Startavo Bundeslygos sezonas. Jį sunkia pergale pradėjo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, penktadienį namuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Hoffenheim“ futbolininkus.

Svečiai ilgą laiką sėkmingai gynėsi. „Bayern“ varžovų vartus atrakino 23-ąją minutę, kai po Joshua Kimmicho pakelto kampinio įmušė Thomas Mulleris (1:0).

„Hoffenheim“ pirmajame kėlinyje galėjo išlyginti rezultatą, bet Joelintonas iš dėkingos padėties nepataikė į vartus. Vėliau vienas prieš vartininką išbėgo „Bayern“ saugas Kingsley Comanas. Neįmušė ir jis.

Po pertraukos kontrataka nepasinaudojo Arjenas Robbenas, nepataikęs į tolimąjį vartų kampą. Netrukus Miuncheno komanda pelnė įvartį, bet Robertui Lewandowski užfiksuota nuošalė. Kitoje aikštės pusėje šeimininkus nubaudė „Hoffenheim“ puolėjas Adamas Szalai, išlyginęs rezultatą (1:1).

Rungtynių pabaigoje už pražangą prieš Francką Ribery skirtas 11 metrų baudinys. R. Lewandowski mušė tiesiai į vartininką, bet pirmas prie kamuolio suskubo A. Robbenas. Teisėjas įvartį įskaitė, tačiau po vaizdo peržiūros sprendimą pakeitė – olandas į baudos aikštelę įžengė per anksti. R. Lewandowski 82-ąją minutę dar kartą stojo prie žymos ir tąsyk neklydo (2:1).

Netrukus krito dar vienas įvartis – po Leono Goretzkos smūgio kamuolys atsimušė į T. Mullerį ir įskriejo į vartus. Teisėjas vėl nieko neleistino neįžvelgė, bet po vaizdo peržiūros užfiksavo įvarčio autoriaus žaidimą ranka.

Vis dėlto „Bayern“ ir A. Robbenas savo įvartį įmušė. Olandas pasižymėjo 90-ąją minutę, įkirtęs į baudos aikštelę bei sulaukęs T. Mullerio perdavimo (3:1).

Pirmasis Bundeslygos mačas neapsiėjo be traumų. Prieš pat pertrauką „Bayern“ teko keisti Kingsley Comaną. Antrajame kėlinyje „Hoffenheim“ neteko kapitono Kevino Vogto.

Tai buvo pirmosios Bundeslygos rungtynės, kuriose „Bayern“ vadovavo Niko Kovačas.