

Šeimininkai pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį, o iškart po pertraukos pasižymėjo ir dar sykį. 76-ąją minutę svečiai turėjo šansą sušvelninti rezultatą, bet Antoine Griezmannas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Kitose grupės rungtynėse „Porto“ antrajame kėlinyje 2:0 palaužė Leverkūzeno „Bayer“ pasipriešinimą. Susitikimą vokiečiai dar užbaigė be 86-ąją minutę išvaryto Jeremie Frimpongo.

„Brugge“ pirmauja grupėje turėdama devynis taškus. Visi kiti trys likę klubai savo sąskaitoje turi po tris taškus.

Itin intrigavusiame C grupėje mače tarp Milano „Inter“ ir „Barcelona“ klubų minimalią pergalę 1:0 šventė namuose žaidę italai.

Vienintelį rungtynių įvartį per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pelnė Hakanas Calhanoglu.

Katalonai turėjo mačo pabaigoje šansų išlyginti rezultatą, bet Ousmane'as Dembele pataikė į virpstą, o Pedri įvartis nebuvo įskaitytas dėl prieš tai komandos draugo ranka liesto kamuolio.

Kiek anksčiau šiandien vykusiame kitame šios grupės susitikime Miuncheno „Bayern“ klubas net 5:0 sutriuškino „Plzen“.

Po šios jau antrosios grupėje nesėkmės katalonai lieka su trimis taškais grupėje. „Inter“ jų turi šešis, o „Bayern“ – 9.

O D grupės rungtynėse tarp Frankfurto „Eintracht“ ir Londono „Tottenham“ nugalėtojas nepaaiškėjo. Komandų susitikime įvarčių pelnyta nebuvo (0:0).

Kiek anksčiau šios grupės mače  „Marseille“ klubas namuose 4:1 pranoko Lisabonos „Sporting“.

Grupėje su šešiais taškais vis dar pirmauja „Sporting klubas. „Tottenham“ ir „Eintracht“ klubai turi po keturis taškus, „Marseille“ sąskaitoje – 3 taškai.