12
Edenas Hazardas (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienį vakare „Premier“ lygoje galiausiai įvyko visą sezoną brendusi sensacija. Praėjusiais metais dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojusi „Leicester“ ekipa 2015/16 metų sezone tapo „Premier“ lygos čempionė.

12

Tiesa, pats „Leicester“ klubas pirmadienį nežaidė, o darbą už juos atliko Londono „Chelsea“ ekipa. „Aristokratai“ namuose lygiosiomis 2:2 (0:2) sužaidė su antroje vietoje esančia Londono „Tottenham“ ekipa ir panaikino visus „Tottenham“ šansus laimėti lygą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai. 35-ąją minutę „Tottenham“ lyderis Harry Kane suklaidino varžovų vartininką ir pelnė 25-ąjį įvartį šį sezoną. 44-ąją minutę „Spursai“ pelnė antrąjį įvartį. Atakos smaigalyje atsiduręs Heung-Min Sonas tiksliai sužaidė ir suteikė svarią persvarą savo ekipai.

Antrajame kėlinyje „mėlynieji“ į aikštę žengė kur kas kovingesni, praėjusio sezono čempionai savų fanų liūdinti dar kartą nenorėjo. 58-ąją minutę po kampinio rezultatą sušvelnino „Chelsea“ gynėjas Gary Cahillas. Lemtingąjį įvartį, lėmusį „Leicester“ triumfą 83-ąją minutę pelnė praėjusio sezono geriausias „Premier“ lygos žaidėjas – Edenas Hazardas. Per likusį laiką „Tottenham“ drastiškai stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau vietoj įvarčio tiktais gavo dar keturias geltonas korteles. Per visas rungtynes teisėjui geltoną kortelę teko traukti net 12 kartų. Įdomus faktas, jog pernai būtent to pačio E.Hazardo įvartis nulėmė čempionus.

Londono „Tottenham“ po 36-ių turų užima 2 vietą bei turi surinkę 70 taškų ir yra užsitikrinę dalyvavimą kitų metų Čempionų lygoje. Tuo tarpu „Chelsea“ klubas su 48 taškais tenkinasi 9-ąją vietą, tačiau dar turi vienas rungtynes atsargoje. „Leicester“ ekipa su 77 taškais likus dviems turams tapo nepavejama.