Donaldas Trumpas (nuotr. SCANPIX)

Donaldas Trumpas (nuotr. SCANPIX)

JAV respublikonų favoritas Donaldas Trumpas pirmadienį parodė pirmąjį savo reklaminį prezidentinės rinkimų kampanijos klipą, kuriame reikalauja uždrausti musulmonams įvažiuoti į Jungtines Valstijas ir žadama sunaikinti „Islamo valstybės“ grupuotę.

Pusės minutės trukmės reklaminio klipo, kuris nuo antradienio bus rodomas per televiziją Ajovoje ir Naujajame Hampšyre, transliacijos savaitė kainuos po 2 mln. JAV dolerių, pranešė D.Trumpo kampanijos organizatoriai.

„Politikai gali įsivaizduoti, kad tai yra kas kita, bet Donaldas Trumpas vadina tai radikaliu islamistiniu terorizmu – todėl jis ragina laikinai uždrausti musulmonams įvažiuoti į Jungtines Valstijas“, – sako balsas už kadro reklamoje.

Klipo pradžioje rodoma, kaip kandidatuojantis milijardierius kreipiasi į susirinkusius, po to pereinama prie prezidento Baracko Obamos ir demokratų pretendentės Hillary Clinton atvaizdų, o tada prie poros, atsakingos už kruviną išpuolį San Bernardine praėjusį mėnesį.

„Jis (D.Trumpas) greitai nukirs ISIS galvą ir perims jų naftą, – sako balsas. – Jis nutrauks nelegalią imigraciją, užtvėręs tvorą palei mūsų pietinę sieną, ir tai apmokės Meksika“.

REKLAMA

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Užsienis

  Sirijos sukilėlių kontroliuojamoje Alepo dalyje subombarduota didžiausia ligoninė (nuotr. SCANPIX)
  Rusija įrodinėja pasauliui: Alepas nebombarduojamas 2016.10.25 19:26 Maskva antradienį pranešė, kad Rusijos ir Sirijos karo lėktuvai nerengė antskrydžių virš Alepo miesto pastarąsias septynias paras ir kad laikomasi moratoriumo bombardavimui. „Visi Rusijos ir Sirijos oro pajėgų skrydžiai yra visiškai nutraukti 10 km zonoje aplink Alepo nuo spalio 18 dienos“, – sakė per spaudos konferenciją ...
  Ilgai lauktas momentas: naikinamos Kalė „džiunglės“ (nuotr. SCANPIX)
  Ilgai lauktas momentas: naikinamos Kalė „džiunglės“ 2016.10.25 18:45 Prancūzų darbininkai, lydimi policininkų, antradienį atvyko į „džiunglėmis“ vadinamą Kalė migrantų stovyklą ir ėmė griauti lūšnas ir palapines, kuriose gyvenę migrantai autobusais buvo išvežioti į kelis centrus įvairiose Prancūzijos vietose. Jie ardė medines lūšnas, buldozeriais stūmė nuolaužas iš stovyklos, kurioje jau ...
  Elgetaujantys asmenys (nuotr. SCANPIX)
  Gyvenimų naikintojai: užfiksuota, kas daroma su elgetauti siunčiamais vaikais 2016.10.25 18:27 Informacija apie tai, kad išmaldos prašantys vaikai yra iš tikrųjų kažkieno verslas, pasirodo tai vienoje, tai kitoje šalyje. Tokiame kraupiame konstekste dažnai minima ir Kinija. Šįkart pranešta, kad aptikta grupuotė, kuri ne tik verčia vaikus elgetauti, bet ir juos žaloja tam, kad surinktų daugiau pinigų. Nustatyta ...
  NATO (nuotr. SCANPIX)
  NATO kelia kovinę dvasią: visi už vieną, ir vienas už visus (1) 2016.10.25 16:38 NATO įsipareigojimas ginti visas savo sąjungininkes nuo bet kokios grėsmės yra „besąlygiškas“, nepriklausomai nuo to, kaip jos moka savo įnašus, pareiškė antradienį Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas. Paklaustas apie JAV respublikonų kandidato į prezidentus Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) pastabą, kad, jam laimėjus, JAV ...
  „Šiurpieji klounai“ siautėja Vokietijoje: policija bejėgė prieš naujausią žmonijos kvailybę (nuotr. SCANPIX)
  „Šiurpieji klounai“ siautėja Vokietijoje: policija bejėgė prieš naujausią žmonijos kvailybę (1) 2016.10.25 15:17   Vadinamųjų šiurpiųjų klounų išpuolių banga atsirito iki Austrijos, kur artėjant Helovinui keli žmonės buvo sužeisti per kaukėtų užpuolikų atakas.   Trys vyrai, užsidėję bauginamas klounų kaukes, praeitą savaitgalį sumušė beisbolo lazda vieną 19-metį vakarinėje Tirolio žemėje, pranešė vietos policija.


  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI
  RODYTI ŽEMĖLAPĮ

  +4

  Šiauliai

  +7

  Klaipėda

  +5

  Panevėžys

  +5

  Utena

  +6

  Kaunas

  +8

  Vilnius

  +6

  Alytus

  +8
  Vilnius
  2016-10-25 20:17
  Siųsk savo orų nuotrauką:
  SIŲSTI
  Nuotraukos autorius: Virginija Krasauskienė

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų