Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje vairuotojai važinėja girti ir penktadieniui dar neišaušus. Greičiausiai apgirtusių miesto gatvėse yra kiekvieną dieną, artėjant savaitgaliui jų pradeda daugėti.

Penktadienį po vidurnakčio Pylimo gatvėje sustabdytas „VW Passat“, jo vairuotojas lengvai apgirtęs. Alkoholio matuoklis parodė beveik pusę promilės – tiek užtenka, kad vairuotojo pažymėjimas būtų atimtas metams. Teismas, greičiausiai, dar skirs ir beveik 300 eurų baudą. Leidžiamą normą vairuotojas viršijo labai nedaug, teismas gali išimties tvarka sušvelninti nuobaudą. O štai beveik pusantros promilės įpūtusiam kito „VW Passat“ vairuotojui lengvatos negresia. Apgirtęs Gruzijos pilietis prieš vidurnaktį sustabdytas Viršuliškėse. Jis taip pat neturi vairuotojo pažymėjimo.

REKLAMA

Dar dviem vairuotojams buvo nustatytas nežymus girtumas. Leidžiamas alkoholio kiekis neviršytas, todėl jie laikomi blaiviais. O štai pučia visiškai blaivus vyras. Jis sučiuptas, kai bandė važiuoti atbulas atgal į senamiestį. Važiuodamas su bičiuliais pamatęs pareigūnus vyras išsigando – sako gėręs du bokalus alaus.

Matuoklis rodo, kad alus jau visai išgaravo, kraujyje palikęs tik baimę įkliūti. Sprukti bandęs vairuotojas paleidžiamas.

Patikrinimų neišvengia ir taksi. Štai jo vairuotojai policija rašo protokolą: taksi neturi techninės apžiūros, ji – pasibaigusi. Fotografų dėmesiu nepatenkinta taksistė eina su jais aiškintis. Kodėl žmones vežioja bet kada subyrėti galinčiu opeliu, ji nesako. Kad tai pavojinga, mergina nesupranta.

Pylimo gatvėje sustabdytas ir dar vienas opelis, paprastas, ne taksi. Vairuotojas neturi pažymėjimo. Pažeidėjui rašomas protokolas. Teisės vairuoti neturintis vaikinas slepia veidą. Dėl pažeidimo jam baudą skirs teismas.

REKLAMA

Ištuštėjus senamiesčiui policija važiuoja dar į Ukmergės gatvę. Čia pažeidėjų nebuvo. Užtat patikrintas televizininkas ir vedėjas Giedrius Masalskis. Patikra šiek tiek užtruko, nes dokumentus BMW vairuotojas buvo įkišęs į bagažinę. Vyriškis blaivus. Suradus pažymėjimą pareigūnai naktinėjantį televizininką paleido.

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Kriminalai

  Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Broniaus Jablonsko)
  Kaune liepsnoja namas 2016.12.09 22:43  Penktadienio vakarą apie 21 val 30 min. Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas, kad Kaune, Studentų gatvėje dega namas. Į įvykio vietą iš karto išskubėjo tarnybų ekipažai.
  Kailių salonas (nuotr. TV3)
  Tarsi filme: ilgapirščiai profesionaliai apšvarino kailių saloną 2016.12.09 22:39 Prabangiausių kailinių pakabos tuščios, manekenai išvartyti, rankinės išmėtytos, o tūkstančius kainuojantys drabužiai sumindžioti guli ant žemės. Tokį kraupų vaizdą, atėjęs į savo prabangių kailinių parduotuvę išvydo jos savininkas. Parduotuvės stogas išluptas, matomai per jį, pralobti užsimanę vagišiai ir įlipo. Šoko ...
  Po sprogimo (nuotr. TV3)
  Pakaunėje stiprus sprogimas iki pamatų sugriovė gyvenamąjį namą 2016.12.09 20:40 Raudondvaryje, Akacijų gatvėje naktį atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Sprogus dujų balionams, liepsnos prarijo visą žmonių užgyventą turtą, sudegė viskas – nuo daiktų iki sienų. Kaimynai pasakoja, iš pradžių nepatikėję, kad kaimynystėje dega namas. Teigia manę, kad sproginėja fejerverkai.
  Degantis automobilis (nuotr. TV3)
  Važiavo į mišką pavedžioti šuns, bet liko be automobilio 2016.12.09 20:00 Šilutės ugniagesiai pavakare atskubėjo gesinti prie Ramučių degalinės liepsnose paskendusio automobilio. O šis akimirksniu sudegė – atvažiavus ugniagesiams iš jo jau buvo belikę metalo griaučiai. Paaiškėjo, kad nelaimė įvyko moteriai atvažiavus į mišką pavedžioti šuns. Gyvūnėliui prisilaksčius jo šeimininkė susiruošė ...
  Kauno miesto savivaldybė (nuotr. Fotodiena.lt)
  Savivaldybės korupcijos skandalas įtraukė dar du asmenis 2016.12.09 16:06 Korupciją Kauno rajono savivaldybėje tirianti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) šią savaitę įtarimus pareiškė dar dviem įtariamiesiems. „Trečiadienį buvo sulaikyti du asmenys. (...) Jiems buvo pritaikytos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, jie paleisti“, – BNS penktadienį sakė STT Viešųjų ryšių ...


  RODYTI ŽEMĖLAPĮ

  +3

  Šiauliai

  +6

  Klaipėda

  +3

  Panevėžys

  +5

  Utena

  +4

  Kaunas

  +5

  Vilnius

  +5

  Alytus

  +5
  Vilnius
  2016-12-09 23:15
  Siųsk savo orų nuotrauką:
  SIŲSTI
  Nuotraukos autorius: Gytis Štramaitis

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų