Pora (nuotr. Fotolia.com)

Pora (nuotr. Fotolia.com)

Kovo 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Ši diena bus aktyvi. Rūpės aibė reikalų, teks nemažai bendrauti. Būsite nepakeičiami ten, kur būtinas lankstus bendravimas.

Tauras

Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, dvasinį pašaukimą - prasmingai tai išnaudokite. Labiau seksis meilėje, jeigu būsite nenuspėjami, paslaptingi. Pasisaugokite sukčių, religinių fanatikų, nebūkite patiklūs ir naivūs.

Dvyniai

Galite pajusti kūrybinį įkvėpimą arba poreikį spręsti užkulisinius rebusus, analizuoti paslaptingus dalykus. Jums derėtų labiau rūpintis savo sveikata ir vengti įtemptų situacijų.

REKLAMA

Vėžys

Galimos derybos arba finansinis, materialinis galimybių įvertinimas. Gudriai pasinaudosite gauta informacija. Galbūt paspęsite "pinkles" patinkančiam priešingos lyties asmeniui.

Liūtas

Tikriausiai atsiras skubių reikalų, kuriuos tvarkydami užmegsite pažinčių. Gana tolerantiškai reaguosite į replikas, pastabas. Vakare sulauksite sulaukti svečių arba patys vyksite aplankyti ką nors iš giminių, draugų.

Mergelė

Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų rate. Artimi žmonės gali su jumis pasidalinti keliančia nerimą informacija. Baiminsitės, kad jūsų asmeninė ar šeimos paslaptis bus išvilkta į dienos šviesą.

REKLAMA

Svarstyklės

Galite produktyviai suktis sporto, turizmo ir pramogų srityse. Padaugės kūrybinės energijos, polėkio. Gali būti, kad jūsų laukia romantiškas pasimatymas arba pobūvis. Būkite pozityviai nusiteikę, nesierzinkite dėl smulkmenų.

Skorpionas

Nevenkite imtis atsakomybės, stropiau padirbėti. Vėliau tai išeis į naudą, nes daugiau uždirbsite ir savo įgūdžiais pranoksite kitus kolegas, net nejausite konkurencijos. Rinkitės sveikesnį gyvenimo būdą, venkite svaigalų.

Šaulys

Šio bei to sužinosite ir išmoksite intensyviai bendraudami. Įsiklausymas ir pagarba padės suderinti skirtingus interesus. Kita vertus, pasitaikys pašnekovų, kurie gali mėginti jumis manipuliuoti siekdami naudos, dėmesio.

REKLAMA

Ožiaragis

Tikriausiai būsite išradingi panaudodami nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Tik nepasiduokite pagundai prisipirkti krūvą nereikalingo šlamšto iš "antrų rankų". Regis, gilinsitės į savo ar kitų žmonių psichologines ar seksualines problemas.

Vandenis

Norėsis pakeisti aplinką, atitrūkti nuo rutinos. Turbūt negalvodami pasinaudosite proga vykti viešnagėn ar į ekskursiją. Kuo toliau - tuo geriau.

Žuvys

Tikėtinas bendradarbiavimo problemų išsisprendimas. Tačiau kol kas dar nebūsite linkę pasitikėti tuo, kas žadama, teikiama, abejosite savo gebėjimais ir noru daryti tai, kas siūloma. Regis, apsisprendimui laiko turite nedaug.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Astrologija

  Santykiai (nuotr. Fotolia.com)
  Sekmadienio horoskopas: išgyvenę Selo cirką pajus norą išsiaiškinti santykius su artimaisiais (1) 2016.10.23 08:25 Sveikiname visus išgyvenusius Metų cirką – SEL‘o pasirodymą prieš Lietuvos policiją. Nepamirškite, šiandien prasideda nauja diena, todėl puikiai suprantame, kad horoskopai gali priversti nubusti atsargiuosius. Avinas Dėl romantiškų santykių užuomazgos ar atsinaujinimo pajusite pagyvėjimą, energijos antplūdį. Dabar ...
  Nuotaika (nuotr. Fotolia.com)
  Šeštadienio horoskopas: prireiks kantrybės – duokite „durniui kelią“! (1) 2016.10.22 06:57 Nei žvarbus rytinis vėjas, nei škvalas, nei audra negali prilygti jėgai, kuri slypi virš mūsų... Ten, kur nukreipiame akis kiekvieną kartą tikėdamiesi atsakymo į klausimą, kuris atrodo pats svarbiausias. Šįkart pateikiame trumpalaikius atsakymus, žvelgdami į žvaigždes, norėdami atsakyti į klausimą „Koks mano likimas ...
  Audra (nuotr. Fotolia.com)
  Dienos pabaiga primins košmarą: horoskopas 12 zodiako ženklų 2016.10.21 07:08 Spalio 21 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Pirma dienos pusė sėkminga bet kokiems reikalams tvarkyti. Vėliau galite apsirikti vertindami savo perspektyvas. Nekreipkite daug dėmesio į antrą dienos pusę gautus pasiūlymus, išgirstus komplimentus ar apkalbas apie mylimą žmogų. Vakare labiau pasisaugokite vagių, sukčių. ...
  Laukia geriausia savaitės diena: horoskopas 12 zodiako ženklų (nuotr. Fotolia.com)
  Laukia geriausia savaitės diena: horoskopas 12 zodiako ženklų (1) 2016.10.20 07:21 Spalio 20 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Šiandien rūpestingai tvarkysite buitinius ir su šeima susijusius reikalus. Domins namų apyvokos prekės, žemės ūkio padargai, sėklos, sodinukai. Galbūt vyksite į sodybą, aplankysite senelius ar tėvus. Tauras Nepraleisite progų išplėsti pažinčių ratą, pasižmonėti, nueiti į ...
  Spalio 19 horoskopas 12 zodiako ženklų (nuotr. Fotolia.com)
  Šiandien teks pakovoti: horoskopas 12 zodiako ženklų 2016.10.19 07:08 Spalio 19 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Nesiblaškykite spręsdami dalykines problemas, atidėkite šiuos reikalus kitai savaitei. Šiandien susitelkite į artimųjų rūpesčius, šeimos reikalus. Pasikalbėkite atvirai su vaikais, sutuoktiniu. Aplankykite tėvus, senus giminaičius. Tauras Siekite suvokti reikalo esmę, tiktai ...


  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI

  +3

  Šiauliai

  +5

  Klaipėda

  +4

  Panevėžys

  +3

  Utena

  +5

  Kaunas

  +4

  Vilnius

  +4

  Alytus

  +4
  Vilnius
  2016-10-24 06:20
  Siųsk savo orų nuotrauką:
  SIŲSTI
  Nuotraukos autorius: Tomas

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų