Antros pusės ieškantys vyrai turėtų daugiau dėmesio kreipti į savo simpatijų dėvimą apatinį trikotažą. Ekspertas sako, kad dominuojantis apatinių stilius gali atskleisti moterų vidinę būseną ir tikruosius tikslus. Jis dalinasi patarimais, į ką vyrai turėtų kreipti dėmesį, kad nenusviltų ir užmegztų pageidaujamus santykius.

„Rūbai ir išvaizda daug pasako apie žmogų, todėl pasimatymų metu būtina įvertinti ir juos. Išoriniu grožiu mes rodome, kokie norėtume būti viduje ir kuo gyvename – gražūs, pedantiški, stilingi, patogūs, sportiški ar praktiški. Jei mergina daug kalba apie tvarką, tačiau vaikšto suglamžyta palaidine ir išteptom kelnėm, greičiausiai meluoja. Taip pat ir su apatiniais. Jais moterys pasako, ko nori, kaip jaučiasi ir kam yra pasiryžusios“, – sako internetinės pažinčių svetainės ekspertas Marius Petrauskas.

Garsių dizainerių apatiniai

Pirkdamos brangius ir prabangius apatinius moterys nori būti pastebėtos ir įvertintos. Joms dažniausiai aktualus vyro uždarbis ir vairuojamas automobilis, tačiau ir jos pačios nėra spirtos iš kelmo. Paprastai tai protingos, stiprios ir emancipuotos moterys, kurios gali pačios savimi pasirūpinti ir žinančios, ko nori iš vyro. Tačiau kartais toks apatinių stilius gali rodyti, kad mergina turi išvaizdos ar savivertės kompleksų.

Apatinių parduotuvė (nuotr. TV3)

Apatinių parduotuvė (nuotr. TV3)

Medvilninės kelnaitės

Dauguma merginų norėdamos jaustis patogiai renkasi nesudėtingų modelių, iš medvilnės pagamintus apatinius. Jei garderobe dominuoja šis stilius, mergina greičiausiai yra santūri ir nemaištaujanti asmenybė. Jos nori sutikti gerą, ištikimą ir mylintį vyrą, su kuriuo suburtų šeimą. Būtina atkreipti dėmesį, kad tokie apatiniai nerodo, kad mergina yra nuobodi lovoje.

Spalvoti apatiniai (nuotr. Fotolia.com)

Spalvoti apatiniai (nuotr. Fotolia.com)

Stringai

Jei moteris dėvi stringus ir jaučiasi patogiai bei nevaržomai, ji turi ypatingą talentą prisitaikyti prie vyro ar aplinkos. Vyras su tokia moterimi gali jaustis savimi ir nevaržomas. Įdomu: moterys dažnai dėvinčios tokius apatinius mėgsta apsivilkti kūno linijas išryškinančius rūbus. Taigi, vyras turėtų netaupyti komplimentų jos išvaizdai ir asmeninėms savybėms.

Intymios merginų nuotraukos (nuotr. Fotolia.com)

Intymios merginų nuotraukos (nuotr. Fotolia.com)

Kūno formas koreguojantys apatiniai

Akivaizdu, kad tokius apatinius besirenkačios moterys nori patobulinti bei išryškinti savo kūno linijas. Vyrams jos pasako, kad nebijo palikti savo komforto zonos ir su tinkamu partneriu galėtų išmėginti viską.

