Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje vairuotojai važinėja girti ir penktadieniui dar neišaušus. Greičiausiai apgirtusių miesto gatvėse yra kiekvieną dieną, artėjant savaitgaliui jų pradeda daugėti.

Penktadienį po vidurnakčio Pylimo gatvėje sustabdytas „VW Passat“, jo vairuotojas lengvai apgirtęs. Alkoholio matuoklis parodė beveik pusę promilės – tiek užtenka, kad vairuotojo pažymėjimas būtų atimtas metams. Teismas, greičiausiai, dar skirs ir beveik 300 eurų baudą. Leidžiamą normą vairuotojas viršijo labai nedaug, teismas gali išimties tvarka sušvelninti nuobaudą. O štai beveik pusantros promilės įpūtusiam kito „VW Passat“ vairuotojui lengvatos negresia. Apgirtęs Gruzijos pilietis prieš vidurnaktį sustabdytas Viršuliškėse. Jis taip pat neturi vairuotojo pažymėjimo.

Dar dviem vairuotojams buvo nustatytas nežymus girtumas. Leidžiamas alkoholio kiekis neviršytas, todėl jie laikomi blaiviais. O štai pučia visiškai blaivus vyras. Jis sučiuptas, kai bandė važiuoti atbulas atgal į senamiestį. Važiuodamas su bičiuliais pamatęs pareigūnus vyras išsigando – sako gėręs du bokalus alaus.

Matuoklis rodo, kad alus jau visai išgaravo, kraujyje palikęs tik baimę įkliūti. Sprukti bandęs vairuotojas paleidžiamas.

Patikrinimų neišvengia ir taksi. Štai jo vairuotojai policija rašo protokolą: taksi neturi techninės apžiūros, ji – pasibaigusi. Fotografų dėmesiu nepatenkinta taksistė eina su jais aiškintis. Kodėl žmones vežioja bet kada subyrėti galinčiu opeliu, ji nesako. Kad tai pavojinga, mergina nesupranta.

Pylimo gatvėje sustabdytas ir dar vienas opelis, paprastas, ne taksi. Vairuotojas neturi pažymėjimo. Pažeidėjui rašomas protokolas. Teisės vairuoti neturintis vaikinas slepia veidą. Dėl pažeidimo jam baudą skirs teismas.

Ištuštėjus senamiesčiui policija važiuoja dar į Ukmergės gatvę. Čia pažeidėjų nebuvo. Užtat patikrintas televizininkas ir vedėjas Giedrius Masalskis. Patikra šiek tiek užtruko, nes dokumentus BMW vairuotojas buvo įkišęs į bagažinę. Vyriškis blaivus. Suradus pažymėjimą pareigūnai naktinėjantį televizininką paleido.

Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Kriminalai

  Avarija Šilutės rajone (nuotr. TV3)
  Kraupus vaizdas: po avarijos policijos automobilis virto metalo laužo krūva 2016.05.24 07:16 Šilalės rajone per avariją dideliu greičiu važiavęs vyras rėžėsi į policijos automobilį. Smūgis buvo itin stiprus, o iš policininkų automobilio liko tik metalo laužo krūva. Gerokai apdaužytas ir „Citroen“ automobilis. Pirminiais duomenimis, vyras buvo blaivus, tačiau nesugebėjo paaiškinti, kodėl nepamatė policininkų ...
  Koncerno „MG Baltic“ pastatas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  VSD pradėjo vidinį tyrima dėl slaptų pažymų pas Raimondą Kurlianksį 2016.05.23 17:20 Valstybės saugumo departamentas (VSD) pirmadienį pradėjo vidinį tyrimą dėl „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio galbūt turimos informacijos, kuri sudaro valstybės paslaptį.
  “Regitra“ Kaune (nuotr. Organizatorių)
  Bandymas papirkti „Regitroje“ nepavyko – apie įvykį sužinojo policija 2016.05.23 16:14 Gegužės 23 d. 8.19–9.09 val. C kategorijos vairavimo praktikos egzaminą Kauno „Regitroje“ laikęs pilietis R. G. (g. 1971 m.) egzaminuotojui egzamino pabaigoje išlipdamas iš transporto priemonės paliko 100 eurų. „Regitros“ egzaminuotojas apie įvykį pranešė policijai. Kauno apskrities vyriausiajame policijos ...
  Žirmūnuose greitosios automobilis pateko į avarija nuotr. Broniaus Jablonsko
  Vilniuje judrioje sankryžoje susidūrė greitoji ir moters vairuojamas automobilis 2016.05.23 14:18 Pirmadienį apie 13 val. į iškvietimą skubantys Vilniaus medikai pateko į avariją. Su švyturėliais ir garsiniais signalais važiuojančio greitosios automobilio nepraleido automobiliu „Seat“ važiuojanti moteris. Žmonės per avariją nenukentėjo, tačiau į iškvietimą medikai nebegalėjo važiuoti – teko siųsti kitą brigadą. ...
  Kastuvas (nuotr. Fotolia.com)
  Išgėręs vyriškis švaistėsi kastuvu: vienas žmogus ligoninėje 2016.05.23 14:09 Joniškyje neblaivus vyras kastuvu trenkė kitam vyrui. Kaip pranešė policija, nusikaltimas įvykdytas sekmadienį 14.54 val. Latvių gatvėje, gyvenamojo namo kieme. Neblaivus (1,89 promilės alkoholio) 48 metų vyras kastuvu trenkė neblaiviam (2,74 promilės alkoholio) 43 metų vyrui į galvą. Nukentėjusįjį apžiūrėjo Joniškio ...

  Studijuok 2016

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Antradienis, 2016 m. gegužės 24 d.
  Alytus
  +23
  2.2 m/s
  Kaunas
  +23
  -
  Vilnius
  +23
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +24
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +23
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +24
  2.2 m/s
  Utena
  +22
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +23
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +11

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Antradienis, 2016 m. gegužės 24 d.
  Alytus
  +23
  2.2 m/s
  Kaunas
  +23
  -
  Vilnius
  +23
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +24
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +23
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +24
  2.2 m/s
  Utena
  +22
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +23
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +11
  Į viršų