Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje vairuotojai važinėja girti ir penktadieniui dar neišaušus. Greičiausiai apgirtusių miesto gatvėse yra kiekvieną dieną, artėjant savaitgaliui jų pradeda daugėti.

Penktadienį po vidurnakčio Pylimo gatvėje sustabdytas „VW Passat“, jo vairuotojas lengvai apgirtęs. Alkoholio matuoklis parodė beveik pusę promilės – tiek užtenka, kad vairuotojo pažymėjimas būtų atimtas metams. Teismas, greičiausiai, dar skirs ir beveik 300 eurų baudą. Leidžiamą normą vairuotojas viršijo labai nedaug, teismas gali išimties tvarka sušvelninti nuobaudą. O štai beveik pusantros promilės įpūtusiam kito „VW Passat“ vairuotojui lengvatos negresia. Apgirtęs Gruzijos pilietis prieš vidurnaktį sustabdytas Viršuliškėse. Jis taip pat neturi vairuotojo pažymėjimo.

REKLAMA

Dar dviem vairuotojams buvo nustatytas nežymus girtumas. Leidžiamas alkoholio kiekis neviršytas, todėl jie laikomi blaiviais. O štai pučia visiškai blaivus vyras. Jis sučiuptas, kai bandė važiuoti atbulas atgal į senamiestį. Važiuodamas su bičiuliais pamatęs pareigūnus vyras išsigando – sako gėręs du bokalus alaus.

Matuoklis rodo, kad alus jau visai išgaravo, kraujyje palikęs tik baimę įkliūti. Sprukti bandęs vairuotojas paleidžiamas.

Patikrinimų neišvengia ir taksi. Štai jo vairuotojai policija rašo protokolą: taksi neturi techninės apžiūros, ji – pasibaigusi. Fotografų dėmesiu nepatenkinta taksistė eina su jais aiškintis. Kodėl žmones vežioja bet kada subyrėti galinčiu opeliu, ji nesako. Kad tai pavojinga, mergina nesupranta.

Pylimo gatvėje sustabdytas ir dar vienas opelis, paprastas, ne taksi. Vairuotojas neturi pažymėjimo. Pažeidėjui rašomas protokolas. Teisės vairuoti neturintis vaikinas slepia veidą. Dėl pažeidimo jam baudą skirs teismas.

REKLAMA

Ištuštėjus senamiesčiui policija važiuoja dar į Ukmergės gatvę. Čia pažeidėjų nebuvo. Užtat patikrintas televizininkas ir vedėjas Giedrius Masalskis. Patikra šiek tiek užtruko, nes dokumentus BMW vairuotojas buvo įkišęs į bagažinę. Vyriškis blaivus. Suradus pažymėjimą pareigūnai naktinėjantį televizininką paleido.

REKLAMA
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Kriminalai

  nuotr. Broniaus Jablonsko
  Naktį gaisras kilo Skaidiškėse 2016.08.28 07:47 Šeštadienį 23.20 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus raj., Nemėžio sen., Skaidiškių k., Rudaminos g. 1A, dega gamybinio pastato stogas.
  Eurai (nuotr. Reuters/Scanpix)
  Būkite atidūs: padirbti eurai jau ir bankomatuose (1) 2016.08.27 21:11 Šalyje daugėja bandymų platinti suklastotus eurus. Stambaus nominalo eurų kupiūros aptiktos net kelių miestų bankomatuose. Bankininkai pataria žmonėms atidžiai tikrinti kiekvieną didesnės vertės banknotą. Štai ši padirbta 50 (penkiasdešimties) eurų kupiūra buvo rasta viename iš Šiaulių miesto bankomatų. Netikru ...
  Vilniaus pakraštyje liepsnos prarijo „Audi“ nuotr. Broniaus Jablonsko
  Vilniaus pakraštyje liepsnos prarijo „Audi“ (1) 2016.08.27 20:42 Šeštadienį apie 20 val. gautas pranešimas, kad Kairėnų gatvėje, netoli Nemenčinės plento, dega automobilis. Paaiškėjo, kad automobilis „Audi A4“ užsidegė bevažiuodamas. Ugnis kilo variklio skyriuje. Automobiliu važiavę žmonės nenukentėjo, nes spėjo iššokti. Jie dar bandė gesinti automobilį, bet jis sudegė nepataisomai. ...
  Šilutiškių šeimos tragedija: gaisras turtą suniokoja antrą kartą (nuotr. TV3)
  Šilutiškių šeimos tragedija: gaisras turtą suniokoja antrą kartą 2016.08.27 19:26 Šilutės rajone sudegė daugiavaikės šeimos ūkinis pastatas. Turtą liepsnose praradusią šeimą nelaimės tiesiog persekioja. Prieš dešimtmetį toje pačioje vietoje sudegė jų gyvenamasis namas. Šeštadienio rytą Inkaklių kaime kilo didžiulis gaisras – užsiliepsnojo ūkinis pastatas. Į įvykio vietą išsiųstos Šilutės ...
  Naktį Kelių policininkams įkliuvo penki girti vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko
  Vilniuje įkliuvo tiek girtų vairuotojų, kiek seniai per vieną naktį nėra buvę 2016.08.27 17:03 Naktį sostinės Kelių policijos pareigūnai mieste ir Vilniaus rajone sučiupo penkis girtus vairuotojus. Dar du neturėjo vairuotojo pažymėjimo. Rasų gatvėje sustabdytas taksi, juo į žvejybą važiavo keli vyrai. Kelionę į Elektrėnus teko atidėti – vairuotojui nustatytas 1,47 promilės girtumas. Paaiškėjo, kad prie vairo ne ...

  Šeimos vasara

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Sekmadienis, 2016 m. rugpjūčio 28 d.
  Alytus
  +27
  2.2 m/s
  Kaunas
  +26
  2.2 m/s
  Vilnius
  +25
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +24
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +25
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +23
  2.2 m/s
  Utena
  +25
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mainly sunny
  +25
  weather value Mainly sunny
  Toks jausmas lyg būtų +16

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų