Trečioji diena nemelavo. Rūta Meilutytė Bratislavoje vykstančiose tarptautinėse varžybose sekmadienį triumfavo 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje!

20-metė lietuvė distanciją įveikė per 31,51 sekundės. R. Meilutytei pagaliau pavyko aplenkti slovakę Andreą Podmanikovą (31,74 sekundės). Ji penktadienį nugalėjo plaukdama 100, o šeštadienį – 200 metrų krūtine. Rūta abukart liko už slovakės nugaros – antra.

Sekmadienį trečiąją vietą iškovojo kita lietuvė Agnė Šeleikaitė (31,93 sek.).

Analogiškoje vyrų rungtyje trečias liko Marius Mikalauskas (29,39 sek.). Kauno sporto mokyklos „Startas“ auklėtinis nugalėjusiam Marekui Botikui pralaimėjo 0,88 sekundės.

M. Mikalauskas netrukus plaukė ir 200 metrų kombinuotu stiliumi. Lietuvis finišavo antras (2 minutės 10,83 sek.). Laimėjo Pavolas Jelenakas (2 min. 7,47 sek.).