„Manchester United“ komanda sekmadienį pralaimėjo „Premier“ lygos rungtynes „Swansea Sity“ 2:1, tačiau nepaisant antradienį užsidarančio „pirkinių lango“, treneris Louisas van Gaalas nepanikuoja.

Pastarosiomis savaitėmis su „Manchester United“ ekipa siejami ir Thomas Mulleris ir Neymaras. Po pralaimėjomi strategas kalbėjo, kad pirkimo strategijos nekeis, o kalbėdamas apie rungtynes tvirtino, kad jo auklėtiniai dominavo.

„Pralaimėjimas neturės jokios įtakos. Kai dairomės naujų žaidėjų, apie juos viską žinome mėnesį ar daugiau. Taigi nėra jokios panikos, kad tai vyksta paskutinę minutę, - teigė jis. – O dėl rungtynių – dominavome aikštėje, tačiau reikia pelnyti daugiau nei varžovai įvarčių ir nepraleisti jų į savo vartus.“

„Manchester United“ sekmadienį vakare pateikė 68 mln. eurų pasiūlymą „Monaco“ puolėjui Anthony Martial. Devyniolikmetis dabartinę sutartį su klubu vasarą pratęsė iki 2020 metų.

Sekmadienį sužaistos dvejos paskutinės 2015-2016 metų sezono Anglijos futbolo elito („Premier League“) ketvirtojo turo rungtynės, kuriose pergales iškovojo aikščių šeimininkai:

„Southampton“ – „Norwich City“ 3:0 (1:0)

Įvarčiai – Graziano Pelle (45+1 min.), Dušan Tadič (64 ir 67 min.);

raudona kortelė – Steven Whittaker (31 min.; „Norwich City“).

„Swansea City“ – „Manchester United“ 2:1 (0:0)

„Swansea City“ – Andre Ayew (61 min.), Bafetimbi Gomis (66 min.);

„Manchester United“ – Juan Mata (48 min.). Dvidešimties komandų turnyro pirmauja „Manchester City“ (12 tšk.) vienuolikė, lenkianti „Crystal Palace“ (9 tšk.) ekipą ir „Leicester City“ (8 taškai) komandą, o „Watford“ (3 taškai) klubas su vartininku Giedriumi Arlauskiu užima septynioliktąją vietą.