6
Jonas Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

Pirmoji rungtynių dalis priklausė svečiams iš Minesotos, tačiau itin sėkmingas ketvirtasis kėlinys leido „Raptors“ krepšininkams ketvirtadienį namie įtikinamai 124:110 įveikti „Timberwolves“ komandą. Itin sėkmingai Toronte žaidė Jonas Valančiūnas, pelnęs jau šeštą dvigubą dublį šį sezoną.

6

Per 29 minutes lietuvis pelnė 20 taškų (9/15 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą, kartą suklydo ir penkiskart prasižengė. JV dviženklį taškų skaičių surenka po keturių gana nerezultatyvių rungtynių iš eilės.

Nugalėtojams 27 taškus pelnė DeMaras DeRozanas, 25 – Kyle‘as Lowry, svečių ekipoje išsiskyrė Zachas LaVine‘as ir Andrew Wigginsas, surinkę atitinkamai 29 ir 25 taškus.

J. Valančiūnas ir kompanija iškovojo 15-ą pergalę ir NBA Rytų konferencijoje užima antrą vietą po NBA čempionų titulą ginančia „Cavaliers“ ekipa. Kitas rungtynes „Raptors“ žais penktadienį Bostone su „Celtics“ krepšininkais.

Vienas įspūdingiausių rungtynių epizodų, kai Karl Anthony Townsas krauna kamuolį iš viršaus per J. Valančiūną: