Donaldas Trumpas (nuotr. SCANPIX)

Donaldas Trumpas (nuotr. SCANPIX)

JAV respublikonų favoritas Donaldas Trumpas pirmadienį parodė pirmąjį savo reklaminį prezidentinės rinkimų kampanijos klipą, kuriame reikalauja uždrausti musulmonams įvažiuoti į Jungtines Valstijas ir žadama sunaikinti „Islamo valstybės“ grupuotę.

Pusės minutės trukmės reklaminio klipo, kuris nuo antradienio bus rodomas per televiziją Ajovoje ir Naujajame Hampšyre, transliacijos savaitė kainuos po 2 mln. JAV dolerių, pranešė D.Trumpo kampanijos organizatoriai.

„Politikai gali įsivaizduoti, kad tai yra kas kita, bet Donaldas Trumpas vadina tai radikaliu islamistiniu terorizmu – todėl jis ragina laikinai uždrausti musulmonams įvažiuoti į Jungtines Valstijas“, – sako balsas už kadro reklamoje.

Klipo pradžioje rodoma, kaip kandidatuojantis milijardierius kreipiasi į susirinkusius, po to pereinama prie prezidento Baracko Obamos ir demokratų pretendentės Hillary Clinton atvaizdų, o tada prie poros, atsakingos už kruviną išpuolį San Bernardine praėjusį mėnesį.

„Jis (D.Trumpas) greitai nukirs ISIS galvą ir perims jų naftą, – sako balsas. – Jis nutrauks nelegalią imigraciją, užtvėręs tvorą palei mūsų pietinę sieną, ir tai apmokės Meksika“.

REKLAMA

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Užsienis

  Riterių kovos Australijoje (nuotr. SCANPIX)
  Įspūdingas viduramžių kovų čempionatas Australijoje 2016.09.26 22:50 Viduramžių kostiumų ir riterių kovų mėgėjus kviečiame patogiai įsitaisyti ir pasigrožėti nesuvaidintomis tikrų vyrų kovomis. Jos vyko Australijoje, kur dešimtis kilogramų sveriančius šarvus užsidėję vyrai dalyvavo tarptautiniame viduramžių kovų čempionate. Tai ne kadrai iš istorinio filmo, kur gražų vaizdą kuria ...
  Venecijos kanalas (nuotr. SCANPIX)
  Venecija kruizinį laivą pasitiko protestais 2016.09.26 22:46 Vieno gražiausių pasaulio miestų Venecijos gyventojai kartu su aktyvistais šoko į valtis ir laivelius ir bandė užkirsti kelią kruiziniam laivui plaukti pagrindiniu istorinio miesto kanalu. Venecijiečiai bijo, kad milžiniški laivai gali pakenkti ir taip jau pamažu grimztančiam istoriniam, ant vandens pastatytam miestui. ...
  Baltarusiškų rinkimų signalai: į parlamentą pateko keli opozicijos atstovai (nuotr. SCANPIX)
  Baltarusiškų rinkimų signalai: į parlamentą pateko keli opozicijos atstovai 2016.09.26 21:14 Rinkimai Baltarusijoje praėjo beveik nepastebėti. Tokia reakcija į juos nekelia jokios nuostabos. Rugsėjo pradžioje baltarusiai rinko deputatus į valdžios organą, kuris realiai nedaro poveikio šalies politikai. Nuo pat to momento, kai 1996 metais Aleksandras Lukašenka išvaikė tuometinį parlamentą ir surinko naują – ...
  Fidelis Castro (nuotr. SCANPIX)
  Trečią kartą per savaitę paskelbtos Fidelio Castro nuotraukos 2016.09.26 20:19 Fidelio Castro nuotraukos pirmadienį, jau trečią kartą per mažiau nei savaitę, pasirodė šalies valstybinėje žiniasklaidoje, o tai yra labai nebūdinga Kubos revoliucijos tėvui.
  Briuselio policija (nuotr. SCANPIX)
  Belgijoje suimta nukauto džihadisto sesuo 2016.09.26 20:03 Pernai per reidą Belgijoje nukauto džihadisto sesuo suimta ir apkaltina teroristine veikla, pranešė pirmadienį prokuratūra. 20-metė Chaimaa Amghar (Čaima Amgar) buvo suimta Briuselyje Molenbeko rajone rugsėjo 21 dieną, policijai susekus socialiniuose tinkluose žinutes, iš kurių paaiškėjo, kad ji rengėsi „atlikti su teroru ...
  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI


  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Antradienis, 2016 m. rugsėjo 27 d.
  Alytus
  +15
  -
  Kaunas
  +16
  -
  Vilnius
  +14
  -
  Panevėžys
  +17
  -
  Klaipėda
  +16
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +17
  2.2 m/s
  Utena
  +14
  -

  Vilnius

  weather value Mostly cloudy
  +14
  weather value Mostly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų