Ketvirtadienį sužaistos pirmosios 2014-2015 metų sezono UEFA Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose pergalę savo aikštėje pavyko iškovoti tik nugalėtojos titulą ginančiai bei dar dusyk (2006 ir 2007 metais) šiame turnyre triumfavusiai "Sevilla" (Ispanija) vienuolikei.

"Sevilla" futbolininkai tik susitikimo pabaigoje 2:1 (0:1) palaužė Rusijos pirmenybių lyderio Sankt Peterburgo "Zenit" klubo pasipriešinimą.

Svečius į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Aleksandras Riazancevas (29 min.), tačiau antrojo kėlinio antroje pusėje Carlosas Bacca (73 min.) rezultatą išlygino o pačioje rungtynių pabaigoje pergalingą įvartį įmušė Denis Suarezas (88 min.).

Atsakomosios runugtynės po savaitės bus žaidžiamos Rusijoje, Ukrainoje ir Italijoje.

2014-2015 metų sezono UEFA Europos lygos futbolo turnyro nugalėtojas gegužės 27 dieną paaiškės Varšuvoje (Lenkija).