Donaldas Trumpas (nuotr. SCANPIX)

Donaldas Trumpas (nuotr. SCANPIX)

JAV respublikonų favoritas Donaldas Trumpas pirmadienį parodė pirmąjį savo reklaminį prezidentinės rinkimų kampanijos klipą, kuriame reikalauja uždrausti musulmonams įvažiuoti į Jungtines Valstijas ir žadama sunaikinti „Islamo valstybės“ grupuotę.

Pusės minutės trukmės reklaminio klipo, kuris nuo antradienio bus rodomas per televiziją Ajovoje ir Naujajame Hampšyre, transliacijos savaitė kainuos po 2 mln. JAV dolerių, pranešė D.Trumpo kampanijos organizatoriai.

„Politikai gali įsivaizduoti, kad tai yra kas kita, bet Donaldas Trumpas vadina tai radikaliu islamistiniu terorizmu – todėl jis ragina laikinai uždrausti musulmonams įvažiuoti į Jungtines Valstijas“, – sako balsas už kadro reklamoje.

Klipo pradžioje rodoma, kaip kandidatuojantis milijardierius kreipiasi į susirinkusius, po to pereinama prie prezidento Baracko Obamos ir demokratų pretendentės Hillary Clinton atvaizdų, o tada prie poros, atsakingos už kruviną išpuolį San Bernardine praėjusį mėnesį.

„Jis (D.Trumpas) greitai nukirs ISIS galvą ir perims jų naftą, – sako balsas. – Jis nutrauks nelegalią imigraciją, užtvėręs tvorą palei mūsų pietinę sieną, ir tai apmokės Meksika“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Užsienis

  Pabėgėlių stovykla Švedijoje (nuotr. SCANPIX)
  Šiurpi nelaimė Švedijos pabėgėlių centre: rasta mirusi 25-ių moteris Įtariama, kad moteris buvo nužudyta 2016.06.27 11:21 Švedijos policija sekmadienį pradėjo tyrimą dėl nužudymo, kai prieglobsčio prašytojų prieglaudoje buvo aptikta negyva jauna moteris. 25 metų moters lavonas buvo surastas viename iš kambarių prieglobsčio prašytojų centre pietrytiniame Marianelundo mieste. Moters kūnas buvo aptiktas praėjus penkiems mėnesiams po to, kai ...
  2010-ųjų Izraelio spec. pajėgų operacija turkų laive (nuotr. SCANPIX)
  Izraelis ir Turkija pasiekė ilgai lauktą susitarimą 2016.06.27 10:11   Izraelis ir Turkija sekmadienį susitarė siekti užbaigti kelerius metus tvyrojusią priešpriešą ir normalizuoti santykius, pašlijusius dėl 2010 metais izraeliečių pajėgų surengto reido prieš laivų flotilę, mėginusią nugabenti humanitarinės pagalbos siuntą blokuojamam Gazos Ruožui, nurodė žydų valstybės pareigūnai.
  Neįtikėtina „Brexit“ baigtis: niekada neinicijuos oficialaus pasitraukimo iš Europos Sąjungos? (nuotr. SCANPIX)
  Neįtikėtina „Brexit“ baigtis: niekada neinicijuos oficialaus pasitraukimo iš Europos Sąjungos? (10:28) papildyta finansų ministro komentaru(2) 2016.06.27 09:53 Didžioji Britanija „gali niekada“ neinicijuoti oficialaus pasitraukimo iš Europos Sąjungos proceso, nepaisant praėjusią savaitę įvykusio referendumo, kuriame šalies rinkėjai nubalsavo už išstojimą iš Bendrijos, sekmadienį sakė diplomatai.  „Mano asmenine nuomone, jie niekada neinformuos“ ES apie savo ketinimą ...
  Popiežius Pranciškus (nuotr. SCANPIX)
  Popiežius po balsavimo už „Brexit“ turi rimtą perspėjimą 2016.06.27 07:58 Popiežius Pranciškus sekmadienį perspėjo dėl Europos „balkanizacijos“ po šoką sukėlusio Didžiosios Britanijos referendumo, per kurį buvo nubalsuota už šalies išstojimą iš Europos Sąjungos (ES), ir paragino bloką nubrėžti naują kelią į priekį suteikiant valstybėms narėms daugiau laisvių.
  Policija (nuotr. SCANPIX)
  Kraupi tragedija Kolorade: per traukinio katastrofą žuvo penki žmonės, iš jų trys vaikai 2016.06.27 06:58 Kolorade bendrovės „Amtrak“ traukiniui sekmadienio rytą susidūrus su vienatūriu automobiliu žuvo penki žmonės, iš jų trys vaikai, pranešė policija. Kolorado kelių patrulių pranešime sakoma, kad apie 9 val. 45 min. vietos (18 val. 45 min. Lietuvos) laiku 2005 metų laidos „Chrysler Town & Country“ įvažiavo į pervažą ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai  Tvarkaraščiai
  Rezultatai
  Lentelės

  EURO 2016

  Pir 06-27 Italija 19 : 00 Ispanija
  Pir 06-27 Anglija 22 : 00 Islandija


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Pirmadienis, 2016 m. birželio 27 d.
  Alytus
  +24
  4.5 m/s
  Kaunas
  +24
  2.2 m/s
  Vilnius
  +24
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +22
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +19
  -
  Šiauliai
  +23
  2.2 m/s
  Utena
  +22
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mostly cloudy
  +24
  weather value Mostly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +14

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
 • Oras Lietuvos žemėlapyje
  Pirmadienis, 2016 m. birželio 27 d.
  Alytus
  +24
  4.5 m/s
  Kaunas
  +24
  2.2 m/s
  Vilnius
  +24
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +22
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +19
  -
  Šiauliai
  +23
  2.2 m/s
  Utena
  +22
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mostly cloudy
  +24
  weather value Mostly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +14
  Į viršų