Gediminas Orelikas buvo vienas rezultatyviausių ir naudingiausių FIBA Čempionų lygos pusfinalio žaidėjų, o jo atstovaujama Bandirmos „Banvit“ 83:74 (14:23, 23:22, 18:8, 28:21) nugalėjo „Monaco“.

Mačą sėkmingiau pradėjo Monako krepšininkai, pirmavę 9:3 (5 minutė). 9-ąją minutę „Monaco“ pranašumas pasiekė dviženklę ribą – 21:8.

„Banvit“ varžovus vijosi iki pat trečiojo kėlinio pabaigos. Turkai paskutinę ketvirčio minutę išlygino rezultatą 53:53, o G. Orelikas paskutiniuoju kėlinio dvitaškiu išvedė „Banvit“ į priekį (55:53).

Ketvirtasis kėlinys klostėsi permainingai. Likus keturioms minutėms, rezultatas buvo lygus (69:69). Paskutinę rungtynių dalį „Banvit“ sužaidė labai užtikrintai ir laimėjo.

G. Orelikas – vienintelis rungtynių krepšininkas, žaidęs be keitimų. Jis per 40 minučių pelnė 16 taškų ir atkovojo penkis kamuolius. 26-erių lietuvis pataikė visas keturias baudas, tris dvitaškius iš penkių bei du tritaškius iš keturių. G. Orelikas surinko 17 naudingumo balų.

Rezultatyviau už G. Oreliką žaidė komandos draugas Jordanas Theodore’as. Amerikietis sumetė 21 tašką ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Monaco“ gretose išsiskyrė 20 taškų pelnęs Jamalas Shuleris.

„Banvit“ finale žais su Mariaus Grigonio Tenerifės „Iberostar“ arba Venecijos „Umana Reyer“. Šis pusfinalio mačas vyks 22 valandą Lietuvos laiku.