Hosseinas Nayeri (nuotr. Gamintojo)

Hosseinas Nayeri (nuotr. Gamintojo)

Iš kalėjimo JAV Pietų Kalifornijoje pabėgo buvęs jūrų pėstininkas, iraniečių kilmės itin pavojingas nusikaltėlis Hosseinas Nayeri. Kartu su juo paspruko dar du žudikai.

Valstybės kaltintoja H. Nayeri byloje Heather Brown, sužinojusi apie įvykį pareiškė, kad jos pirmoji reakcija buvo „O, Dieve, jie leido pasprukti Hannibalui Lecteriui (žudikas-manikas iš kultinio filmo „Avinėlių tylėjimas“ - red. past.). Jis sofistikuotas, neįtikėtinai žiaurus ir gudrus“.

Nusikaltėlis teisėsaugininkus šokiravo savo žiaurumu. 2012-ais metais, būdamas įsitikinęs, kad vienas prekeivis marihuana paslėpė gaujai priklausančius pinigus, pagrobė jį ir kartu su juo namuose buvusią jo draugo sugyventinę, išvežė į dykumą ir ten kankino naudodamas lituoklį.

Pranešama, kad nelaimėlis ne tik buvo žiauriai kankinamas, jam buvo nupjautas lytinis organas. Vėliau jį ir su buto savininku susitikinėjusią merginą nusikaltėliai paliko vidury dykumos. Merginai pavyko išsilaisvinti ir iškviesti policiją. Nusikaltėlius teisėsauga pačiupo dar tais pačiais metais, tačiau H. Nayeri sugebėjo pabėgti iš šalies, tačiau pakeliui į Iraną buvo sulaikytas Čekijoje.

Kartu su juo iš kalėjimo pasprukę du vyrai abu yra kaltinami žmogžudyste, manoma, kad jie priklauso vietos vietnamiečių gaujoms.

REKLAMA
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (2)
  Komentuoti

  Užsienis

  (nuotr. litrail.lt, lietuvosgelezinkeliai.lt, kemerovo.er.ru) (nuotr. Gamintojo)
  Kremliaus milijonų šleifas per Lietuvą: Rusijai lojalių oligarchų krovinius vežios „Lietuvos geležinkeliai“ 2016.08.25 14:03 „Lietuvos Geležinkeliai“ neseniai paviešino informaciją apie pergalingai pasibaigusias derybas su Rusijos „Kuzbaso kuro kompanija“, kuri mūsų šalį pasirinko tranzito į Kaliningradą taikiniu vietoje Baltarusijos. Ši bendrovė Rusijoje siejama su regione valdžią uzurpavusiu ir Kremliaus valdžios vertikalę taikančiu ...
  Iš Turkijos traukiasi ir Vokietijos kariai? (nuotr. SCANPIX)
  Iš Turkijos traukiasi ir Vokietijos kariai? 2016.08.25 13:50 Vokietijos kariškiai ruošiasi pasitraukti iš vienos Turkijos oro pajėgų bazės, gilėjant konfliktui tarp šių NATO partnerių, ketvirtadienį pranešė savaitraštis „Der Spiegel“. Vokietija gruodį sutiko dislokuoti Indžirliko bazėje Turkijos pietuose žvalgybos lėktuvų „Tornado“ ir degalų papildymo ore lėktuvų. Šie ištekliai ...
  Turkija stiprina smogikų Sirijoje puolimą (nuotr. SCANPIX)
  Turkija stiprina smogikų Sirijoje puolimą 2016.08.25 10:52 Turkija ketvirtadienį pasiuntė dar mažiausiai 10 tankų į Sirijos teritoriją dalyvauti ankstesnę dieną pradėtoje kovinėje operacijoje netoli sienos, kai Ankaros palaikomi sirų opozicijos kovotojai išstūmė džihadistus iš Džarabulaus miesto, pranešė vienas naujienų agentūros AFP fotografas.
  JT tyrėjų komisija nustatė, kad prezidento B.al Assado pajėgos Sirijoje surengė mažiausiai dvi chemines atakas (nuotr. SCANPIX)
  JAV: neįmanoma paneigti Basharo al Assado režimo žiaurumų 2016.08.25 10:30 Baltieji rūmai trečiadienį pareiškė, kad „neįmanoma paneigti“ Jungtinių Tautų tyrėjų paskelbtų išvadų, jog Sirijoje buvo vykdomos cheminės atakos, ir paragino patraukti atsakomybėn prezidento Basharo al Assado režimą. „Dabar neįmanoma paneigti, kad Sirijos režimas ne kartą naudojo pramoninį chlorą kaip ginklą prieš savo ...
  Šiaurės Korėja skelbia apie būsimą JAV ir jos pasekėjų susinaikinimą (nuotr. SCANPIX)
  Šiaurės Korėja skelbia apie būsimą JAV ir jos pasekėjų susinaikinimą 2016.08.25 10:12 Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-Unas iš povandeninio laivo paleistos balistinės raketos (SLBM) bandymą pavadino „didžiausia sėkme“, ketvirtadienį pranešė Pchenjano valstybinė žiniasklaida Trečiadienį paleistos raketos rezultatai įrodė, kad Šiaurės Korėja prisijungė prie „pirmaujančių karine jėga, visiškai apginkluotų bei ...

  Šeimos vasara

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Ketvirtadienis, 2016 m. rugpjūčio 25 d.
  Alytus
  +23
  -
  Kaunas
  +23
  -
  Vilnius
  +23
  -
  Panevėžys
  +23
  -
  Klaipėda
  +21
  -
  Šiauliai
  +23
  2.2 m/s
  Utena
  +23
  -

  Vilnius

  weather value Plenty of sun
  +23
  weather value Plenty of sun
  Toks jausmas lyg būtų +12

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų