Kovoje dėl Lenkijos futbolo karūnos dviejų lietuvių atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas patyrė skaudų smūgį išvykoje. Gdanske vietos „Lechia“ įveikė svečius 4:0 (2:0). „Jagiellonia“ prarado lyderės poziciją.

Pirmasis rungtynių pusvalandis svečiams buvo labai nesėkmingas. Du kartus savoje baudos aikštelėje taisykles pažeidusi „Jagiellonia“ gavo du 11 metrų baudinius.

Abu juos realizavo „Lechia“ legionierius iš Portugalijos Marco Paixao, įmušęs 17-ąją ir 25-ąją minutėmis.

Prasidėjus antrajam kėliniui, 48-ąją minutę, M. Paixao pasižymėjo ir trečią sykį.

Pačioje mačo pabaigoje (89 min.) Balstogės futbolininkų triuškinimą užbaigė Lukašas Haraslinas.

Ir Fiodoras Černychas, ir Arvydas Novikovas rungtynes pradėjo startinėje „Jagiellonia“ sudėtyje bei sužaidė visas 90 minučių. 81-ąją minutę F. Černychas gavo geltoną kortelę.

Iki čempionato pabaigos Balstogės klubui liko trejos rungtynės.