Ispanijoje vykstančiame pasaulio U-17 čempionate pergalę ketvirtfinalyje šventė Lietuvos jaunimas, per pratęsimą, 73:72 palaužę Prancūzijos komandą.

Nors rungtynes geriau pradėjo lietuviai ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo 25:10, prancūzai sugrįžo į rungtynes ir viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, o vėliau prireikė ir pratęsimo.

Lietuviai, iki pratęsimo pabaigos likus 11 sekundžių, pirmavo 1 tašku, ir turėjo kamuolį savo rankose, tačiau suklydo ir lemiamą ataką rengė varžovai. Prancūzai bandė veržtis, tačiau puolime prasižengė J. Hoardas ir finalinė sirena paskelbė Lietuvos pergalę.

Rungtynių pabaigą galite rasti vaizdo įraše.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo A. Velička (4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 5/8 tritaškiai), pelnęs 23 taškus, 16 taškų pridėjo I. Sargiūnas, 10 – E. Juozaitis.

Prancūzų komandoje 21 tašką pelnė paskutinę ataką sugadinęs J. Hoardas (8 atkovoti kamuoliai, 5 klaidos), 13 pridėjo I. Fevrieras, kuris dar sugriebė 8 atkovotus kamuolius.

Pusfinalio rungtynėse lietuviai susitiks su JAV ir Pietų Korėjos poros nugalėtoju.