Pora (nuotr. Fotolia.com)

Pora (nuotr. Fotolia.com)

Kovo 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Ši diena bus aktyvi. Rūpės aibė reikalų, teks nemažai bendrauti. Būsite nepakeičiami ten, kur būtinas lankstus bendravimas.

Tauras

Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, dvasinį pašaukimą - prasmingai tai išnaudokite. Labiau seksis meilėje, jeigu būsite nenuspėjami, paslaptingi. Pasisaugokite sukčių, religinių fanatikų, nebūkite patiklūs ir naivūs.

Dvyniai

Galite pajusti kūrybinį įkvėpimą arba poreikį spręsti užkulisinius rebusus, analizuoti paslaptingus dalykus. Jums derėtų labiau rūpintis savo sveikata ir vengti įtemptų situacijų.

Vėžys

Galimos derybos arba finansinis, materialinis galimybių įvertinimas. Gudriai pasinaudosite gauta informacija. Galbūt paspęsite "pinkles" patinkančiam priešingos lyties asmeniui.

Liūtas

Tikriausiai atsiras skubių reikalų, kuriuos tvarkydami užmegsite pažinčių. Gana tolerantiškai reaguosite į replikas, pastabas. Vakare sulauksite sulaukti svečių arba patys vyksite aplankyti ką nors iš giminių, draugų.

Mergelė

Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų rate. Artimi žmonės gali su jumis pasidalinti keliančia nerimą informacija. Baiminsitės, kad jūsų asmeninė ar šeimos paslaptis bus išvilkta į dienos šviesą.

Svarstyklės

Galite produktyviai suktis sporto, turizmo ir pramogų srityse. Padaugės kūrybinės energijos, polėkio. Gali būti, kad jūsų laukia romantiškas pasimatymas arba pobūvis. Būkite pozityviai nusiteikę, nesierzinkite dėl smulkmenų.

Skorpionas

Nevenkite imtis atsakomybės, stropiau padirbėti. Vėliau tai išeis į naudą, nes daugiau uždirbsite ir savo įgūdžiais pranoksite kitus kolegas, net nejausite konkurencijos. Rinkitės sveikesnį gyvenimo būdą, venkite svaigalų.

Šaulys

Šio bei to sužinosite ir išmoksite intensyviai bendraudami. Įsiklausymas ir pagarba padės suderinti skirtingus interesus. Kita vertus, pasitaikys pašnekovų, kurie gali mėginti jumis manipuliuoti siekdami naudos, dėmesio.

Ožiaragis

Tikriausiai būsite išradingi panaudodami nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Tik nepasiduokite pagundai prisipirkti krūvą nereikalingo šlamšto iš "antrų rankų". Regis, gilinsitės į savo ar kitų žmonių psichologines ar seksualines problemas.

Vandenis

Norėsis pakeisti aplinką, atitrūkti nuo rutinos. Turbūt negalvodami pasinaudosite proga vykti viešnagėn ar į ekskursiją. Kuo toliau - tuo geriau.

Žuvys

Tikėtinas bendradarbiavimo problemų išsisprendimas. Tačiau kol kas dar nebūsite linkę pasitikėti tuo, kas žadama, teikiama, abejosite savo gebėjimais ir noru daryti tai, kas siūloma. Regis, apsisprendimui laiko turite nedaug.

Šaltinis: www.vytautus.com

Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Astrologija

  Mergina (nuotr. Fotolia.com)
  Ketvirtadienis įžengs su staigmenomis: horoskopas, kuris pažers netikėtumų 2016.07.28 07:21 Liepos 28 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Nepasiduokite provokacijai darbe. Tiesa, jei esate neteisūs – drąsiai pripažinkite. Galimi konfliktai dėl senų skolų, neatliktų darbų, neįvykdytų įsipareigojimų. Būkite santūresni auklėdami vaikus, ypač jei nuspręsite juos apdovanoti pinigais ar kokiu nors vertingu daiktu. ...
  Moteris (nuotr. Fotolia.com)
  Trečiadienio horoskopas pakels nuotaiką: sužinokite, kas laukia šiandien 2016.07.27 07:08 Liepos 27 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Ši diena gali būti kiek sujaukta, jeigu turite kitokių planų nei antroji pusė ir verslo partneriai, arba savų paslapčių, kurios ims kilti į paviršių. Stenkitės būti pakantūs kitaip mąstantiems, bet kartu nesileiskite manipuliuojami. Tauras Galite susidomėti investicijų ...
  Moteris (nuotr. Fotolia.com)
  Antradienio horoskopas: triuškinantys išbandymai suteiks jėgų (1) 2016.07.26 07:07 Liepos 26 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Šiandien galima tikėtis svarbių kontaktų, rimtų pokalbių, įsipareigojimų. Bet kuriuo atveju, derėtų užsiimti konkrečia veikla, rimčiau padirbėti darbe ir namuose arba pasportuoti, pasirūpinti sveikata, grožiu. Tauras Tikėtinas įvykis, susijęs su konkurencija, partneryste, ...
  Audra
  Pirmadienis atvers kelią pokyčiams: horoskopas, kuris jūsų nenuvils 2016.07.25 06:54 Liepos 25 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Ieškokite savo veiklos trūkumų, kreipkitės pagalbos į kolegas, bendradarbius. Pasistenkite šiandien sutvarkyti kuo daugiau reikalų. Tauras Palanku tvarkyti svarbius dokumentus, spręsti juridines problemas. Gauti partneriški bendradarbiavimo pasiūlymai bus naudingi. Mažiau ...
  Santykiai (nuotr. Fotolia.com)
  Dienos horoskopas: tik neskubėkite įsimylėti (2) 2016.07.24 08:09 Avinas Mažiau planuokite, niekam nieko nežadėkite, tuomet neteks nuliūsti, jei ne viskas pavyks, neslėgs atsakomybė dėl neįvykdyto pažado. Neskubėkite įsimylėdami – šios dienos romantiškos pažintys nelaimingos. Tauras Gali strigti reikalai, susiję su pinigais ar neklandžiais meilės santykiais. Pasistenkite grąžinti seną ...

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Penktadienis, 2016 m. liepos 29 d.
  Alytus
  +23
  -
  Kaunas
  +24
  -
  Vilnius
  +21
  -
  Panevėžys
  +24
  -
  Klaipėda
  +23
  -
  Šiauliai
  +26
  -
  Utena
  +21
  -

  Vilnius

  weather value Mainly cloudy and rainy
  +21
  weather value Mainly cloudy and rainy
  Toks jausmas lyg būtų +15

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų