Pora (nuotr. Fotolia.com)

Pora (nuotr. Fotolia.com)

Kovo 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Ši diena bus aktyvi. Rūpės aibė reikalų, teks nemažai bendrauti. Būsite nepakeičiami ten, kur būtinas lankstus bendravimas.

Tauras

Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, dvasinį pašaukimą - prasmingai tai išnaudokite. Labiau seksis meilėje, jeigu būsite nenuspėjami, paslaptingi. Pasisaugokite sukčių, religinių fanatikų, nebūkite patiklūs ir naivūs.

Dvyniai

Galite pajusti kūrybinį įkvėpimą arba poreikį spręsti užkulisinius rebusus, analizuoti paslaptingus dalykus. Jums derėtų labiau rūpintis savo sveikata ir vengti įtemptų situacijų.

REKLAMA

Vėžys

Galimos derybos arba finansinis, materialinis galimybių įvertinimas. Gudriai pasinaudosite gauta informacija. Galbūt paspęsite "pinkles" patinkančiam priešingos lyties asmeniui.

Liūtas

Tikriausiai atsiras skubių reikalų, kuriuos tvarkydami užmegsite pažinčių. Gana tolerantiškai reaguosite į replikas, pastabas. Vakare sulauksite sulaukti svečių arba patys vyksite aplankyti ką nors iš giminių, draugų.

Mergelė

Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų rate. Artimi žmonės gali su jumis pasidalinti keliančia nerimą informacija. Baiminsitės, kad jūsų asmeninė ar šeimos paslaptis bus išvilkta į dienos šviesą.

REKLAMA

Svarstyklės

Galite produktyviai suktis sporto, turizmo ir pramogų srityse. Padaugės kūrybinės energijos, polėkio. Gali būti, kad jūsų laukia romantiškas pasimatymas arba pobūvis. Būkite pozityviai nusiteikę, nesierzinkite dėl smulkmenų.

Skorpionas

Nevenkite imtis atsakomybės, stropiau padirbėti. Vėliau tai išeis į naudą, nes daugiau uždirbsite ir savo įgūdžiais pranoksite kitus kolegas, net nejausite konkurencijos. Rinkitės sveikesnį gyvenimo būdą, venkite svaigalų.

Šaulys

Šio bei to sužinosite ir išmoksite intensyviai bendraudami. Įsiklausymas ir pagarba padės suderinti skirtingus interesus. Kita vertus, pasitaikys pašnekovų, kurie gali mėginti jumis manipuliuoti siekdami naudos, dėmesio.

REKLAMA

Ožiaragis

Tikriausiai būsite išradingi panaudodami nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Tik nepasiduokite pagundai prisipirkti krūvą nereikalingo šlamšto iš "antrų rankų". Regis, gilinsitės į savo ar kitų žmonių psichologines ar seksualines problemas.

Vandenis

Norėsis pakeisti aplinką, atitrūkti nuo rutinos. Turbūt negalvodami pasinaudosite proga vykti viešnagėn ar į ekskursiją. Kuo toliau - tuo geriau.

Žuvys

Tikėtinas bendradarbiavimo problemų išsisprendimas. Tačiau kol kas dar nebūsite linkę pasitikėti tuo, kas žadama, teikiama, abejosite savo gebėjimais ir noru daryti tai, kas siūloma. Regis, apsisprendimui laiko turite nedaug.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Astrologija

  Sportas (nuotr. Fotolia.com)
  Netikėtas sprendimas sujauks viską: horoskopas 12 zodiako ženklų 2016.09.27 07:12 Rugsėjo 27 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Lemtingų atsitiktinumų diena, jie naudinga linkme pakreips net ir keblią situaciją, tad nenusiminkite, jei susidursite su tam tikrais nesklandumais: šiandien viskas baigsis gerai. Tauras Pripažinimo metas: jūsų mintys, idėjos bus išgirstos. Palanku plėsti savo veiklą, ...
  Sportas
  Išbandymų savaitė prasidėjo: horoskopas 12 zodiako ženklų 2016.09.26 07:16 Rugsėjo 26 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Dalykiniai, praktiniai rūpesčiai neišeis jums iš galvos. Palanku spręsti problemas, susijusias su darbo kolektyvu, sutarčių pasirašymu ar pratęsimu. Verta užsiimti ir sveikatos bei grožio profilaktika. Tauras Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Nauji ...
  Flirtas (nuotr. Fotolia.com)
  Viską gali pakeisti vienas žvilgsnis: sekmadienio horoskopas 12 zodiako ženklų (1) 2016.09.25 07:56 Avinas Nieko nauja nepradėkite. Stiprinkite partneriškus santykius. Tauras Negeras laikas konfliktams, aiškintis santykius. Taikykitės su priešais, siekite susidraugauti su tais, kurie jūsų nemėgsta. Dvyniai Ieškokite patikimo sąjungininko, įžvalgaus pagalbininko, patarėjo. Galimos finansinės problemos. Itin svarbų ...
  Laimė (nuotr. Fotolia.com)
  Kaip šeštadienį paversti savo diena: horoskopas 12 zodiako ženklų 2016.09.24 07:28 Avinas Gera diena kūrybai, meilei, tačiau nelabai stabiliai tvarkysite organizacinius bei verslo reikalus. Regis, sėkmė bus permaininga - tai, kas atrodė nepriekaištinga, staiga kažkam gali užkliūti. Tikriausiai nerimą kels ir vaikų elgesys ar savijauta. Tauras Aktyviai atliksite profesines pareigas. Rodysite pastangas ...
  Pasimatymas (nuotr. Fotolia.com)
  Horoskopas savaitgaliui: jums prireiks viso atsargumo 2016.09.23 07:12 Avinas Pamėginkite į save pažvelgti šeimos narių akimis – galbūt jums nuolat sakomi priekaištai suskambės naujai, taps prasmingesni? Būkite atidesni vaikų nuotaikoms: jų emocijos gali tapti sunkiai kontroliuojamos. Tauras Viltys, susijusios su meilės pasimatymu, gali būti tuščios – atsiras neplanuotų reikalų, darbų, ...
  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI


  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Antradienis, 2016 m. rugsėjo 27 d.
  Alytus
  +14
  -
  Kaunas
  +16
  -
  Vilnius
  +14
  -
  Panevėžys
  +17
  -
  Klaipėda
  +16
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +17
  2.2 m/s
  Utena
  +14
  -

  Vilnius

  Debesuota
  +14
  Debesuota
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų