Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas, tačiau antrąją vietą Centriniame pogrupyje bei trečiąją poziciją Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Klivlendo "Cavaliers" (24 pergalės ir 18 pralaimėjimų) klubas trečiadienį po dviejų pratęsimų namuose 115:118 (18:18, 23:23, 25:22, 26:29, 8:8, 15:18) pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje esantiems Filadelfijos "76ers" (13/30) krepšininkams.
Ž. Ilgauskas per 38 su puse minutės pataikė 7 dvitaškius iš 18 bei realizavo visus 9 baudų metimus. Be to. jis atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, 3 kartus suklydo bei už 6 pražangas buvo priverstas palikti aikštelę.
"Cavaliers", kuris patyrė penktą pralaimėjimą per šešerias pastarąsias rungtynes, gretose sėkmingiausiai žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 39 taškai, 10 sugriebtų kamuolių bei 4 rezultatyvūs perdavimai.
26 taškus į svečių krepšį įmetė Larry Hughesas, 12 - Aleksandras Pavlovičius, 8 - Ericas Snow.
Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Andre Iguodala (34 tšk.), Samuelis Dalembertas (20 tšk.), Rodney Carney (18 tšk.), Andre Milleris (16 tšk.), Kyle`as Korveris (13 tšk.) bei Stevenas Hunteris (11 taškų).
Šiame sezone "76ers" krepšininkai išvykoje laimėjo vos trejas rungtynes iš dvidešimties, "Cavaliers" savo ruožtu pirmą kartą patyrė dvi nesėkmes iš eilės.