Pora (nuotr. Fotolia.com)

Pora (nuotr. Fotolia.com)

Kovo 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Ši diena bus aktyvi. Rūpės aibė reikalų, teks nemažai bendrauti. Būsite nepakeičiami ten, kur būtinas lankstus bendravimas.

Tauras

Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, dvasinį pašaukimą - prasmingai tai išnaudokite. Labiau seksis meilėje, jeigu būsite nenuspėjami, paslaptingi. Pasisaugokite sukčių, religinių fanatikų, nebūkite patiklūs ir naivūs.

Dvyniai

Galite pajusti kūrybinį įkvėpimą arba poreikį spręsti užkulisinius rebusus, analizuoti paslaptingus dalykus. Jums derėtų labiau rūpintis savo sveikata ir vengti įtemptų situacijų.

Vėžys

Galimos derybos arba finansinis, materialinis galimybių įvertinimas. Gudriai pasinaudosite gauta informacija. Galbūt paspęsite "pinkles" patinkančiam priešingos lyties asmeniui.

Liūtas

Tikriausiai atsiras skubių reikalų, kuriuos tvarkydami užmegsite pažinčių. Gana tolerantiškai reaguosite į replikas, pastabas. Vakare sulauksite sulaukti svečių arba patys vyksite aplankyti ką nors iš giminių, draugų.

Mergelė

Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų rate. Artimi žmonės gali su jumis pasidalinti keliančia nerimą informacija. Baiminsitės, kad jūsų asmeninė ar šeimos paslaptis bus išvilkta į dienos šviesą.

Svarstyklės

Galite produktyviai suktis sporto, turizmo ir pramogų srityse. Padaugės kūrybinės energijos, polėkio. Gali būti, kad jūsų laukia romantiškas pasimatymas arba pobūvis. Būkite pozityviai nusiteikę, nesierzinkite dėl smulkmenų.

Skorpionas

Nevenkite imtis atsakomybės, stropiau padirbėti. Vėliau tai išeis į naudą, nes daugiau uždirbsite ir savo įgūdžiais pranoksite kitus kolegas, net nejausite konkurencijos. Rinkitės sveikesnį gyvenimo būdą, venkite svaigalų.

Šaulys

Šio bei to sužinosite ir išmoksite intensyviai bendraudami. Įsiklausymas ir pagarba padės suderinti skirtingus interesus. Kita vertus, pasitaikys pašnekovų, kurie gali mėginti jumis manipuliuoti siekdami naudos, dėmesio.

Ožiaragis

Tikriausiai būsite išradingi panaudodami nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Tik nepasiduokite pagundai prisipirkti krūvą nereikalingo šlamšto iš "antrų rankų". Regis, gilinsitės į savo ar kitų žmonių psichologines ar seksualines problemas.

Vandenis

Norėsis pakeisti aplinką, atitrūkti nuo rutinos. Turbūt negalvodami pasinaudosite proga vykti viešnagėn ar į ekskursiją. Kuo toliau - tuo geriau.

Žuvys

Tikėtinas bendradarbiavimo problemų išsisprendimas. Tačiau kol kas dar nebūsite linkę pasitikėti tuo, kas žadama, teikiama, abejosite savo gebėjimais ir noru daryti tai, kas siūloma. Regis, apsisprendimui laiko turite nedaug.

Šaltinis: www.vytautus.com

Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Astrologija

  Debesuotas oras (nuotr. Fotolia.com)
  Penktadienio horoskopas įžengs griausmingai: staigmenos persekios visą savaitgalį 2016.05.27 07:04 Gegužės 27 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Jūsų nuotaika ir savijauta gali būti nekokios. Nemalonios smulkmenos gali užgožti tikrąsias vertybes bei siekius. Nesistenkite perauklėti kolegų, šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai. Tauras Būsite nusiteikę aktyviai veiklai. Galite pasinerti į kūrybą, sportą, ...
  Permainos (nuotr. Fotolia.com)
  Ketvirtadienio horoskopas žada permainas: pokyčiai smogs su trenksmu 2016.05.26 07:23 Gegužės 26 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Jūs reikalingi, mylimi ir vertinami, tačiau esate linkę sureikšminti ne nuoširdų žavėjimąsi, o priekaištus. Tauras Pernelyg kuklinatės, neįvertinate savęs ir savo įtakos aplinkiniams. Tai sėkmės metas, kai verta imtis reikšmingų reikalų ir spręsti sunkiai įveikiamas ...
  Katinas (nuotr. Fotolia.com)
  Trečiadienis su netikėtomis pasekmėmis: ko tikėtis šiandien? (1) 2016.05.25 07:01 Gegužės 25 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Kils pagundų, atnešančių netikėtas pasekmes. Venkite aferų, dėl kurių galite pažeisti įstatymą. Vakare stenkitės daugiau laiko praleisti su vaikais, šeima. Neieškokite abejotinų nuotykių. Tauras Mintys suksis apie šou renginius, pasimatymus, meno idėjas. Arba vaikų poreikiai ...
  Vasara (nuotr. Fotolia.com)
  Antradienio horoskopas žada iššūkius: kas laukia jūsų? 2016.05.24 07:06 Gegužės 24 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Nesiaiškinkite santykių nei šeimoje, nei darbe. Nuojautos pildysis, tad nedarykite nieko, ko nesinori. Saugokite sveikatą ir turtą. Vakarą praleiskite su artimaisiais. Tauras Nesivelkite į avantiūras, mažiau dėmesio kreipkite į pirmą dienos pusę gautus pasiūlymus, išgirstus ...
  Pagunda (nuotr. Fotolia.com)
  Horoskopas 12 zodiako ženklų: svarbiausia nepasiduoti pagundai 2016.05.23 07:13 Avinas Jeigu kils noras daryti radikalius pokyčius, verta pagalvoti apie galimas pasekmes. Pasitarkite su kolegomis bei tais žmonėmis, kuriuos tie pokyčiai tiesiogiai paliestų. Galimas darbo pasiūlymas, tačiau kol kas gana nekonkretus. Tauras Šiandieną tikriausiai sustiprės jūsų apetitas naujovėms, ieškosite pikantiškų ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Penktadienis, 2016 m. gegužės 27 d.
  Alytus
  +22
  -
  Kaunas
  +22
  -
  Vilnius
  +22
  -
  Panevėžys
  +11
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +19
  -
  Šiauliai
  +22
  2.2 m/s
  Utena
  +11
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +22
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +11

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Penktadienis, 2016 m. gegužės 27 d.
  Alytus
  +22
  -
  Kaunas
  +22
  -
  Vilnius
  +22
  -
  Panevėžys
  +11
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +19
  -
  Šiauliai
  +22
  2.2 m/s
  Utena
  +11
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +22
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +11
  Į viršų