9
Atlantas - Žalgiris ( nuotr. Sauliaus Čirbos)

Klaipėdos „Atlantui“ nepavyko pakartoti ketvirtojo A lygos čempionato rato sėkmės ir išsaugoti bent minimalią intrigą kovoje dėl aukso. Uostamiesčio komanda svečiuose nusileido Vilniaus „Žalgiriui“, kuris anksčiau laiko užsitikrino titulą, rezultatu 0:2 (0:1) .

9

Po rungtynių „Atlanto“ vyr. treneris Konstantinas Sarsanija, sveikindamas varžovus laimėjus čempionatą, paatviravo apie savo futbolininkams suteiktą gerumo pamoką.

„Jie norėjo užbaigti čempionatą šiandien ir taip pavyko. Jie laimėjo, surinko reikiamą taškų kiekį ir tapo čempionais. Buvo lygios rungtynės pirmajame kėlinyje. Deja, praleidome įvartį. Turėjome momentų, jų neišnaudojome. Antrajame kėlinyje tas įvartis viską sumaišė. Iki jo turėjome progų, žaidėme aktyviau. Bet įvartis viską išsprendė. Savo vaikinams sakiau, kad atkreiptų dėmesį: jei jų žaidėjas nukrenta aikštės viduryje, mūsų ataka pavojingai vystėsi, o D.Kazlauskas išmuša kamuolį, nes varžovas patyrė traumą. Kai „Žalgiris“ įmušė antrą įvartį esant tokiai pat situacijai, jis nesustojo. Vaikinams pasakiau, kad tame yra skirtumas – jei norite ką nors laimėti, nereikia būti tokiais gerais“, – kalbėjo treneris.

Jis negailėjo kritikos ir mačo arbitrui, kuris, specialisto nuomone, rungtynių pabaigoje darė klaidas, nors pripažino, kad tai nesumenkina „Žalgirio“ nuopelno.

„Mums šie metai sunkūs. Nuolat persekioja sudėties problemos. Labai mažai rungtynių sužaidėme optimalia sudėtimi, nuolat trūksta svarbių žaidėjų. Mes rungtyniaujame praktiškai be puolėjo, todėl įvarčius mušame sunkiai. Neturėjimas galinčio įmušti žaidėjo yra pagrindinė problema. Šiandien sukūrėme momentų ir turėjome bent sykį įmušti, bet neįmušėme nieko. Be to, šiemet į mūsų vartus sukrenta visi kamuoliai 90-ą minutę. Kiek tokių rungtynių pralaimėjome ar nelaimėjome. Net vartininkai mums įmuša. Deja, šis sezonas yra toks. Manau, stengsimės iki pabaigos. Jei „Žalgiris“ susikaups, jie gali atimti taškus iš „Sūduvos“. Jei nesusikaups, tuomet kliausimės tik savimi. Jei laimėsime trejas likusias rungtynes, galbūt būsime treti. Pamatysime. Charakterį komanda turi“, – sakė K.Sarsanija.