Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse svečiuose net 4:0 sutriuškino „Barcelona“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:1 ir žengė į šio turnyro finalą.

Mačo pradžioje šeimininkai atakavo daugiau, bet vis pritrūkdavo tikslumo.

Kėliniui įpusėjus puikų šansą jau susikūrė svečiai, kai Viniciusas Junioras buvo arti įvarčio, bet katalonus išgelbėjo gynėjas.

Vis dėlto „Real“ dar pirmajame kėlinyje sugebėjo išsiveržti į priekį, kai per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tas pats Vinicius Jr. tiksliu smūgiu po Karimo Benzemos perdavimo išvedė „Real“  į priekį 1:0.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui „Real“ varžovams smogė dar sykį, nes K.Benzema 50-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Tai dar nebuvo pabaiga. Jau netrukus prancūzas realizavo teisėjo skirtą 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Katalonai atrodė sutrikę, o „Real“ toliau skriejo. Ir tai davė vaisių. Iš pradžių Marco Asensio smūgį fanastiškai išgelbėjo Marcas Andre ter Stegenas.

Vis dėlto „Real“ netrukus pasiekė savo ir pelnė ketvirtąjį įvartį.

K.Benzema 81-ąją minutę po labai tikslaus Vinicius Jr. perdavimo iššoko vienas prieš vartininką ir nestipriu smūgiu pelnė savo „hat-tricką" bei kartu ketvirtąjį komandos įvartį rungtynėse.

„Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės finale susitiks su „Osasuna“ futbolininkais, kurie kitame pusfinalyje iš tolimesnių kovų po pratęsimo eliminavo Bilbao „Athletic“.