Pora (nuotr. Fotolia.com)

Pora (nuotr. Fotolia.com)

Kovo 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Ši diena bus aktyvi. Rūpės aibė reikalų, teks nemažai bendrauti. Būsite nepakeičiami ten, kur būtinas lankstus bendravimas.

Tauras

Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, dvasinį pašaukimą - prasmingai tai išnaudokite. Labiau seksis meilėje, jeigu būsite nenuspėjami, paslaptingi. Pasisaugokite sukčių, religinių fanatikų, nebūkite patiklūs ir naivūs.

Dvyniai

Galite pajusti kūrybinį įkvėpimą arba poreikį spręsti užkulisinius rebusus, analizuoti paslaptingus dalykus. Jums derėtų labiau rūpintis savo sveikata ir vengti įtemptų situacijų.

Vėžys

Galimos derybos arba finansinis, materialinis galimybių įvertinimas. Gudriai pasinaudosite gauta informacija. Galbūt paspęsite "pinkles" patinkančiam priešingos lyties asmeniui.

Liūtas

Tikriausiai atsiras skubių reikalų, kuriuos tvarkydami užmegsite pažinčių. Gana tolerantiškai reaguosite į replikas, pastabas. Vakare sulauksite sulaukti svečių arba patys vyksite aplankyti ką nors iš giminių, draugų.

Mergelė

Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų rate. Artimi žmonės gali su jumis pasidalinti keliančia nerimą informacija. Baiminsitės, kad jūsų asmeninė ar šeimos paslaptis bus išvilkta į dienos šviesą.

Svarstyklės

Galite produktyviai suktis sporto, turizmo ir pramogų srityse. Padaugės kūrybinės energijos, polėkio. Gali būti, kad jūsų laukia romantiškas pasimatymas arba pobūvis. Būkite pozityviai nusiteikę, nesierzinkite dėl smulkmenų.

Skorpionas

Nevenkite imtis atsakomybės, stropiau padirbėti. Vėliau tai išeis į naudą, nes daugiau uždirbsite ir savo įgūdžiais pranoksite kitus kolegas, net nejausite konkurencijos. Rinkitės sveikesnį gyvenimo būdą, venkite svaigalų.

Šaulys

Šio bei to sužinosite ir išmoksite intensyviai bendraudami. Įsiklausymas ir pagarba padės suderinti skirtingus interesus. Kita vertus, pasitaikys pašnekovų, kurie gali mėginti jumis manipuliuoti siekdami naudos, dėmesio.

Ožiaragis

Tikriausiai būsite išradingi panaudodami nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Tik nepasiduokite pagundai prisipirkti krūvą nereikalingo šlamšto iš "antrų rankų". Regis, gilinsitės į savo ar kitų žmonių psichologines ar seksualines problemas.

Vandenis

Norėsis pakeisti aplinką, atitrūkti nuo rutinos. Turbūt negalvodami pasinaudosite proga vykti viešnagėn ar į ekskursiją. Kuo toliau - tuo geriau.

Žuvys

Tikėtinas bendradarbiavimo problemų išsisprendimas. Tačiau kol kas dar nebūsite linkę pasitikėti tuo, kas žadama, teikiama, abejosite savo gebėjimais ir noru daryti tai, kas siūloma. Regis, apsisprendimui laiko turite nedaug.

Šaltinis: www.vytautus.com

Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Astrologija

  Moteris (nuotr. Fotolia.com)
  Joninių horoskopas: ne visa diena bus rožėmis klota (3) 2016.06.24 07:26 Avinas Gera, informatyvi diena. Kontaktai atrodys malonūs arba neutralūs, o vakaro renginys gali vidiniai praturtinti arba suteikti progą įdomiai pažinčiai, susitikimui su brangiu jums žmogumi ar pan. Tauras Jūsų pagalbos gali prireikti tėvams arba patys kviesitės į pagalbą pastaruosius. Nors išoriškai galite atrodyti ...
  Santykiai (nuotr. Fotolia.com)
  Horoskopas 12 zodiako ženklų: ateina tikras santykių savaitgalis! (2) 2016.06.23 07:17 Avinas Geras laikas: viskas krypsta jums palankia linkme. Neišsigąskite kliūčių, šiandien jos lengvai įveikiamos. Vakare susitikite su geriausiu draugu. Tauras Nepraraskite optimizmo: šiuo metu esate tikrai stiprūs, tad įveiksite bet kokius sunkumus. Gera proga ieškoti dingusių daiktų. Svarbų susitikimą, pokalbį atidėkite ...
  Flirtas (nuotr. Fotolia.com)
  Horoskopas 12 zodiako ženklų: daugiau flirto nei darbo? (2) 2016.06.22 07:12 Avinas Regis, tai bus maloni diena, nes tarsi leis jums patūnoti ramiame užutekyje, kur nėra pavojingų srovių. Jos, žinoma, niekur neišnyko, tačiau jums tikra atgaiva bus net ir tokia trapi, laikina saugumo iliuzija. Tauras Domėsitės aplinkinių žmonių gyvenimu, žiniasklaidos naujienomis. Kažkuo gali pasitarnauti ...
  Nuotaikos (nuotr. Fotolia.com)
  Horoskopas 12 zodiako ženklų: naujovės gali pakišti koją (1) 2016.06.21 07:11 Avinas Imkitės atsakingų darbų, tvarkykite esminius reikalus, spręskite finansines problemas. Tai geras metas susitikti su rėmėjais, kreditoriais. Tauras Naudingų susitikimų, pasiūlymų, susitarimų diena. Puikus laikas susitikimams su įtakingais asmenimis. Palanku spręsti bendradarbiavimo klausimą. Šiandien užsimezgusios ...
  Kelionės (nuotr. Fotolia.com)
  Horoskopas 12 zodiako ženklų: neįklimpkite į svajones (1) 2016.06.20 07:27 Avinas Šiandien stengsitės susitarti dėl konkrečių, materialių reikalų, finansinių sąlygų, atsiskaitymų, tiekimo, nuomos, pirkinių. Tačiau sparnus gali pakirpti per plona piniginė ar per maža jūsų įtaka. Kaip bebūtų, nemažai nuveiksite. Tauras Iš ryto galite nekaip jaustis. Į organizmo signalus nenumokite ranka. Jeigu ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai

  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. birželio 25 d.
  Alytus
  +31
  2.2 m/s
  Kaunas
  +32
  2.2 m/s
  Vilnius
  +31
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +33
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +29
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +32
  2.2 m/s
  Utena
  +31
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value More sun than clouds
  +31
  weather value More sun than clouds
  Toks jausmas lyg būtų +19

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
 • Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. birželio 25 d.
  Alytus
  +31
  2.2 m/s
  Kaunas
  +32
  2.2 m/s
  Vilnius
  +31
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +33
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +29
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +32
  2.2 m/s
  Utena
  +31
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value More sun than clouds
  +31
  weather value More sun than clouds
  Toks jausmas lyg būtų +19
  Į viršų