Usainas Boltas (nuotr. SCANPIX)

Usainas Boltas (nuotr. SCANPIX)

 Greičiausias pasaulio žmogus Usainas Boltas neatsisakytų galimybės susitikti su Madrido „Real“ komandos brangiausiu pirkiniu Garethu Bale‘u ir jį pamokyti kai kurių greičio subtilybių. Anksčiau savo pamokomis Cristiano Ronaldo padėjęs sprinteris mano, kad gali išmokyti valą bėgti dar greičiau.

Jamaikietis neabejoja, kad šiuo metu greičiausias pasaulio futbolininkas yra būtent naujasis „karališkojo“ klubo pirkinys, kuris jau debiutinėse rungtynėse sugebėjo pasižymėti.

„Manau, kad šiuo metu Garethas yra greičiausias futbolininkas pasaulyje, bet aš galėčiau jam padėti pagerinti sprintą“, – savo paslaugas valui siūlo jamaikietis.

„Kalbame ne apie tai, kaip greitai tu gali bėgti. Futbole yra svarbiausia išlaikyti balansą. Jeigu tau trūksta koordinacijos, negali išnaudoti viso savo potencialo“.

„C.Ronaldo padėjau pagerinti sprintą ir nuo to laiko yra matomi tiesiog akivaizdūs rezultatai. Labai gerbiu „Real“ klubą, todėl jei jis ir Garethas nori, galiu tuoj pat atskristi pamokyti kai kurių subtilybių. Girdėjau, kad jis su savo greičiu nuo manęs daug neatsilieka, bet viskas priklauso nuo technikos“.

„Esu įsitikinęs, kad galėčiau jį padaryti dar geresniu ir greitesniu žaidėju“, – savimi pasitikėjimo neslėpė U.Boltas.

Ar G.Bale‘as panorės dirbti kartu su U.Boltu, kol kas neaišku. Manoma, kad „Real“ klubas tokios galimybės neatsisakys ir savo futbolininkui rekomenduos praleisti keletą valandų su greičiausiu pasaulio žmogumi.

Parašyk komentarą


  Futbolas

  Giedrius Arlauskis (Scanpix nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)
  Giedrius Arlauskis turi naują konkurentą „Watford“ klube 2016.01.20 09:01  Anglijos „Premier“ lygoje rungtyniaujantis „Watfordo“ klubas sukirto rankomis su buvusiu „Sunderland“ vartininku Costeliu Pantilimonu. 28 metų rumunas pasirašė trejų su pusę metų sutartį. Šį sezoną vartų sargas per 17 rungtynių praleido 33 įvarčius.  C.Pantilimonu pernai metų pabaigoje prarado vietą starto ...
  Airija - Vokietija (nuotr. SCANPIX)
  EURO 2016: Pasaulio čempionų pralaimėjimas ir eilinė Graikijos nesėkmė 2015.10.08 23:37 Atranka į Europos futbolo čempionatą artėja link finišo tiesiosios, o ketvirtadienį D, F ir I grupių komandos sužaidė priešpaskutines rungtynes atrankoje. „Hampden Parke“ vykusiose D rungtynėse tarp Škotijos ir Lenkijos, rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2. Nepaisant to, kad jau 3-ąją minutę Miuncheno „Bayern“ puolėjas, ...
  Valencia - Barcelona (nuotr. SCANPIX)
  Be lyderių žaidusi „Barcelona“ pateko į „Copa del Rey“ finalą 2016.02.10 23:58 Trečiadienį, Ispanijos „Copa del Rey“ turnyre buvo sužaistos vienos pusfinalio rungtynės. Valensijoje atsakomąsias rungtynes sužaidė „Valencia“ ir „Barcelona“ klubai. Praėjusią savaitę po žeminančio pralaimėjimo išvykoje rezultatu 0:7 „Valencia“ vienuolikę prieš rungtynes jau žinojo, kad šansai patekti į finalą minimalūs.
  Marius Žaliūkas
  Vilniaus „Žalgiryje“ – Lietuvos rinktinės gynėjas 2016.02.10 16:57 Šią savaitę praretėjus Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų gretoms klubas nusprendė sutvirtinti savo gynybines pozicijas. Trečiadienį prie komandos prisijungė patyręs Lietuvos rinktinės žaidėjas Marius Žaliūkas. Gynėjas, kuris didžiąją savo karjeros dalį praleido rungtyniaudamas Škotijos aukščiausioje lygoje, su ...
  Čempionų lyga: „Žalgiris“ - „Malmo“ ( nuotr. Sauliaus Čirbos)
  Vilniaus „Žalgiriui“ siūloma nurėžti beveik 140 tūkstančių eurų 2016.02.10 15:58 Dėl savo ateities nerimaujantys Vilniaus „Žalgirio“ vadovai ir sirgaliai gali šiek tiek atsipūsti – savivaldybė savo biudžete šalies čempionams yra numačiusi 730 tūkstančių eurų sumą, kuri yra beveik 140 tūkstančių mažesnė (maždaug pusė milijono litų) nei buvo skirta pernai. Tokį projektą siūloma patvirtinti trejiems ...


  • Foto konkursas!
  • #PhilipsAutoCurler


  • Iki renginio "Lietuvos Garbė 2016" liko
  • Nominuok žygdarbį čia
  • Filmai. Virusas Filmai. Virusas
  • Filmai. Šaltasis kalnas Filmai. Šaltasis kalnas
  Ketvirtadienis, 2016 m. vasario 11 d.
  Alytus
  +4
  2.2 m/s
  Kaunas
  +3
  2.2 m/s
  Vilnius
  +3
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +3
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +2
  -
  Šiauliai
  +2
  2.2 m/s
  Utena
  +3
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Light rain
  +3
  weather value Light rain
  Toks jausmas lyg būtų +3

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  Vytis
  Ketvirtadienis, 2016 m. vasario 11 d.
  Alytus
  +4
  2.2 m/s
  Kaunas
  +3
  2.2 m/s
  Vilnius
  +3
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +3
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +2
  -
  Šiauliai
  +2
  2.2 m/s
  Utena
  +3
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Light rain
  +3
  weather value Light rain
  Toks jausmas lyg būtų +3