Pora (nuotr. Fotolia.com)

Pora (nuotr. Fotolia.com)

Kovo 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Ši diena bus aktyvi. Rūpės aibė reikalų, teks nemažai bendrauti. Būsite nepakeičiami ten, kur būtinas lankstus bendravimas.

Tauras

Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, dvasinį pašaukimą - prasmingai tai išnaudokite. Labiau seksis meilėje, jeigu būsite nenuspėjami, paslaptingi. Pasisaugokite sukčių, religinių fanatikų, nebūkite patiklūs ir naivūs.

Dvyniai

Galite pajusti kūrybinį įkvėpimą arba poreikį spręsti užkulisinius rebusus, analizuoti paslaptingus dalykus. Jums derėtų labiau rūpintis savo sveikata ir vengti įtemptų situacijų.

REKLAMA

Vėžys

Galimos derybos arba finansinis, materialinis galimybių įvertinimas. Gudriai pasinaudosite gauta informacija. Galbūt paspęsite "pinkles" patinkančiam priešingos lyties asmeniui.

Liūtas

Tikriausiai atsiras skubių reikalų, kuriuos tvarkydami užmegsite pažinčių. Gana tolerantiškai reaguosite į replikas, pastabas. Vakare sulauksite sulaukti svečių arba patys vyksite aplankyti ką nors iš giminių, draugų.

Mergelė

Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų rate. Artimi žmonės gali su jumis pasidalinti keliančia nerimą informacija. Baiminsitės, kad jūsų asmeninė ar šeimos paslaptis bus išvilkta į dienos šviesą.

REKLAMA

Svarstyklės

Galite produktyviai suktis sporto, turizmo ir pramogų srityse. Padaugės kūrybinės energijos, polėkio. Gali būti, kad jūsų laukia romantiškas pasimatymas arba pobūvis. Būkite pozityviai nusiteikę, nesierzinkite dėl smulkmenų.

Skorpionas

Nevenkite imtis atsakomybės, stropiau padirbėti. Vėliau tai išeis į naudą, nes daugiau uždirbsite ir savo įgūdžiais pranoksite kitus kolegas, net nejausite konkurencijos. Rinkitės sveikesnį gyvenimo būdą, venkite svaigalų.

Šaulys

Šio bei to sužinosite ir išmoksite intensyviai bendraudami. Įsiklausymas ir pagarba padės suderinti skirtingus interesus. Kita vertus, pasitaikys pašnekovų, kurie gali mėginti jumis manipuliuoti siekdami naudos, dėmesio.

Ožiaragis

Tikriausiai būsite išradingi panaudodami nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Tik nepasiduokite pagundai prisipirkti krūvą nereikalingo šlamšto iš "antrų rankų". Regis, gilinsitės į savo ar kitų žmonių psichologines ar seksualines problemas.

Vandenis

Norėsis pakeisti aplinką, atitrūkti nuo rutinos. Turbūt negalvodami pasinaudosite proga vykti viešnagėn ar į ekskursiją. Kuo toliau - tuo geriau.

Žuvys

Tikėtinas bendradarbiavimo problemų išsisprendimas. Tačiau kol kas dar nebūsite linkę pasitikėti tuo, kas žadama, teikiama, abejosite savo gebėjimais ir noru daryti tai, kas siūloma. Regis, apsisprendimui laiko turite nedaug.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Astrologija

  Zodiakas (nuotr. Fotolia.com)
  Velniškų nesusipratimų diena: zodiako ženklai, kuriems geriau nelipti iš lovos 2016.12.09 07:30 Gruodžio 09 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Reikės įtempti valią, kad pajėgtumėte atlikti būtinus reikalus, kurių pasirodys visa gausybė. Vienaip ar kitaip gali būti paliestas jūsų profesinis ar politinis statusas, autoriteto ar kompetencijos klausimas, tad nerimo neišvengsite. Tauras Ieškosite bendraminčių, ...
  Zodiakas (nuotr. Fotolia.com)
  Sunkiausias metas prasideda: zodiako ženklai, kuriems šiandien nepasisekė 2016.12.08 07:19 Gruodžio 08 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Jūsų galva bus užimta svarbiais darbo reikalais. Galimas nelengvas pokalbis su įtakingu asmeniu, politiku ar užsieniečiu. Pasistenkite išlikti korektiški, jeigu teks išklausyti jums nepatinkančią nuomonę, kritiką. Tauras Nusiteikite kolektyviniam reikalų aptarimui, ...
  Gyvenimo pokyčiai (nuotr. Fotolia.com)
  Likimas apdovanos mokėjusius laukti: horoskopas 12 zodiako ženklų (1) 2016.12.07 07:11 Avinas Dėl šios dienos klaidų, rizikingų veiksmų galite netekti vadovo pasitikėjimo ar net prarasti pareigas. Būkite dėmesingesni artimiesiems, dažniau jiems nusileiskite. Nepykite, jei išgirsite, kad esate neteisūs: šiandien tai iš tiesų tikėtina. Tauras Daug kas keisis ir ta linkme, kuria tikrai nesitikite. Anksčiau ar ...
  Raktas į sėkmę (nuotr. Fotolia.com)
  Į rankas paklius sėkmės formulė: horoskopas 12 zodiako ženklų (1) 2016.12.06 07:13 Avinas Šiandien nenuobodžiausite, ypač jei esate įsimylėję ar ieškote pažinčių. Galimi intriguojami pasiūlymai iš užsieniečių arba tiesiog atsiras proga kažkur išvažiuoti, dalyvauti reikšmingame renginyje, prisiimti naują atsakomybę. Tauras Tikriausiai būsite kviečiami sudalyvauti priėmime, pokylyje. Savo netramdomu ...
  Zodiakas (nuotr. Fotolia.com)
  Šiems zodiako ženklams nepasisekė: pats nemaloniausias išbandymas 2016.12.05 07:21 Gruodžio 05 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Šios dienos sėkmė nebus pastovi, tad neskubėkite nei džiaugtis, nei liūdėti. Galimos finansinės apgaulės. Nepasitikėkite vaikais duodami jiems pinigų – nereikėtų tenkinti jų prašymų. Tauras Galima painiava, susijusi su jūsų veikla ir vardu, – metas tai išsiaiškinti. Iš ...


  RODYTI ŽEMĖLAPĮ

  +3

  Šiauliai

  +6

  Klaipėda

  +3

  Panevėžys

  +5

  Utena

  +4

  Kaunas

  +5

  Vilnius

  +5

  Alytus

  +5
  Vilnius
  2016-12-09 23:13
  Siųsk savo orų nuotrauką:
  SIŲSTI
  Nuotraukos autorius: Gytis Štramaitis

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų