Usainas Boltas (nuotr. SCANPIX)

Usainas Boltas (nuotr. SCANPIX)

 Greičiausias pasaulio žmogus Usainas Boltas neatsisakytų galimybės susitikti su Madrido „Real“ komandos brangiausiu pirkiniu Garethu Bale‘u ir jį pamokyti kai kurių greičio subtilybių. Anksčiau savo pamokomis Cristiano Ronaldo padėjęs sprinteris mano, kad gali išmokyti valą bėgti dar greičiau.

Jamaikietis neabejoja, kad šiuo metu greičiausias pasaulio futbolininkas yra būtent naujasis „karališkojo“ klubo pirkinys, kuris jau debiutinėse rungtynėse sugebėjo pasižymėti.

„Manau, kad šiuo metu Garethas yra greičiausias futbolininkas pasaulyje, bet aš galėčiau jam padėti pagerinti sprintą“, – savo paslaugas valui siūlo jamaikietis.

„Kalbame ne apie tai, kaip greitai tu gali bėgti. Futbole yra svarbiausia išlaikyti balansą. Jeigu tau trūksta koordinacijos, negali išnaudoti viso savo potencialo“.

„C.Ronaldo padėjau pagerinti sprintą ir nuo to laiko yra matomi tiesiog akivaizdūs rezultatai. Labai gerbiu „Real“ klubą, todėl jei jis ir Garethas nori, galiu tuoj pat atskristi pamokyti kai kurių subtilybių. Girdėjau, kad jis su savo greičiu nuo manęs daug neatsilieka, bet viskas priklauso nuo technikos“.

„Esu įsitikinęs, kad galėčiau jį padaryti dar geresniu ir greitesniu žaidėju“, – savimi pasitikėjimo neslėpė U.Boltas.

Ar G.Bale‘as panorės dirbti kartu su U.Boltu, kol kas neaišku. Manoma, kad „Real“ klubas tokios galimybės neatsisakys ir savo futbolininkui rekomenduos praleisti keletą valandų su greičiausiu pasaulio žmogumi.

Parašyk komentarą


  Futbolas

  Airija - Vokietija (nuotr. SCANPIX)
  EURO 2016: Pasaulio čempionų pralaimėjimas ir eilinė Graikijos nesėkmė 2015.10.08 23:37 Atranka į Europos futbolo čempionatą artėja link finišo tiesiosios, o ketvirtadienį D, F ir I grupių komandos sužaidė priešpaskutines rungtynes atrankoje. „Hampden Parke“ vykusiose D rungtynėse tarp Škotijos ir Lenkijos, rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2. Nepaisant to, kad jau 3-ąją minutę Miuncheno „Bayern“ puolėjas, ...
  Vilniaus „Žalgiris“ – Trakų „Trakai“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  A lygoje lyderių dvikovoje triumfavo Vilniaus Vilniaus „Žalgiris“, bronzos medalius iškovojo Klaipėdos „Atlantas" 2015.11.28 14:54 Šeštadienį buvo sužaistos paskutinės „A lygos“ rungtynės. „LFF“ vykusiose rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Trakų“, rezultatu 3:0 (1:0) triumfavo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, o vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų – Deividas Šemberas užbaigė savo profesionalo karjerą. Trečią kartą iš eilės ...
  Wayne'as Rooney (nuotr. SCANPIX)
  „Premier“ lygoje – lyderių susirėmimas 2015.11.27 14:19 Šį savaitgalį bus žaidžiamos Anglijos „Premier“ lygos 14-o turo dvikovos. Dėmesio centre – čempionato lyderių „Leicester City“ ir „Manchester United“ akistata šeštadienį. „Viasat Sport Baltic“ iš viso parodys penkerias rungtynes. Lesterio futbolininkai sensacingai užima pirmąją vietą (28 taškai). Jie dabar šventė keturias ...
  Deividas Šemberas (nuotr. V. Aleksandravičiaus)
  A lyga: lemiama kova dėl bronzos ir Deivido Šembero atsisveikinimas 36-ojo turo anonsas 2015.11.27 12:41 2015 metų „SMScredit.lt A lygos“ čempionatas – arti finišo. Kaip ir praėjusiame sezone, taip ir šiame, bronzinė intriga yra gyva iki paskutiniojo, 36-ojo, turo. Jame į lemiamą mūšį stos Klaipėdos „Atlanto“ ir Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai, kurie ir išsiaiškins, kam atiteks bronzos medaliai.
  Lionelis Messi (nuotr. SCANPIX)
  Per savaitę po daugiau nei milijoną eurų – ar suvilios Lionelį Messi šeichų pinigai? 2015.11.27 12:12 28 metų Lionelis Messi yra „Barcelona“ veidas. Futbolo žvaigždė nuo 11 metų žaidžia Katalonijos sostinėje. Neįsivaizduojama, kad argentinietis paliktų savo futbolo meilę. Anglų „Sun“ praneša, kad „Manchester City“ siūlo visas ribas sprogdinantį pasiūlymą. Vien tik už „Barcelona“ puolėjo išpirką siūloma suma yra ketvirtis ...  Vytis

  Šeštadienis, 2015 m. lapkričio 28 d.
  Alytus
  -1
  -
  Kaunas
  +1
  -
  Vilnius
  0
  -
  Panevėžys
  -1
  -
  Klaipėda
  +1
  -
  Šiauliai
  -1
  -
  Utena
  0
  -

  Vilnius

  Debesuota
  0
  Debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -4

  Išsipildymo akcija

  Sužibėk!

  Didysis Magijos šou

  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  Red Bull Flying Bach

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  SMScredit.lt A lyga

  Šeštadienis, 2015 m. lapkričio 28 d.
  Alytus
  -1
  -
  Kaunas
  +1
  -
  Vilnius
  0
  -
  Panevėžys
  -1
  -
  Klaipėda
  +1
  -
  Šiauliai
  -1
  -
  Utena
  0
  -

  Vilnius

  Debesuota
  0
  Debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -4