Donaldas Trumpas (nuotr. SCANPIX)

Donaldas Trumpas (nuotr. SCANPIX)

JAV respublikonų favoritas Donaldas Trumpas pirmadienį parodė pirmąjį savo reklaminį prezidentinės rinkimų kampanijos klipą, kuriame reikalauja uždrausti musulmonams įvažiuoti į Jungtines Valstijas ir žadama sunaikinti „Islamo valstybės“ grupuotę.

Pusės minutės trukmės reklaminio klipo, kuris nuo antradienio bus rodomas per televiziją Ajovoje ir Naujajame Hampšyre, transliacijos savaitė kainuos po 2 mln. JAV dolerių, pranešė D.Trumpo kampanijos organizatoriai.

„Politikai gali įsivaizduoti, kad tai yra kas kita, bet Donaldas Trumpas vadina tai radikaliu islamistiniu terorizmu – todėl jis ragina laikinai uždrausti musulmonams įvažiuoti į Jungtines Valstijas“, – sako balsas už kadro reklamoje.

Klipo pradžioje rodoma, kaip kandidatuojantis milijardierius kreipiasi į susirinkusius, po to pereinama prie prezidento Baracko Obamos ir demokratų pretendentės Hillary Clinton atvaizdų, o tada prie poros, atsakingos už kruviną išpuolį San Bernardine praėjusį mėnesį.

„Jis (D.Trumpas) greitai nukirs ISIS galvą ir perims jų naftą, – sako balsas. – Jis nutrauks nelegalią imigraciją, užtvėręs tvorą palei mūsų pietinę sieną, ir tai apmokės Meksika“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Užsienis

  Briuselyje riaušių metu sužeistas policijos vadas (nuotr. SCANPIX)
  Briuselyje riaušių metu sužeistas policijos vadas 2016.05.25 09:24 Briuselio policijos vadovas antradienį buvo sužeistas, įsiplieskus susirėmimams baigiantis dideliai demonstracijai prieš diržų veržimą, per kurią į Belgijos sostinės centrines gatves išėjo apie 60 tūkst. žmonių. Policijos vadui Pierre'ui Vandersmissenui prireikė medikų pagalbos, kai jis parkrito ir susitrenkė galvą, į ...
  Kova su Talibanu (nuotr. SCANPIX)
  Afganistano Talibanas išsirinko naują lyderį 2016.05.25 08:31 Afganistano Talibanas trečiadienį paskelbė, kad jo nauju aukščiausiuoju lyderiu taps įtakingas religinis veikėjas Haibatullah Akhundzada (Haibatula Achundzada), kai buvo patvirtinta, jog ankstesnis šio judėjimo vadovas mula Akhtaras Mansouras (Achtaras Mansuras) žuvo per JAV bepiločio lėktuvo smūgį.
  Donaldas Trumpas yra įsitikinęs, kad nėra kvailas ir nekursto nesantaikos (nuotr. SCANPIX)
  Donaldas Trumpas yra per žingsnį nuo nominavimo partijos kandidatu 2016.05.25 07:59 Milijardierius Donaldas Trumpas, paskutinis kovoje dėl Baltųjų rūmų likęs respublikonas, antradienį laimėjo priminius rinkimus Vašingtono valstijoje, žengdamas didžiulį žingsnį pirmyn savo pastangose užsitikrinti oficialaus partijos kandidato statusą. JAV žiniasklaida apie verslo magnato iš Niujorko pergalę paskelbė ...
  Graikijoje įsiplieskė neramumai (nuotr. SCANPIX)
  Euro zonoje – gyvybiškai svarbus susitarimas 2016.05.25 07:20 Euro zonos finansų ministrai po derybų maratono trečiadienį naktį pasiekė gyvybiškai svarbų susitarimą su Graikija atverti 10,3 mlrd. eurų (12 mlrd. dolerių) finansinės pagalbos paketą ir pradėti mažinti skolos naštą Atėnams, kaip to reikalavo TVF.
  Tigras (nuotr. TV3)
  Kinija džiūgauja: sibirinių tigrų parke – gausybė mažylių 2016.05.24 22:54 Vos penkių dienų Sibiro tigrai per kelerius metus išaugs į daugiau nei du šimtus kilogramų sveriančius plėšrūnus, tačiau dabar jie tik bejėgiškai žengia pirmuosius žingsnius. Kinijos Heilongjiango provincijoje įsikūrusiame antrame didžiausiame pasaulyje Sibiro tigrų parke nuo balandžio gimė net 28 tigriukai. Daugumai jų ...

  Studijuok 2016

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Trečiadienis, 2016 m. gegužės 25 d.
  Alytus
  +22
  -
  Kaunas
  +22
  2.2 m/s
  Vilnius
  +22
  -
  Panevėžys
  +23
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +21
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +23
  2.2 m/s
  Utena
  +22
  -

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +22
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +11

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Trečiadienis, 2016 m. gegužės 25 d.
  Alytus
  +22
  -
  Kaunas
  +22
  2.2 m/s
  Vilnius
  +22
  -
  Panevėžys
  +23
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +21
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +23
  2.2 m/s
  Utena
  +22
  -

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +22
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +11
  Į viršų