„Man City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos 20-ojo turo rungtynėse namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Sheffield United“ futbolininkus.

Pepo Guardiolos auklėtiniai gana anksti išsiveržė į priekį, kai įvartį 14-ąją minutę puikiu smūgiu pažeme pelnė ispanas Rodri 1:0.

Po ilgosios pertraukos argentinietis Julianas Alvarezas 61-ąją minutę padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Ši pergalė „Man City“ prie lyderio pozicijoje esančio „Liverpool“ klubo padėjo priartėti per 2 taškus. Antroje pozicijoje žengia „Aston Villa“, kuri šiandien po dramatiškos kovos 3:2 pranoko „Burnley“.

„Man City“ po 19 sužaistų rungtynių turi surinkęs 40 taškų ir šiuo metu rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitame dienos susitikime toliau taškų nebarsto vienas iš lyderių Birmingemo „Aston Villa“ klubas, kurs šįsyk namuose 3:2 (2:1) palaužė „Burnley“ futbolininkus.