Antros pusės ieškantys vyrai turėtų daugiau dėmesio kreipti į savo simpatijų dėvimą apatinį trikotažą. Ekspertas sako, kad dominuojantis apatinių stilius gali atskleisti moterų vidinę būseną ir tikruosius tikslus. Jis dalinasi patarimais, į ką vyrai turėtų kreipti dėmesį, kad nenusviltų ir užmegztų pageidaujamus santykius.

„Rūbai ir išvaizda daug pasako apie žmogų, todėl pasimatymų metu būtina įvertinti ir juos. Išoriniu grožiu mes rodome, kokie norėtume būti viduje ir kuo gyvename – gražūs, pedantiški, stilingi, patogūs, sportiški ar praktiški. Jei mergina daug kalba apie tvarką, tačiau vaikšto suglamžyta palaidine ir išteptom kelnėm, greičiausiai meluoja. Taip pat ir su apatiniais. Jais moterys pasako, ko nori, kaip jaučiasi ir kam yra pasiryžusios“, – sako internetinės pažinčių svetainės ekspertas Marius Petrauskas.

Garsių dizainerių apatiniai

Pirkdamos brangius ir prabangius apatinius moterys nori būti pastebėtos ir įvertintos. Joms dažniausiai aktualus vyro uždarbis ir vairuojamas automobilis, tačiau ir jos pačios nėra spirtos iš kelmo. Paprastai tai protingos, stiprios ir emancipuotos moterys, kurios gali pačios savimi pasirūpinti ir žinančios, ko nori iš vyro. Tačiau kartais toks apatinių stilius gali rodyti, kad mergina turi išvaizdos ar savivertės kompleksų.

REKLAMA

Apatinių parduotuvė (nuotr. TV3)

Apatinių parduotuvė (nuotr. TV3)

Medvilninės kelnaitės

Dauguma merginų norėdamos jaustis patogiai renkasi nesudėtingų modelių, iš medvilnės pagamintus apatinius. Jei garderobe dominuoja šis stilius, mergina greičiausiai yra santūri ir nemaištaujanti asmenybė. Jos nori sutikti gerą, ištikimą ir mylintį vyrą, su kuriuo suburtų šeimą. Būtina atkreipti dėmesį, kad tokie apatiniai nerodo, kad mergina yra nuobodi lovoje.

Spalvoti apatiniai (nuotr. Fotolia.com)

Spalvoti apatiniai (nuotr. Fotolia.com)

REKLAMA

Stringai

Jei moteris dėvi stringus ir jaučiasi patogiai bei nevaržomai, ji turi ypatingą talentą prisitaikyti prie vyro ar aplinkos. Vyras su tokia moterimi gali jaustis savimi ir nevaržomas. Įdomu: moterys dažnai dėvinčios tokius apatinius mėgsta apsivilkti kūno linijas išryškinančius rūbus. Taigi, vyras turėtų netaupyti komplimentų jos išvaizdai ir asmeninėms savybėms.

Intymios merginų nuotraukos (nuotr. Fotolia.com)

Intymios merginų nuotraukos (nuotr. Fotolia.com)

Kūno formas koreguojantys apatiniai

Akivaizdu, kad tokius apatinius besirenkačios moterys nori patobulinti bei išryškinti savo kūno linijas. Vyrams jos pasako, kad nebijo palikti savo komforto zonos ir su tinkamu partneriu galėtų išmėginti viską.

REKLAMA

Intymios merginų nuotraukos (nuotr. Fotolia.com)

Intymios merginų nuotraukos (nuotr. Fotolia.com)

Skaityti toliau >
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Santykiai

  Gražinos ir Vidanto Grigaliūnių šeimyna (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Tuntus svetimų vaikų išauginusios Gražinos tvarka: laukdavo dukrų prie šokių (3) 2016.09.27 18:20 Atvažiavus į Gražinos Grigaliūnienės ir jos vyro Vidanto sodybą Panevėžyje, pirmiausia mus pasitinka šuo ir vaikai. „Laba diena!“ – iš tolo šaukia keletas berniukų. Pasilabinam, ir einam ieškoti Gražinos, o tuo tarpu iš visų namo pakampių vis išlenda po vaiką ar kelis. Gražina su vyru yra įsteigusi šeimyną ir dabar augina ...
  Liūdinti senutė (nuotr. Fotolia.com)
  Draugystės linija senukams: kalbantys su paukščiais, profesoriai ir „Facebooko“ fanatai 2016.09.26 20:33 Pakruojo vienkiemyje gyvenantis senukas yra visiškai vienas – čia nei artimųjų, nei bendruomenės, net kito žmogaus iš arti taip paprastai nepamatysi. Senukas čia galėjo pasikalbėti tik su paukščiais – bendrauti juk norisi. Tačiau dabar jis atrado, kaip pasikalbėti su bendraamžiais: per „Sidabrinę liniją“ – nemokamą ...
  Nukentėjo nuo vyro smurto (nuotr. facebook.com)
  Moteris nesutiko mylėtis su vyru: štai, kas jai nutiko (7) 2016.09.25 22:59 Stephanie Littlewood (32) beveik iki mirties primušė jos buvęs mylimasis Waynas Hobanas (24). Jis moterį žiauriai sužalojo tik todėl, nes ji tą vakarą atsisakė turėti lytinių santykių. Neseniai moteris pasidalino savo nuotraukomis socialiniuose tinklapiuose. Jai buvo sulaužytas žandikaulis, išmušti trys dantys, ...
  Vyras tvarkosi, kol moteris ilsisi
  Santykių ekspertas išaiškina: kas turi tvarkytis namuose (1) 2016.09.25 16:02 Vilnietei Marijai jau pabodo pyktis su savo vaikinu dėl tvarkos. Konfliktai kyla dėl to, kad jos vaikinas visiškai nenori tvarkytis namų, nes mano, kad tvarkymasis – moteriška prigimtis. Marijai tvarkytis taip pat nepatinka ir ji norėtų šią nemalonią procedūrą dalintis kartu su mylimuoju, tačiau šis burnoja – tvarka jam ...
  „Lietuva atsiskleidžia“ LGBT knygos ir parodos pristatymas (nuotr. Luko Jonaičio ir TV3.lt koliažas)
  Lietuvaičiai „nebenori tylėti“ – savo orientaciją atskleidė knygoje 99 žinomų ir paprastų tautiečių istorijos(6) 2016.09.21 19:45 Antradienio vakaras tapo išskirtiniu ne tik LGBT+ (lesbiečių, gėjų, biseksualių, translyčių ir kitų asmenų) bendruomenei, bet ir visiems smalsiai besižvalgantiems į LGBT atstovus.
  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI


  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Ketvirtadienis, 2016 m. rugsėjo 29 d.
  Alytus
  +17
  4.5 m/s
  Kaunas
  +17
  4.5 m/s
  Vilnius
  +17
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +17
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +17
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +17
  4.5 m/s
  Utena
  +17
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value More clouds than sun
  +17
  weather value More clouds than sun
  Toks jausmas lyg būtų +14

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų