Atsitrenkęs į kitą automobilį taksi suniokojo ir atitvarą nuotr. Broniaus Jablonsko

Atsitrenkęs į kitą automobilį taksi suniokojo ir atitvarą nuotr. Broniaus Jablonsko

Pirmadienį rytą transporto žiede priešais šv. Petro ir Povilo bažnyčią susidarė neįprasta spūstis, į Olandų gatvės pusę. Išvažiuodamas iš žiedo taksi automobilis VW atsitrenkė į „Audi“. Kantrybę kitiems vairuotojams teko išbandyti išvežant sudaužytą taksi.

Trinktelėjęs į „Audi“ galą taksi nuskriejo į atitvarą ir jį sulaužė. Per avariją sulaužytas taksi buferis ir prakirsta padanga.

„Pabučiavau kitam automobiliui galą“, - sakė taksistas. Anot jo, „Audi“ staigiai rikiavosi iš antros ir pirmą juostą. Buvo kviečiama ir policija, kaltę dėl avarijos prisiėmė taksi vairuotojas.

Žmonės per avariją nenukentėjo, draudimo bendrovei užpildyta eismo įvykio deklaracija.

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Kriminalai

  Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Broniaus Jablonsko)
  Kaune liepsnoja namas 2016.12.09 22:43  Penktadienio vakarą apie 21 val 30 min. Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas, kad Kaune, Studentų gatvėje dega namas. Į įvykio vietą iš karto išskubėjo tarnybų ekipažai.
  Kailių salonas (nuotr. TV3)
  Tarsi filme: ilgapirščiai profesionaliai apšvarino kailių saloną 2016.12.09 22:39 Prabangiausių kailinių pakabos tuščios, manekenai išvartyti, rankinės išmėtytos, o tūkstančius kainuojantys drabužiai sumindžioti guli ant žemės. Tokį kraupų vaizdą, atėjęs į savo prabangių kailinių parduotuvę išvydo jos savininkas. Parduotuvės stogas išluptas, matomai per jį, pralobti užsimanę vagišiai ir įlipo. Šoko ...
  Po sprogimo (nuotr. TV3)
  Pakaunėje stiprus sprogimas iki pamatų sugriovė gyvenamąjį namą 2016.12.09 20:40 Raudondvaryje, Akacijų gatvėje naktį atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Sprogus dujų balionams, liepsnos prarijo visą žmonių užgyventą turtą, sudegė viskas – nuo daiktų iki sienų. Kaimynai pasakoja, iš pradžių nepatikėję, kad kaimynystėje dega namas. Teigia manę, kad sproginėja fejerverkai.
  Degantis automobilis (nuotr. TV3)
  Važiavo į mišką pavedžioti šuns, bet liko be automobilio 2016.12.09 20:00 Šilutės ugniagesiai pavakare atskubėjo gesinti prie Ramučių degalinės liepsnose paskendusio automobilio. O šis akimirksniu sudegė – atvažiavus ugniagesiams iš jo jau buvo belikę metalo griaučiai. Paaiškėjo, kad nelaimė įvyko moteriai atvažiavus į mišką pavedžioti šuns. Gyvūnėliui prisilaksčius jo šeimininkė susiruošė ...
  Kauno miesto savivaldybė (nuotr. Fotodiena.lt)
  Savivaldybės korupcijos skandalas įtraukė dar du asmenis 2016.12.09 16:06 Korupciją Kauno rajono savivaldybėje tirianti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) šią savaitę įtarimus pareiškė dar dviem įtariamiesiems. „Trečiadienį buvo sulaikyti du asmenys. (...) Jiems buvo pritaikytos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, jie paleisti“, – BNS penktadienį sakė STT Viešųjų ryšių ...


  RODYTI ŽEMĖLAPĮ

  +3

  Šiauliai

  +6

  Klaipėda

  +3

  Panevėžys

  +5

  Utena

  +4

  Kaunas

  +5

  Vilnius

  +5

  Alytus

  +5
  Vilnius
  2016-12-09 23:13
  Siųsk savo orų nuotrauką:
  SIŲSTI
  Nuotraukos autorius: Gytis Štramaitis

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų