19
„Leicester City“ – „Crystal Palace“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos septynios rungtynės, net trys iš jų baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Įdomiausia, kad taškus barstė ir turnyro favoritai.

19

Štai „Arsenal“ vienuolikė namuose nesugebėjo palaužti „Middlesbrough“, o Londonos „Tottenham Hotspur“ išvykoje 0:0 sužaidė su „AFC Bournemouth“. Trečios rungtynės be įvarčių baigėsi Svonsyje, kur vietos „Swansea City“ ir „Watford“ išsiskyrė be įvarčių.

„Burnley“ 2:1 namuose palaužė „Everton“ vienuolikę. 39-ąją minutę Samas Vokesas išvedė šeimininkus į priekį, 58-ąją rezultatą išlygino Yannickas Bolasie, o pergalę išplėšė 90-ąją minutę Scotto Arfieldo smūgis į vartus.

„Stoke City“ išvykoje 0:2 palaužė „Hull City“ futbolininkus. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Xherdanas Shaqiri (26` ir 50`).

Praėjusių metų čempionė „Leicester City“ 3:1 namuose palaužė „Crystal Palace“. Tris pirmus įvarčius mušė nuglėtojai: Ahmedas Musa (42`), Shinji Okazaki (64`) ir Christianas Fuchsas (80`). Paguodos įvartį mušė Yohanas Cabaye (85`).

„West Ham United“ 90-ąją minutę namuose išrovė pergalę prieš „Sunderland“ klubą. Lemiamą įvartį mušė ir stadioną susprogdino Winstonas Reidas (90`).