Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvi trečio turo rungtynės.

H grupėje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Barcelona“ klubas. Katalonai namuose 2:1 nugalėjo Donetsko „Shakhtar“ komandą.

Pirmajame kėlinyje „Barcelona“ gretose puikiai pasirodė 20-metis talentas Ferminas Lopezas. Futbolininkas iš pradžių pabėgo vienas prieš vartininką ir pataikė į vartų skersinį, tačiau kamuolys atšoko Feranu Torresui, kuris pakartotiniu smūgiu išvedė „Barcelona“ į priekį.

36-ąją minutę F. Lopezas iniciatyvos ėmėsi pats. Jis susikūrė sau erdvės smūgiui iš už baudos aikštelės ir galingai smūgiavęs į viršutinį vartų kampą pelnė dar vieną įvartį komandai.

Nepaisant to Donecko ekipa rankų nenuleido ir kiek apkartino vakarą pirmavusiai komandai. 62-ą minutę pasižymėjo svečių atstovas Georgijus Sudakovas ir kiek sušvelnino rezultatą 2:1. Tai buvo vienintelis per visas rungtynes atliktas ukrainiečių smūgis į vartų plotą.

E grupėje į pirmąją grupės poziciją bent jau laikinai pakilo „Feyenoord“. Nyderlandų čempionai namuose lengvai 3:1 susitvarkė su Romos „Lazio“ pasipriešinimu.

Pirmą įvartį pelnęs Santiago Gimenezas savo komandą į priekį išvedė jau 32 minutę, o per antrą pridėtą kėlinio minutę „Lazio“ gyvenimą dar labiau apsunkino ir Ramizo Zerrouki įvartis (2:0).

Antrame kėlinyje Roterdamo ekipa dar labiau išsiveržė į priekį 74-ą minutę pelnyto antro S. Gimenezo įvarčio.

Į rungtynes Romos futbolininkai dar bandė sugrįžti ir sėkmingai realizavo baudinį Petro Rodriguezas Ledesma, tačiau pergalei pasiekti laiko buvo per mažai (3:0).