Čempionato lyderis Lewis Hamiltonas laimėjo abu penktadienio treniruočių važiavimus. Pirmoje treniruotėje britas ratą įveikė per 1 minutę 24 ir 670tūkstantųjų sekundės.

L. Hamiltonas net pusę sekundės aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą ir pagrindinį čempionato konkurentą Nicą Rosbergą. Tiesa, skirtumas tarp „Mercedes“ ir „Ferrari“ lenktynininkų dar įspūdingesnis. L. Hamiltonas trečią vietą užėmusį Sebastianą Vettelį aplenkė net pusantros sekundės.

Antroje treniruotėje vaizdas kone identiškas ir lyderių trejetas liko nepasikeitęs – Hamiltonas, Rosbergas ir Vettelis. Antrasis „Ferrari“ pilotas Kimis Raikonenas abejose treniruotėse užėmė šeštąsias vietas ir nekėlė jokios grėsmės lyderiams. Monzoje kvalifikacija įvyks rytoj, o važiavimų tiesioginė transliacija 14 valandą 55 minutės per „Viasat Sport Baltic" kanalą.