30
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Kauno „Žalgiris“ (nuotr. Fotodiena.lt)

Kauno „Žalgiris“ 72:79 palaužė Vilniaus „Lietuvos rytą“, o nugalėtojus į pergalę ketvirtajame kėlinyje vedė du sunkieji krašto puolėjai: Paulius Jankūnas ir Brockas Motumas.

30

Komandos kapitonas pelnė 12 taškų ir atkovojo 4 kamuolius, o australas surinko 13 taškų ir taip pat po krepšiu sugavo 4 kamuolius.

Po rungtynių su „Žalgirio TV“ kalbėjęs P. Jankūnas sakė: „Gerai, kai daug žaidėjų sužaidžia, įmeta taškus. Reiškia, kad kamuolys vaikšto, komanda žaidžia.

Buvo ir pirmam, ir antram kėliny, kai buvom pabėgę 10-12 taškų, bet nesugebėjom tų rungtynių uždaryti ir nutolti. Leisdavome jiems sugrįžti. Čia yra negerai.

Treneriai minėjo, kad to neturi būti, kad turėtume išnaudoti savo pranašumą.“

Apie neišnaudotas progas puolime „Žalgirio“ kapitonas kalbėjo: „Taip jau būna, negali šimtu procentų visko sumesti, bet tų progų tikrai buvo. Ir aš pramečiau savo metimus, ir kiti žaidėjai. Smagu, kad laimėjome, susigynėme ir lemiamu metu užpuolėme.“

Jam antrino ir Brockas Motumas, kuris konstatavo, kad visose rungtynėse būna geresnių ir blogesnių atkarpų, o komandai pasisekė, kad laimėjo, nes porą kartų leido varžovams sugrįžti į rungtynes.

Paklaustas, ar jo dvikova su Artūru Jomantu buvo visiškai švari, B. Motumas to nesureikšmino: „Manau, kad tokiose rungtynėse tai – normalu.“