Utenos „Juventus“ krepšininkai baigė pasirodymą šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre. Antrosiose atkrintamųjų varžybų rungtynėse Antano Sireikos komanda svečiuose 54:75 (9:25, 18:12, 11:18, 16:20) nusileido Atėnų AEK klubui ir nesugebėjo atsirevanšuoti už pralaimėjimą pirmajame mače Utenoje 77:78.

Šią uteniškių nesėkmę dar labiau apkartino Valdo Vasyliaus trauma. Trečiajame kėlinyje puolėjas stipriai susižeidė kairės rankos pirštą ir į aikštelė nebegrįžo.

Debiutiniame sezone FIBA Čempionų lygos turnyre „Juventus“ sužaidė aštuoniolika rungtynių, iškovojo dešimt pergalių ir patyrė aštuonias nesėkmes.

Aikštės šeimininkai mačą pradėjo trimis sėkmingomis atakomis iš eilės ir sužaidus vos pustrečios minutės Antanas Sireika buvo priverstas prašyti pasitarimo, nes AEK pabėgo į priekį – 8:2. Įpusėjus kėliniui Vaidas Čepukaitis sumažino svečių atsilikimą iki penkių taškų (5:10), tačiau „Juventus“ klaidomis pasinaudoję Atėnų krepšininkai greitai ne tik susigrąžino persvarą, bet ir dar labiau nutolo – 15:5. Likus žaisti dvi minutes komandas jau skyrė trylika taškų (20:7), o paskutinėmis sekundėmis šis skirtumas dar labiau išaugo – 25:9.

Antrajame kėlinyje situacija nesikeitė. „Juventus“ atakos baigdavosi klaidomis arba netiksliais metimais, o varžovai toliau bėgo į priekį. Sužaidus tris minutes skirtumas pasiekė dvidešimties taškų ribą (33:13), bet Jamaro Diggso bei Ovidijaus Galdiko metimai privertė svečius prašyti minutės pertraukėlės – 17:33. Likus žaisti tris minutes Dovio Bičkauskio baudų metimai sumažino „Juventus“ deficitą iki trylikos taškų (22:35), o netrukus Valdas Vasylius dar labiau leido svečiams priartėti – 24:35. Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis suirute aikštelėje geriau pasinaudojo Utenos komanda, kuri po Gyčio Sirutavičiaus tritaškio sumažino atsilikimą iki dešimties taškų – 27:37.

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui skirtumas sumažėjo iki vienaženklio (29:37), bet aikštės šeimininkai atsakė spurtu 7:0 ir vėl susigrąžino penkiolikos taškų persvarą – 44:29. Šią uteniškių atkarpą dar labiau apkartino V.Vasyliaus rankos trauma, dėl kurios puolėjas buvo priverstas palikti aikštelę. Net ir likę be puolėjo, uteniškiai vėl priartėjo (36:47), bet prasta ketvirčio pabaiga bei J.Diggso techninė pražanga prieš lemiamas dešimt minučių pastatė A.Sireikos komandą į labai sudėtingą situaciją – 38:55.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. Sužaidus tris minutes skirtumas pasiekė 22 taškų ribą (62:40), o netrukus dar labiau padidėjo – 67:41. Per likusį laiką „Juventus“ klubas sugebėjo šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau nuo nesėkmės tai neišgelbėjo. Uteniškiai pralaimėjo rungtynes rezultatu 54:75 ir baigė pasirodymą turnyre.

„Juventus“ klubui 11 taškų pelnė Ovidijus Galdikas (dvitaškiai 5/6, 4 atk. kam.), 10 – Jamaras Diggsas (dvitaškiai 5/10), 9 – Vaidas Čepukaitis (8 atk. kam.), 7 – Gytis Sirutavičius, po 4 – Vytautas Šulskis (dvitaškiai 1/10, 11 atk. kam.) ir Aaronas Bestas, po 3 – Dovis Bičkauskis (3 rez. perd.), Dainius Šalenga ir Valdas Vasylius (7 atk. kam.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Chimenelu Alonu (14 tšk., dvitaškiai 6/7, 6 atk. kam.), Michaelas Dixonas (14 tšk., 5 rez. perd.), Dimitris Charitopoulos (11 tšk.) bei Dušanas Šakota (10 tšk.).