26
Londono „Chelsea“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygos lyderė Londono „Chelsea“ pergalė pradėjo 34-ąjį čempionato turą. Londono futbolininkai 4:2 (2:1) namie nugalėjo „Southampton“.

26

Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 5-ąją minutę po Diego Costos perdavimo kamuolį vienu lietimu į tolimąjį vartų kampą nukreipė Edenas Hazardas (1:0).

„Southampton“ lygos lyderius šokiravo 24-ąją minutę. Po kampinio ir sumaišties rezultatą išlygino Oriolas Romeu (1:1).

„Chelsea“ pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje vėl pirmavo. Pirmąją pridėjo laiko minutę galva po užsitęsusios atakos įmušė Gary Cahillas (2:1).

Antrojoje rungtynių dalyje suspindėjo Diego Costa. Jis pelnė įvarčius 53 (3:1) ir 89 (4:1) minutėmis. Pirmasis tikslus smūgis atliktas galva, antrasis – po gražios kombinacijos.

Paskutinis įvartis priklausė svečiams – 94-ąją minutę galva įmušė Ryanas Bertrandas (4:2).

Londono „Chelsea“ – „Southampton“ 4:2 (2:1)

5 min. Edenas Hazardas (1:0)

24 min. Oriolas Romeu (1:1)

45+1 min. Gary Cahillas (2:1)

53 min. Diego Costa (3:1)

89 min. Diego Costa (4:1)

94 min. Ryanas Bertrandas (4:2)

Įspėti: 40 min. N'Golo Kante, 49 min. Cescas Fabregas (abu – „Chelsea“), 60 min. Oriolas Romeu, 73 min. Dušanas Tadičius (abu – „Southampton“).

„Chelsea“: Thibaut Courtois, Cesaras Azpilicueta, Davidas Luizas, Gary Cahillas, Victoras Mosesas (86 min. Johnas Terry), N'Golo Kante, Nemanja Matičius, Marcos Alonso, Cescas Fabregas (77 min. Pedro), Edenas Hazardas (90 min. Willianas), Diego Costa.

„Southampton“: Fraseris Forsteris, Cedricas Soaresas, Jackas Stephensas, Maya Yoshida, Ryanas Bertrandas, Oriolas Romeu, Dušanas Tadičius, Stevenas Davis, Jamesas Wardas-Prowse’as (82 min. Shane’as Longas), Sofiane’as Boufalas (68 min. Nathanas Redmondas), Manolo Gabbiadini (86 min. Jay Rodriguezas).