Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje tikrinami vairuotojai nuotr. Broniaus Jablonsko

Vilniuje vairuotojai važinėja girti ir penktadieniui dar neišaušus. Greičiausiai apgirtusių miesto gatvėse yra kiekvieną dieną, artėjant savaitgaliui jų pradeda daugėti.

Penktadienį po vidurnakčio Pylimo gatvėje sustabdytas „VW Passat“, jo vairuotojas lengvai apgirtęs. Alkoholio matuoklis parodė beveik pusę promilės – tiek užtenka, kad vairuotojo pažymėjimas būtų atimtas metams. Teismas, greičiausiai, dar skirs ir beveik 300 eurų baudą. Leidžiamą normą vairuotojas viršijo labai nedaug, teismas gali išimties tvarka sušvelninti nuobaudą. O štai beveik pusantros promilės įpūtusiam kito „VW Passat“ vairuotojui lengvatos negresia. Apgirtęs Gruzijos pilietis prieš vidurnaktį sustabdytas Viršuliškėse. Jis taip pat neturi vairuotojo pažymėjimo.

REKLAMA

Dar dviem vairuotojams buvo nustatytas nežymus girtumas. Leidžiamas alkoholio kiekis neviršytas, todėl jie laikomi blaiviais. O štai pučia visiškai blaivus vyras. Jis sučiuptas, kai bandė važiuoti atbulas atgal į senamiestį. Važiuodamas su bičiuliais pamatęs pareigūnus vyras išsigando – sako gėręs du bokalus alaus.

Matuoklis rodo, kad alus jau visai išgaravo, kraujyje palikęs tik baimę įkliūti. Sprukti bandęs vairuotojas paleidžiamas.

Patikrinimų neišvengia ir taksi. Štai jo vairuotojai policija rašo protokolą: taksi neturi techninės apžiūros, ji – pasibaigusi. Fotografų dėmesiu nepatenkinta taksistė eina su jais aiškintis. Kodėl žmones vežioja bet kada subyrėti galinčiu opeliu, ji nesako. Kad tai pavojinga, mergina nesupranta.

Pylimo gatvėje sustabdytas ir dar vienas opelis, paprastas, ne taksi. Vairuotojas neturi pažymėjimo. Pažeidėjui rašomas protokolas. Teisės vairuoti neturintis vaikinas slepia veidą. Dėl pažeidimo jam baudą skirs teismas.

REKLAMA

Ištuštėjus senamiesčiui policija važiuoja dar į Ukmergės gatvę. Čia pažeidėjų nebuvo. Užtat patikrintas televizininkas ir vedėjas Giedrius Masalskis. Patikra šiek tiek užtruko, nes dokumentus BMW vairuotojas buvo įkišęs į bagažinę. Vyriškis blaivus. Suradus pažymėjimą pareigūnai naktinėjantį televizininką paleido.

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Kriminalai

  Policija sučiupo girtus medžiotojus (nuotr. tv3.lt)
  Nudobė briedį ir atsuko alkoholio kamštelius – turėjo, ką papasakoti pareigūnams 2017.01.19 16:00 Vilnius – policijai pranešta apie galimai neblaivius medžiotojus, kurie, pilnu automobiliu skerdienos, įvažiavo į daugiabučio kiemą. Paklaustas, kodėl medžiotojas yra neblaivus ir turi ginklų automobilyje, vyras atsakė, jog viską padarė tvarkingai. „Nė vieno šovinio ten nėra. Yra ginklai padėti pagal taisykles“, - sakė ...
  Medikai (nuotr. Fotolia.com)
  Kaune susidūrė penki automobiliai 2017.01.19 15:32 Ketvirtadienio popietę Kaune susidūrė penki automobiliai, nukentėjo du žmonės, pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Eismo nelaimė apie 14 val. įvyko Tunelio gatvėje. 1992 metais gimusios moters vairuojamas automobilis BMW kliudė krovininį automobilį MAN, kurį vairavo 1974 metais gimęs vyras.
  Policija gesino konfliktus klube (nuotr. tv3.lt)
  Žiauri naktis klube: vyras spardė moterį, dužo stiklai, tvyrojo ašarinės dujos 2017.01.19 15:00 Vilnius – į naktinį klubą iškviečiama policija, nes lankytojai nepanoro atsiskaityti už šampano butelį ir sudaužytas taures. „Jie neatsimena, kad užsisakė. Ir jie nenori mokėti už tą šampano butelį. Jie čia visus stalus išvartė, sudaužė“, - sakė pareigūnų laukęs klubo darbuotojas. Porelė smagiai laiką leido klube. ...
  Kelininkai įspėja, kad šiuo metu šalyje – sudėtingos eismo sąlygos
  Lietuvos greitkelyje – netikėtas vaizdelis: skaitytojas perspėja visus 2017.01.19 14:51 Kelininkai įspėja, kad šiuo metu šalyje – sudėtingos eismo sąlygos. Naujienų portalą tv3.lt pasiekė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas eismo įvykis kelyje Panevėžys – Anykščiai. Laimei, kaip praneša skaitytojas, niekas nenukentėjo. Ketvirtadienio eismo sąlygas Lietuvoje sunkina lijundra, įspėja Automobilių kelių ...
  Policija tramdė agresyvią moterį (nuotr. tv3.lt)
  Kaimynai norėjo tylos – iš girtos moters gavo tiek, kad šoko užteks ilgam (1) 2017.01.19 14:30 Šiauliai – policijos pagalbos paprašė daugiabučio gyventojai, išvarginti kaimynų bute vykstančios puotos triukšmo. Maža to, puotautojai užpuolė nepilnametę kaimynų dukrą, kieme vedžiojusią šunį. „Pirmiausia dukrą užpuolė, paskui ir šunį tampė“, - sakė kaimynai. Kaimynai dar pasakojo, kad ketvirtame aukšte gyvenantis ...

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų