Pralaimėjimu Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) pirmąjį etapą baigė čempionės vardą ginanti „Sūduva“. Marijampolietės namuose rezultatu 76:104 (25:26, 23:20, 18:19, 10:39) nusileido A grupės lyderėms Torunės „Energai“.

Algirdo Paulausko treniruojamas klubas be kluptelėjimų baigė pirmąjį etapą pirmojoje vietoje. „Sūduva“ su 4 pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų grupėje užėmė trečiają vietą.

Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi tikrosios kovos, kuri virė aikštelėje iki ketvirtojo kėlinio. Pirmaujanti komanda keitėsi net 25 kartus. „Sūduva“ su varžovėmis iš Lenkijos kovojo kaip lygios su lygiomis, o po trijų kėlinių priekyje dar buvo „Sūduva“ (66:65).

Visgi, „Energa“ lemiamą ketvirtį pradėjo labai galingai. Sužaidus 6 minutes ketvirtajame kėlinyje, ketvirčio rezultatas buvo 26:2 Lenkijos klubo naudai. „Sūduvai“ tokia atkarpa tapo lemiama. Savo ruoštu „Energa“ rungtynes baigė nemažindama apsukų bei pataikė beveik viską, ką metė.

Iš viso ketvirtąjį kėlinį „Sūduva“ pralaimėjimo net 29 taškų skirtumu (10:29). Nepaisant grėsmingos „Energos“ priekinės linijos, „Sūduva“ sugebėjo nepralaimėti kovos dėla tšokusių kamuolių 32:32.

„Sūduva“: Ieva Šimkutė 29, Kateryna Dobrikova 20, Laura Svarytė 14, Ieva Kazlausakitė 7.

„Energa“: Darxia Morris 24, Nicole Michael 21, Julia McBride ir Weronica Gajda po 15, Kelley Cain 14.