Švedijoje vykusio WTA serijos moterų teniso turnyro „Ericsson Open“, kurio prizų fondą sudarė 226 750 JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo 28-erių metų vokietė Laura Siegemund.

Tik antrą kartą WTA serijos turnyrų finale žaidusi bei šeštąjį reitingą turėjusi vokietė sekmadienį finale po 1 valandą ir 22 minutes trukusios kovos 7:5, 6:1 nugalėjo pirmą kartą šios serijos turnyro lemiamą dvikovą žaidusią 20-metę čekę Kateriną Siniakovą, kuri į pagrindines varžybas pateko tik po kvalifikacinio turnyro.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų L. Siegemund atiteko 280 WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.

Dvejetų varžybose triumfavo rumunės Andreea Mitu ir lenkės Alicijos Rosolskos pora, finale 6:3, 7:5 įveikusi olandės Leslsy Kerkhove bei baltarusės Lidijos Marozovos duetą.