Aleksandras Pogrebnojus (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Aleksandras Pogrebnojus (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Lietuvoje buvo atlikta apklausa, koks turi būti šiuolaikiškas verslo žmogus. Tyrimo rezultatai parodė, kad moterys ir vyrai dėmesį kreipia į panašius dalykus.

Vyrams svarbu gerai kalbėti ir rašyti, būti elegantiškam, turėti geras manieras, būti tvarkingam ir geros išvaizdos. Moterų nuomone, šiuolaikinė verslo moteris turi būti geros išvaizdos, gerai kalbėti ir rašyti, būti elegantiškai bei turėti geras manieras.

Savo nuomonę apie šiuolaikiško verslininko išvaizdą pareiškė ir dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.

„Šiuolaikiškas verslininkas – kažkas tarp Zuoko ir Mockaus. Kostiumas neturėtų būti panašus į Stalino. Čia nuo metų priklauso. Vyresnis vyras turi rinktis klasikinius rūbus. Receptų nėra. Kostiumas turi būti geras. Lietuviai verslininkai galvoja, kad jie viską už visus geriausiai išmano. Jeigu dažniau į specialistus kreiptųsi, tikrai geriau atrodytų“, – sakė A. Pogrebnojus.

 A. Pogrebnojus verslininką taip pat palygino su menininku.

„Verslininkas – mistinis dalykas, jis kaip menininkas. Vieni menininkai geria, kiti ne“, – sakė dizaineris.

Savo bute apie tinkamą verslininko išvaizdą pasidalinęs Aleksandras pasipuošė prijuoste, kepė bandeles ir užsitraukė cigaretę.

„Turiu unikalią galimybę namuose parūkyti, nes kai vaikas šalia, tai yra neįmanoma“, – savo mintimis pasidalino dizaineris.

 

Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Užsienio žvaigždės

  Lily Rose Depp (nuotr. Vida Press)
  Kelia šiurpą: Johnny Deppo dukra mados renginyje pribloškė liesumu 2016.05.05 14:45 Panašu, kad vos 16-os metų sulaukusi aktoriaus Johnny Deppo ir atlikėjos Vanessos Paradis dukra Lily Rose pateko į mados pasaulio džiungles. Manekenės karjerą pradėjusi mergina, naujausiomis nuotraukomis kelia abejones dėl vienos opiausių problemų – anoreksijos. Sekmadienio naktį Niujorką sudrebino vienas galingiausių, ...
  Jodie Foster (nuotr. Vida Press)
  Holivudo šlovės alėjoje – ilgai laukta Jodie Foster žvaigždė 2016.05.05 09:35 Dviejų „Oskarų“ savininkė Jodie Foster trečiadienį galiausiai gavo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje ir papasakojo, kad vaikystėje jai buvo draudžiama eiti į šią prašmatnią gatvę. 2 580-ąją žvaigždę prie legendinio teatro „TCL Chinese“ Los Andželo širdyje aktorei veteranei pristatė sena draugė Kristen Stewart.
  Janet Jackson (nuotr. SCANPIX)
  Dainininkės Janet Jackon gyvenime – džiugios permainos 2016.05.05 09:03 Dainininkė Janet Jackson laukiasi pirmagimio, praneša žiniasklaida. Šaltiniai etonline.com sakė, kad hito „Rhythm Nation“ atlikėja laukiasi pirmojo vaiko su vyru Wissamu Al Mana. Apie tai pranešta likus mažiau nei dviem savaitėms iki popžvaigždės 50-ojo gimtadienio gegužės 16 dieną. „E! News“, remdamasis anoniminiu ...
  Lenkijos pasirodymas 2014-ųjų metų Eurovizijoje (nuotr. SCANPIX)
  Desertas vyrų akims: „Eurovizijoje“ sužibėjusi lenkaitė pribloškia seksualumu (1) 2016.05.04 22:20 Ko gero, daugelis pamena 2014 metais „Eurovizijos“ dainų konkurse sužibėjusias tautiniais kostiumais pasipuošusias lenkaites. Tąkart su daina „We Are Slavic“ Lenkija finale pelnė 14-ąją vietą. Nors žaviosios lenkaitės į finalo dešimtuką nepateko, jas žino iki šiol. Akivaizdu, kad merginos dėmesio susilaukia net ir po ...
  A. Schwarzeneggeris (nuotr. Vida Press)
  Arnoldas Schwarzeneggeris po 10 metų grįžta į netikėtą amplua 2016.05.04 17:32 Arnoldas Schwarzeneggeris turi vaidinti komiko Tarano Killamo režisūriniame debiute „Why We're Killing Gunther“. Veiksmo filmų herojus toje komedijoje vaidins pagrindinį veikėją Giunterį, geriausią pasaulyje samdomą žudiką, kuris erzina žudikų bendruomenę puikavimuisi ir arogancija. Susiburia grupė, kuri nori jį ...
  Ketvirtadienis, 2016 m. gegužės 5 d.
  Alytus
  +19
  2.2 m/s
  Kaunas
  +19
  2.2 m/s
  Vilnius
  +19
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +20
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +16
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +19
  2.2 m/s
  Utena
  +19
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +19
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Ketvirtadienis, 2016 m. gegužės 5 d.
  Alytus
  +19
  2.2 m/s
  Kaunas
  +19
  2.2 m/s
  Vilnius
  +19
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +20
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +16
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +19
  2.2 m/s
  Utena
  +19
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +19
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +7