Hosseinas Nayeri (nuotr. Gamintojo)

Hosseinas Nayeri (nuotr. Gamintojo)

Iš kalėjimo JAV Pietų Kalifornijoje pabėgo buvęs jūrų pėstininkas, iraniečių kilmės itin pavojingas nusikaltėlis Hosseinas Nayeri. Kartu su juo paspruko dar du žudikai.

Valstybės kaltintoja H. Nayeri byloje Heather Brown, sužinojusi apie įvykį pareiškė, kad jos pirmoji reakcija buvo „O, Dieve, jie leido pasprukti Hannibalui Lecteriui (žudikas-manikas iš kultinio filmo „Avinėlių tylėjimas“ - red. past.). Jis sofistikuotas, neįtikėtinai žiaurus ir gudrus“.

Nusikaltėlis teisėsaugininkus šokiravo savo žiaurumu. 2012-ais metais, būdamas įsitikinęs, kad vienas prekeivis marihuana paslėpė gaujai priklausančius pinigus, pagrobė jį ir kartu su juo namuose buvusią jo draugo sugyventinę, išvežė į dykumą ir ten kankino naudodamas lituoklį.

Pranešama, kad nelaimėlis ne tik buvo žiauriai kankinamas, jam buvo nupjautas lytinis organas. Vėliau jį ir su buto savininku susitikinėjusią merginą nusikaltėliai paliko vidury dykumos. Merginai pavyko išsilaisvinti ir iškviesti policiją. Nusikaltėlius teisėsauga pačiupo dar tais pačiais metais, tačiau H. Nayeri sugebėjo pabėgti iš šalies, tačiau pakeliui į Iraną buvo sulaikytas Čekijoje.

Kartu su juo iš kalėjimo pasprukę du vyrai abu yra kaltinami žmogžudyste, manoma, kad jie priklauso vietos vietnamiečių gaujoms.

REKLAMA
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (2)
  Komentuoti

  Užsienis

  Alepo mieste – tikras pragaras (nuotr. SCANPIX)
  Alepo mieste – tikras pragaras (1) 2016.09.24 19:56  Sirijos režimo ir Rusijos karo lėktuvai su žeme siekia sulyginti sukilėlių kontroliuojamą Alepo miestą. Ant jo pastarąją parą nukrito keli šimtai bombų. Taikomasi į visus. Subombarduoto gyvenamojo namo Alepe griuvėsiuose įstrigo kūdikis. Jo gelbėtojai kovojo su laiku ir prieš prasidedant dar vienam oro ...
  Jeremy Corbyn (nuotr. SCANPIX)
  Susipažinkite: lyderis – pasėjęs nesantaiką tarp britų 2016.09.24 19:30 Socialistas Jeremy Corbynas, prieš kurį buvo nusistatę dauguma leiboristų parlamentarų, bet palankiai vertinamas paprastų aktyvistų, šeštadienį buvo perrinktas Didžiosios Britanijos opozicinės Leiboristų partijos lyderiu, tačiau partijai gresia vis neaiškesnė ateitis.
  Rusijos sirgalių vadą sulaikė renginio metu tualete: nebeįtiko valdžiai? (nuotr. SCANPIX)
  Rusijos sirgalių vadą sulaikė renginio metu tualete: nebeįtiko valdžiai? 2016.09.24 19:09 Maskvoje šiandien buvo sulaikytas Rusijos sirgalių sąjungos (RSS) vadas Aleksandras Špryginas, praneša gazeta.ru. Sporto funkcionierius lankėsi Rusijos futbolo sąjungos konferencijoje, kurioje vyko organizacijos vadovo rinkimai. Šių metų futbolo čempionate skandalingais išpuoliais pagarsėjęs A. Špryginas sulaikytas buvo ...
  Postas (nuotr. Fotolia.com)
  Rusijos sporto ministras išsaugojo savo postą 2016.09.24 18:54  Rusijos sporto ministras Vitalijus Mutko ir toliau vadovaus šalies futbolo federacijai. Jis atlaikė futbolo trenerių ir kitų pareigūnų kritiką dėl griežtos vyriausybės kontrolės ir prastų nacionalinės rinktinės rezultatų, kai Rusija rengiasi 2018 m. organizuoti Pasaulio futbolo čempionatą. V.Mutko surinko 266 balsus ...
  Asociatyvi nuotrauka (nuotr. SCANPIX)
  Estijos rinkikų kolegija nesugebėjo išrinkti prezidento 2016.09.24 18:40 Estijos rinkikų kolegijai šeštadienį per antrąjį balsavimą nepavyko išrinkti prezidento Toomo Hendriko Ilveso (Tomo Hendriko Ilveso) įpėdinio, nes nei vienas kandidatas nesurinko paprastos balsų daugumos, todėl šis procesas gražinamas į parlamentą.
  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI


  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Sekmadienis, 2016 m. rugsėjo 25 d.
  Alytus
  +16
  -
  Kaunas
  +16
  -
  Vilnius
  +15
  -
  Panevėžys
  +17
  -
  Klaipėda
  +18
  -
  Šiauliai
  +17
  -
  Utena
  +15
  -

  Vilnius

  weather value Clouds giving way to sun
  +15
  weather value Clouds giving way to sun
  Toks jausmas lyg būtų +4

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų