Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje vairuotojai važinėja girti ir penktadieniui dar neišaušus. Greičiausiai apgirtusių miesto gatvėse yra kiekvieną dieną, artėjant savaitgaliui jų pradeda daugėti.

Penktadienį po vidurnakčio Pylimo gatvėje sustabdytas „VW Passat“, jo vairuotojas lengvai apgirtęs. Alkoholio matuoklis parodė beveik pusę promilės – tiek užtenka, kad vairuotojo pažymėjimas būtų atimtas metams. Teismas, greičiausiai, dar skirs ir beveik 300 eurų baudą. Leidžiamą normą vairuotojas viršijo labai nedaug, teismas gali išimties tvarka sušvelninti nuobaudą. O štai beveik pusantros promilės įpūtusiam kito „VW Passat“ vairuotojui lengvatos negresia. Apgirtęs Gruzijos pilietis prieš vidurnaktį sustabdytas Viršuliškėse. Jis taip pat neturi vairuotojo pažymėjimo.

REKLAMA

Dar dviem vairuotojams buvo nustatytas nežymus girtumas. Leidžiamas alkoholio kiekis neviršytas, todėl jie laikomi blaiviais. O štai pučia visiškai blaivus vyras. Jis sučiuptas, kai bandė važiuoti atbulas atgal į senamiestį. Važiuodamas su bičiuliais pamatęs pareigūnus vyras išsigando – sako gėręs du bokalus alaus.

Matuoklis rodo, kad alus jau visai išgaravo, kraujyje palikęs tik baimę įkliūti. Sprukti bandęs vairuotojas paleidžiamas.

Patikrinimų neišvengia ir taksi. Štai jo vairuotojai policija rašo protokolą: taksi neturi techninės apžiūros, ji – pasibaigusi. Fotografų dėmesiu nepatenkinta taksistė eina su jais aiškintis. Kodėl žmones vežioja bet kada subyrėti galinčiu opeliu, ji nesako. Kad tai pavojinga, mergina nesupranta.

Pylimo gatvėje sustabdytas ir dar vienas opelis, paprastas, ne taksi. Vairuotojas neturi pažymėjimo. Pažeidėjui rašomas protokolas. Teisės vairuoti neturintis vaikinas slepia veidą. Dėl pažeidimo jam baudą skirs teismas.

REKLAMA

Ištuštėjus senamiesčiui policija važiuoja dar į Ukmergės gatvę. Čia pažeidėjų nebuvo. Užtat patikrintas televizininkas ir vedėjas Giedrius Masalskis. Patikra šiek tiek užtruko, nes dokumentus BMW vairuotojas buvo įkišęs į bagažinę. Vyriškis blaivus. Suradus pažymėjimą pareigūnai naktinėjantį televizininką paleido.

REKLAMA
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Kriminalai

  Darganotą vakarą – baisi avarija: ligoninėje atsidūrė du žmonės nuotr. Broniaus Jablonsko
  Darganotą vakarą – baisi avarija: ligoninėje atsidūrė du žmonės 2016.10.25 21:06 Apie 20 valandą Salininkuose susidūrė du lengvieji automobiliai. Pranešta, kad medikų pagalbos reikia dviems žmonėms. Į įvykio vietą atvykus tarnyboms paaiškėjo, kad pagalbos reikia avarijos kaltininkui ir kito automobilio keleiviui. Įvykio kaltininkas, anot liudininkų, yra „Volkswagen Sharan“ vairuotojas. Jis, pirminiais ...
  Vagystė (nuotr. Policijos)
  Policija ieško: tai pardavėją suktai apgavęs klientas 2016.10.25 18:58 Spalio 14 d., apie 17.00 val., Telšiuose, Respublikos g., alkoholinių gėrimų parduotuvėje apsilankęs vyras, apgaulės būdu, prašydamas turimas eurų kupiūras iškeisti į didesnio nominalo vertės, galimai pardavėjai davė 100 eurų mažesnę pinigų sumą. Dėl įvykio Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos ...
  Teismas (nuotr. Fotolia.com)
  Rusijos politika stabdo Lietuvos teismo darbą 2016.10.25 17:40 Negavęs oficialių duomenų apie buvusio omonininko Boleslavo Makutynovičiaus mirtį, Lietuvos apeliacinis teismas antradienį vėl nepradėjo nagrinėti baudžiamosios bylos dėl karo nusikaltimų ir nusikaltimų žmoniškumui. Prokuratūros skundo nagrinėjimas taip pat negalėjo būti pradėtas, nes negauta atsakymų į teismo prašymus ...
  Eurai (nuotr. Fotolia.com)
  Buvusiam mokesčių inspekcijos darbuotojui – gėda ir bauda 2016.10.25 17:07 Aukščiausiasis Teismas antradienį atmetė už kyšininkavimą ir dokumentų klastojimą nuteisto buvusio Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojo Martyno Švedo kasacinį skundą. Paliktas galioti Vilniaus apygardos teismo nuosprendis, kuriuo M.Švedui skirta 15 tūkst.
  Marius Jonkus teisme nuotr. Broniaus Jablonsko
  Už nužudymą nuteistas ir nuo pareigūnų sprukęs nusikaltėlis teismo nesugraudino 2016.10.25 16:52 Aukščiausiasis Teismas antradienį paliko galioti nuosprendį klaipėdiečiui Mariui Jonkui, kuris pripažintas kaltu dėl verslininko nužudymo. Teismas nusprendė, kad nėra pagrindo švelninti jam paskirtą laisvės atėmimo bausmę. Prieš metus – 2015 metų spalio 23 dieną – Klaipėdos apygardos teismas vyrui skyrė 18 metų nelaisvės ...


  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI
  RODYTI ŽEMĖLAPĮ

  +3

  Šiauliai

  +5

  Klaipėda

  +4

  Panevėžys

  +3

  Utena

  +4

  Kaunas

  +4

  Vilnius

  +5

  Alytus

  +4
  Vilnius
  2016-10-26 05:08
  Siųsk savo orų nuotrauką:
  SIŲSTI
  Nuotraukos autorius: Virginija Krasauskienė

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų