Pora (nuotr. Fotolia.com)

Pora (nuotr. Fotolia.com)

Kovo 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Ši diena bus aktyvi. Rūpės aibė reikalų, teks nemažai bendrauti. Būsite nepakeičiami ten, kur būtinas lankstus bendravimas.

Tauras

Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, dvasinį pašaukimą - prasmingai tai išnaudokite. Labiau seksis meilėje, jeigu būsite nenuspėjami, paslaptingi. Pasisaugokite sukčių, religinių fanatikų, nebūkite patiklūs ir naivūs.

Dvyniai

Galite pajusti kūrybinį įkvėpimą arba poreikį spręsti užkulisinius rebusus, analizuoti paslaptingus dalykus. Jums derėtų labiau rūpintis savo sveikata ir vengti įtemptų situacijų.

REKLAMA

Vėžys

Galimos derybos arba finansinis, materialinis galimybių įvertinimas. Gudriai pasinaudosite gauta informacija. Galbūt paspęsite "pinkles" patinkančiam priešingos lyties asmeniui.

Liūtas

Tikriausiai atsiras skubių reikalų, kuriuos tvarkydami užmegsite pažinčių. Gana tolerantiškai reaguosite į replikas, pastabas. Vakare sulauksite sulaukti svečių arba patys vyksite aplankyti ką nors iš giminių, draugų.

Mergelė

Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų rate. Artimi žmonės gali su jumis pasidalinti keliančia nerimą informacija. Baiminsitės, kad jūsų asmeninė ar šeimos paslaptis bus išvilkta į dienos šviesą.

REKLAMA

Svarstyklės

Galite produktyviai suktis sporto, turizmo ir pramogų srityse. Padaugės kūrybinės energijos, polėkio. Gali būti, kad jūsų laukia romantiškas pasimatymas arba pobūvis. Būkite pozityviai nusiteikę, nesierzinkite dėl smulkmenų.

Skorpionas

Nevenkite imtis atsakomybės, stropiau padirbėti. Vėliau tai išeis į naudą, nes daugiau uždirbsite ir savo įgūdžiais pranoksite kitus kolegas, net nejausite konkurencijos. Rinkitės sveikesnį gyvenimo būdą, venkite svaigalų.

Šaulys

Šio bei to sužinosite ir išmoksite intensyviai bendraudami. Įsiklausymas ir pagarba padės suderinti skirtingus interesus. Kita vertus, pasitaikys pašnekovų, kurie gali mėginti jumis manipuliuoti siekdami naudos, dėmesio.

REKLAMA

Ožiaragis

Tikriausiai būsite išradingi panaudodami nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Tik nepasiduokite pagundai prisipirkti krūvą nereikalingo šlamšto iš "antrų rankų". Regis, gilinsitės į savo ar kitų žmonių psichologines ar seksualines problemas.

Vandenis

Norėsis pakeisti aplinką, atitrūkti nuo rutinos. Turbūt negalvodami pasinaudosite proga vykti viešnagėn ar į ekskursiją. Kuo toliau - tuo geriau.

Žuvys

Tikėtinas bendradarbiavimo problemų išsisprendimas. Tačiau kol kas dar nebūsite linkę pasitikėti tuo, kas žadama, teikiama, abejosite savo gebėjimais ir noru daryti tai, kas siūloma. Regis, apsisprendimui laiko turite nedaug.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Astrologija

  Laimė (nuotr. Fotolia.com)
  Šeštadienio horoskopas: nevaržykite savęs 2016.08.27 07:18 Avinas Gali kilti įtarimų dėl žmonių, kurie jums daro vienokią ar kitokią įtaką. Galbūt pamatysite, kad jie irgi klysta, ir netgi labiau nei tai pateisinama. Arba daro jums aršų spaudimą. Pasitikėjimo krizė didins vidinį nerimą. Tauras Pamėginkite sugalvoti, kaip realizuoti save, kuo nekasdienišku praturtinti savo ...
  Laimingas žmogus (nuotr. Fotolia.com)
  Penktadienio horoskopas: ieškokite senų klaidų 2016.08.26 07:17 Avinas Neblogas laikas, tačiau avantiūros, kitokie rizikingi veiksmai turi būti apgalvoti. Geras metas seniai pribrendusiam pokalbiui su savo atžala. Būkite atlaidesni mylimam žmogui: tai sustiprins supratimą. Tauras Ieškokite senų klaidų: kaip niekada pavyks jas sėkmingai ištaisyti. Taikykitės su tais, su kuriais ...
  Moteris (nuotr. Fotolia.com)
  Svarbiausias žingsnis gyvenime: horoskopas 12 zodiako ženklų (1) 2016.08.25 07:11 Rugpjūčio 25 c: Avinas Galite susitikti seną pažįstamą, kuris panorės atgaivinti buvusią aistrą. Nepasiduokite pagundai, jei nesate tikri dėl savo jausmų ir troškimų. Apdairiai elkitės su santaupomis, neprisidarykite skolų, saugokitės sukčių. Tauras Pažeidžiamiausia sritis - sveikata. Būtinos profilaktinės priemonės ...
  Ryžtas (nuotr. Fotolia.com)
  Trečiadienio horoskopas: taupykite jėgas ir venkite avantiūrų (1) 2016.08.24 07:20 Avinas Stigs objektyvumo, kantrybės, kaip ir laisvų pinigų. Norėdami pataisyti esamą keblią padėtį neįsivelkite į avantiūrą. Nebūkite griežti ir reiklūs savo vaikams bei draugams. Tauras Net jei nieko nenorėsite girdėti apie savo trūkumus, šiandien būtinai sužinosite. Nenustebkite, jei nuo ryto jums priekaištaus ...
  Tikslas (nuotr. Fotolia.com)
  Antradienio horoskopas: sulauksite įvertinimo ir atsako į jausmus (1) 2016.08.23 07:12 Avinas Puiki diena kūrybai, pramogų verslui. Jūsų širdis bus sklidina meilės, šilumos. Gerai suprasite vaikus, rasite pramogų. Tikėtinas pasimatymas, per kurį pasikeis apie kažką susikurtas įspūdis arba įsižiebs romantiški jausmai. Tauras Labai aktualūs bus darbo reikalai. Galite gauti konfidencialią informaciją. Jei ...

  Šeimos vasara

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. rugpjūčio 27 d.
  Alytus
  +27
  2.2 m/s
  Kaunas
  +27
  2.2 m/s
  Vilnius
  +27
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +27
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +22
  -
  Šiauliai
  +26
  2.2 m/s
  Utena
  +26
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mainly sunny
  +27
  weather value Mainly sunny
  Toks jausmas lyg būtų +13

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų