Hosseinas Nayeri (nuotr. Gamintojo)

Hosseinas Nayeri (nuotr. Gamintojo)

Iš kalėjimo JAV Pietų Kalifornijoje pabėgo buvęs jūrų pėstininkas, iraniečių kilmės itin pavojingas nusikaltėlis Hosseinas Nayeri. Kartu su juo paspruko dar du žudikai.

Valstybės kaltintoja H. Nayeri byloje Heather Brown, sužinojusi apie įvykį pareiškė, kad jos pirmoji reakcija buvo „O, Dieve, jie leido pasprukti Hannibalui Lecteriui (žudikas-manikas iš kultinio filmo „Avinėlių tylėjimas“ - red. past.). Jis sofistikuotas, neįtikėtinai žiaurus ir gudrus“.

Nusikaltėlis teisėsaugininkus šokiravo savo žiaurumu. 2012-ais metais, būdamas įsitikinęs, kad vienas prekeivis marihuana paslėpė gaujai priklausančius pinigus, pagrobė jį ir kartu su juo namuose buvusią jo draugo sugyventinę, išvežė į dykumą ir ten kankino naudodamas lituoklį.

Pranešama, kad nelaimėlis ne tik buvo žiauriai kankinamas, jam buvo nupjautas lytinis organas. Vėliau jį ir su buto savininku susitikinėjusią merginą nusikaltėliai paliko vidury dykumos. Merginai pavyko išsilaisvinti ir iškviesti policiją. Nusikaltėlius teisėsauga pačiupo dar tais pačiais metais, tačiau H. Nayeri sugebėjo pabėgti iš šalies, tačiau pakeliui į Iraną buvo sulaikytas Čekijoje.

Kartu su juo iš kalėjimo pasprukę du vyrai abu yra kaltinami žmogžudyste, manoma, kad jie priklauso vietos vietnamiečių gaujoms.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (2)
  Komentuoti

  Užsienis

  Smūgis elektromobilių įvaizdžiui: vairuotojas žuvo naudodamasis autopiloto funkcija (nuotr. SCANPIX)
  Automatinio vairavimo sistema suklydo: žuvo vilkiką taranavusio automobilio vairuotojas 2016.07.01 22:58 Pasaulio technologijų lyderiams varžantis kas pirmas paleis automobilius su patikima automatinio vairavimo funkcija elektromobilių gigantė Tesla patyrė skaudų smūgį. Už Atlanto užsimušė automobilio „Tesla“ savininkas vairą patikėjęs kompiuteriui. Automatinė automobilio vairavimo sistema nepastebėjo greitkelyje kelią ...
  Kinijoje po žemės nuošliauža yra dingę 34 darbininkai (nuotr. SCANPIX)
  Kinijoje nuošliauža viename kaime pražudė 10 žmonių, dar 12 pasigesta 2016.07.01 22:30 Liūtims Kinijos pietvakariuose sukėlus nuošliaužą, penktadienį žuvo mažiausiai 10 žmonių, dar 12 laikomi dingusiais, pranešė vietos valdžia. Nelaimė įvyko anksti rytą, kai nuošliauža palaidojo 29 Pjanpo kaimo žmones Guidžou provincijoje, pranešė oficialioji naujienų agentūra „Xinhua“, remdamasi apygardos valdžia. ...
  “Intel“
  BMW kartu su „Mobileye“ ir „Intel“ kurs savaeigius automobilius 2016.07.01 22:19 Vokietijos prabangių automobilių gamintoja BMW penktadienį paskelbė ketinanti kartu su JAV kompiuterinių lustų milžine „Intel“ ir Izraelio technologijų įmone „Mobileye“ kurti savaeigius automobilius. Trys įmonės „bendradarbiauja siekdamos, kad visiškai automatizuoto vairavimo sprendimų serijinė gamyba būtų pradėta jau iki ...
  Veido atpažinimas (Wikimedia Commons nuotr. )
  Neįprastoje rungtyje susigrūmė žmogus ir dirbtinis intelektas 2016.07.01 22:01 Trys merginos, Kinijos modeliai nuo veidų nusiima kaukes, o už jų atidengiami keli šimtai nuotraukų. Į merginų veidus įdėmiai pažvelgia žmogus ir kamera prijungta prie naujai kuriamos veido atpažinimo sistemos. Tuomet reikia pabandyti surasti ką tik matytos merginos nuotrauką tarp kitų panašių.
  Įkaitų drama Bangladeše (nuotr. Twitter)
  Per įkaitų dramą Bangladešo sostinėje nušautas mažiausiai vienas pareigūnas 2016.07.01 21:20 Bangladešo sostinėje mažiausiai vienas policininkas žuvo per didelį susišaudymą, penktadienio vakarą įsiplieskusį tarp saugumo pajėgų ir nežinomo skaičiaus užpuolikų, kurie įsiveržė į vieną užsieniečių pamėgtą restoraną Dakos diplomatiniame rajone ir veikiausiai paėmė įkaitais lankytojų, pranešė pareigūnai. Užpuolikai ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  EURO 2016

  Šeš 07-02 Vokietija 22 : 00 Italija
  Sek 07-03 Prancūzija 22 : 00 Islandija
  • Iki Lietuvos himno giedojimo liko
  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. liepos 2 d.
  Alytus
  +31
  2.2 m/s
  Kaunas
  +31
  2.2 m/s
  Vilnius
  +31
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +31
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +28
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +29
  2.2 m/s
  Utena
  +31
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mostly sunny
  +31
  weather value Mostly sunny
  Toks jausmas lyg būtų +20


  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
 • Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. liepos 2 d.
  Alytus
  +31
  2.2 m/s
  Kaunas
  +31
  2.2 m/s
  Vilnius
  +31
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +31
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +28
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +29
  2.2 m/s
  Utena
  +31
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mostly sunny
  +31
  weather value Mostly sunny
  Toks jausmas lyg būtų +20
  Į viršų