Antradienį paaiškėjo trys Anglijos futbolo lygos taurės (League Cup) turnyro pusfinalio dalyviai.

Įtikinamą pergalę ketvirtfinalyje namuose iškovojo ir pusfinalyje žais šalies pirmenybių (Premier League) lyderis „Manchester City“ klubas, namuose 4:1 (1:0) sutriuškinęs antrosios pagal pajėgumą šalies lygos (Championship) lyderių gretose žengiančią „Hull City“ vienuolikę.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Kevinas De Bruyne'as (82 ir 87 min.), po vieną – Wilfriedas Bony (12 min.) bei Kelechis Iheanacho (80 min.).

Garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Andrew Robertsonas (90+2 min.).

Kituose ketvirtfinalio susitikimuose pergales taip pat iškovojo šalies futbolo elite rungtyniaujančios komandos, įveikusios I diviziono ekipas:

„Middlesbrough“ (I) – „Everton“ 0:2 (0:2)

Įvarčiai – Deulofeu (20 min.), Romelo Lukaku (28 min.)

„Stoke“ – „Sheffield Wednesday“ 2:0 (1:0)

Įvarčiai – Ibrahimas Afellay (30 min.), Phillip Bardsley (75 min.)