Intymios merginų nuotraukos (nuotr. Fotolia.com)

Intymios merginų nuotraukos (nuotr. Fotolia.com)

Skaityti toliau >
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Santykiai

  Vestuvės (nuotr. Fotolia.com)
  Kaip nustebinti jaunavedžius? Staigmenų idėjos svečiams 2016.06.29 10:00 Kol bažnyčių aikštės pilnos klegančių vestuvininkų, o socialiniai tinklai lūžta nuo šampano taurių su jaunavedžiais fone, nejučiomis imame prie to priprasti. Vis dėlto, nesvarbu, kelintos mums tai vestuvės: penktos gyvenime, o gal jau penktos šiemet, nesvarbu ir koks jų biudžetas – penkis kart didesnis ar penkis kart ...
  Mama su sūnumi (nuotr. Fotolia.com)
  Psichologė atskleidžia: kaip mamos prievartauja savo sūnus? (2) 2016.06.28 15:08 Mūsų nestebina temos apie smurtą prieš moteris ir vaikus. Šios prievartos aukoms jau nebereikia slėptis. Dauguma mūsų jau suvokia, kad šiose situacijose kalta ne auka, o smurtautojas. Mamų prievarta prieš sūnus, moterų - prieš vyrus yra gan kebli tema, tačiau labai svarbi. Pažvelkime į kiek kitokius smurtautojo ir aukos ...
  Vienatvė (nuotr. Fotolia.com)
  Netikėti faktai: vienatvės poveikis žmogaus sveikatai (2) 2016.06.26 22:15  Nieko baisaus, jei penktadienio vakarą po varginančios savaitės praleidžiate vieni, pavyzdžiui, įsitaisę ant sofos su intriguojančia knyga. Tačiau pernelyg dažnas atsiskyrimas ar vienišumo jausmas, aplankantis net tada, kai esate apsuptas žmonių, gali turėti rimtų pasekmių sveikatai.
  Seksas (nuotr. Fotolia.com)
  Paaiškėjo, kiek vidutiniškai sekso partnerių turi vyrai ir moterys 2016.06.26 21:51 Tai yra vienas iš labiausiai dominančių ir sunkiausių klausimų, kuriuos savo mylimiesiems užduoda tiek vyrai, tiek moterys. Visgi JAV atliktame anonimiškame tyrime žmonės noriai atskleidė, kiek seksualinių partnerių yra turėję savo gyvenime. Apklausoje dalyvavo daugiau nei du tūkstančiai žmonių iš JAV ir Europos. Visgi ...
  Pora ir pinigai (nuotr. Fotolia.com)
  Merginos pyktis: mano vaikinas pareikalavo susimokėti už benziną kaip iš pakeleivės (20) 2016.06.26 19:00 Ar vaikinas turėtų sumokėti už savo panelės išlaidas? Bent kartais – už vakarienę? Ar bent jau neimti pinigų iš merginos, kai ją veža automobiliu? Tokios nuomonės laikosi internautė Vilma (vardas pakeistas), kurios vaikinas kruopščiai visas išlaidas dalijasi per pusę ir šiukštu neišleidžia nė euro už ją. „Su vaikinu ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  EURO 2016

  Ket 06-30 Lenkija 22 : 00 Portugalija
  Pen 07-01 Velsas 22 : 00 Belgija
  Šeš 07-02 Vokietija 22 : 00 Italija
  Sek 07-03 Prancūzija 22 : 00 Islandija
  • Iki Lietuvos himno giedojimo liko
  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Trečiadienis, 2016 m. birželio 29 d.
  Alytus
  +17
  -
  Kaunas
  +16
  2.2 m/s
  Vilnius
  +25
  -
  Panevėžys
  +26
  -
  Klaipėda
  +16
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +23
  2.2 m/s
  Utena
  +14
  -

  Vilnius

  weather value Times of sun and clouds
  +25
  weather value Times of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +15


  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
 • Oras Lietuvos žemėlapyje
  Trečiadienis, 2016 m. birželio 29 d.
  Alytus
  +17
  -
  Kaunas
  +16
  2.2 m/s
  Vilnius
  +25
  -
  Panevėžys
  +26
  -
  Klaipėda
  +16
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +23
  2.2 m/s
  Utena
  +14
  -

  Vilnius

  weather value Times of sun and clouds
  +25
  weather value Times of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +15
  Į viršų