Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje vairuotojai važinėja girti ir penktadieniui dar neišaušus. Greičiausiai apgirtusių miesto gatvėse yra kiekvieną dieną, artėjant savaitgaliui jų pradeda daugėti.

Penktadienį po vidurnakčio Pylimo gatvėje sustabdytas „VW Passat“, jo vairuotojas lengvai apgirtęs. Alkoholio matuoklis parodė beveik pusę promilės – tiek užtenka, kad vairuotojo pažymėjimas būtų atimtas metams. Teismas, greičiausiai, dar skirs ir beveik 300 eurų baudą. Leidžiamą normą vairuotojas viršijo labai nedaug, teismas gali išimties tvarka sušvelninti nuobaudą. O štai beveik pusantros promilės įpūtusiam kito „VW Passat“ vairuotojui lengvatos negresia. Apgirtęs Gruzijos pilietis prieš vidurnaktį sustabdytas Viršuliškėse. Jis taip pat neturi vairuotojo pažymėjimo.

Dar dviem vairuotojams buvo nustatytas nežymus girtumas. Leidžiamas alkoholio kiekis neviršytas, todėl jie laikomi blaiviais. O štai pučia visiškai blaivus vyras. Jis sučiuptas, kai bandė važiuoti atbulas atgal į senamiestį. Važiuodamas su bičiuliais pamatęs pareigūnus vyras išsigando – sako gėręs du bokalus alaus.

Matuoklis rodo, kad alus jau visai išgaravo, kraujyje palikęs tik baimę įkliūti. Sprukti bandęs vairuotojas paleidžiamas.

Patikrinimų neišvengia ir taksi. Štai jo vairuotojai policija rašo protokolą: taksi neturi techninės apžiūros, ji – pasibaigusi. Fotografų dėmesiu nepatenkinta taksistė eina su jais aiškintis. Kodėl žmones vežioja bet kada subyrėti galinčiu opeliu, ji nesako. Kad tai pavojinga, mergina nesupranta.

Pylimo gatvėje sustabdytas ir dar vienas opelis, paprastas, ne taksi. Vairuotojas neturi pažymėjimo. Pažeidėjui rašomas protokolas. Teisės vairuoti neturintis vaikinas slepia veidą. Dėl pažeidimo jam baudą skirs teismas.

Ištuštėjus senamiesčiui policija važiuoja dar į Ukmergės gatvę. Čia pažeidėjų nebuvo. Užtat patikrintas televizininkas ir vedėjas Giedrius Masalskis. Patikra šiek tiek užtruko, nes dokumentus BMW vairuotojas buvo įkišęs į bagažinę. Vyriškis blaivus. Suradus pažymėjimą pareigūnai naktinėjantį televizininką paleido.

Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Kriminalai

  Žvakė (nuotr. Fotolia.com)
  Tragedija Vilniaus rajone: nuskendo mergaitė 2016.06.29 08:49 Antradienį Vilniaus rajone esančiame Didžiasalio kaime tvenkinyje nuskendo mergaitė, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Pranešimas apie tvenkinyje skęstantį vaiką gautas 14.38 val. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai 14.53 val. iš aštuonių metrų nuo kranto, keturių metrų gylio ištraukė 2004 metais ...
  Vilniuje, K. Kalinausko gatvėje, nužudytas advokatas, Vilniaus tarybos narys Sergejus Novikovas (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus) (nuotr. Balsas.lt)
  Advokato Sergejaus Novikovo žudikui jokios malonės: bausmė nesikeis 2016.06.28 18:50 Aukščiausiasis Teismas antradienį atmetė vilniečio Jono Dambrausko, nuteisto kalėti už žinomo advokato ir sostinės tarybos nario Sergejaus Novikovo nužudymą, gynėjo skundą. „Visos aplinkybės ir jas patvirtinantys įrodymai teismų išsamiai išnagrinėti ir nepalieka abejonių, kad teismai pagrįstai nustatė, kad Sergejų ...
  Žilvinas Ruminas teisme nuotr. Broniaus Jablonsko
  Vairuotojo triumfas teisme: nuginčijo alkotesterio parodymus (2) 2016.06.28 18:00 Vairuotojui teisme pavyko nuginčyti alkotesterio parodymus - Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį nutraukė administracinę bylą vilniečiui dėl vairavimo išgėrus ir konstatavo, kad jis vairavo blaivus. Vairuotojo advokatas Sigitas Židonis BNS sakė, kad teismas rėmėsi kraujo tyrimu. Vilniaus priklausomybės ligų ...
  Ugniagesiai (nuotr. Fotodiena.lt)
  Tragedija Kaune: į avariją patekę ugniagesiai nebespėjo išgelbėti žmogaus 2016.06.28 12:03 Kaune degančio namo gesinti skubėję ugniagesiai pateko į avariją. Liepsnose sudegė pusamžis vyras. Policija aiškinasi, kas kaltas dėl avarijos: patys ugniagesiai ar su įjungtais švyturėliais skubėjusios pagalbos nepraleidusi moteris. Anksti rytą Kaune „Citroen“ vairavusi moteris kaip įtariama nepraleido su įjungtais ...
  Antrankiai (nuotr. BFL)
  Už sargės nužudymą jaunuolis kalės 10 metų 2016.06.28 11:03 Šiaulių apygardos teismas antradienį už profesinio rengimo centro sargės nužudymą kalėti nuteisė Mindaugą Babajevą. 19-mečiui skirta 10 metų laisvės atėmimo bausmė, kurią jis turės atlikti pataisos namuose. Nužudytosios moters artimiesiems jis turės atlyginti 14 tūkst. 503 eurų turtinę ir neturtinę žalą, BNS pranešė ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  EURO 2016

  Ket 06-30 Lenkija 22 : 00 Portugalija
  Pen 07-01 Velsas 22 : 00 Belgija
  Šeš 07-02 Vokietija 22 : 00 Italija
  Sek 07-03 Prancūzija 22 : 00 Islandija
  • Iki Lietuvos himno giedojimo liko
  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Trečiadienis, 2016 m. birželio 29 d.
  Alytus
  +26
  -
  Kaunas
  +25
  -
  Vilnius
  +26
  -
  Panevėžys
  +26
  -
  Klaipėda
  +22
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +24
  2.2 m/s
  Utena
  +26
  -

  Vilnius

  weather value A few clouds
  +26
  weather value A few clouds
  Toks jausmas lyg būtų +15


  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
 • Oras Lietuvos žemėlapyje
  Trečiadienis, 2016 m. birželio 29 d.
  Alytus
  +26
  -
  Kaunas
  +25
  -
  Vilnius
  +26
  -
  Panevėžys
  +26
  -
  Klaipėda
  +22
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +24
  2.2 m/s
  Utena
  +26
  -

  Vilnius

  weather value A few clouds
  +26
  weather value A few clouds
  Toks jausmas lyg būtų +15
  Į viršų