Devintą nesėkmę Lenkijos vyrų krepšinio lygos XX turo rungtynėse patyrė aštuntąją vietą keturiolikos komandų turnyre užimanti dviejų lietuvių Slupsko "Energa Czarni" ekipa, sekmadienį svečiuose po pratęsimo 69:78 (14:21, 17:15, 16:18, 20:13, 2:11) nusileidusi penktojoje pozicijoje esančiai Šviecų "Polpak S.A." (11/9) komandai.

Mantas Česnauskis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Per 31 su puse minutės jis pataikė 4 tritaškius iš 8, abu dvitaškius bei abu baudų metimus.

Antras pagal rezultatyvumą svečių gretose buvo Evaldas Jocys - 14 (tritaškiai 3/3, dvitaškiai 2/3, baudos 1/4) taškų, 6 sugriebti kamuoliai bei 3 rezultatyvūs perdavimai. Daugiau nei 30 minučių (30:10) žaidęs lietuvis aikštelę paliko dėl penkių pražangų.

Gintaro Kadžiulo Gdynės "Kager" (9 vieta - 9/11) klubas sekmadienį namuose taip pat po pratęsimo 81:89 (27:18, 18:18, 14:21, 16:18, 6:14) turėjo pripažinti į septintąją poziciją pakilusios Vloclaveko "Anwil" (11/9) ekipos pranašumą.

Lietuvis aikštelės šeimininkams pelnė 13 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Per 36 minutes G. Kadžiulis pataikė 1 tritaškį iš 10, 2 dvitaškius iš 6 bei 6 baudų metimus iš 7.

Rezultatyviausiai "Kager" gretose žaidusio amerikiečio Courtney Eldridge`o sąskaitoje - 32 taškai.

Lenkijos krepšinio čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis trijų lietuvių Sopoto "Prokom Trefl" (17/3) klubas.