Baisi nelaimė Rusijoje: 18 žmonių žuvo ir daugybė sužeistų per avariją Maskvoje (nuotr. SCANPIX)

Baisi nelaimė Rusijoje: 18 žmonių žuvo ir daugybė sužeistų per avariją Maskvoje (nuotr. SCANPIX)

(Papildyta 23:33) 18 žmonių žuvo, įskaitant ir  6 metukų mergaitę, daugybė buvo sužeisti Maskvoje, kai sunkvežimis susidūrė su keleiviniu autobusu, praneša rt.com. Iš viso šioje avarijoje nukentėjo virš 40 žmonių.

29 žmonės buvo paguldyti į ligoninę, iš jų beveik tuzinas kritinės būklės. Du iš sužeistųjų yra vaikai nuo 8 iki 10 metų. Dar 16 žmonių buvo suteikta ambulatorinė pagalba.

Sužeistųjų žmonių skaičius pastoviai auga.

Sraigtasparniai ir medikai dirba įvykio vietoje.

„Sužeistieji bus transportuojami į vietines ligonines sraigtasparniu“ teigia nepaprastųjų padėčių ministrė Irina Rossius. 30 greitosios pagalbos automobilių yra įvykio vietoje, pietų Maskvoje, po to, kai susidūrė keleivinis autobusas ir sunkvežimis.

Pirminiais duomenimis sunkvežimio „Kamaz“ vairuotojas kaltas dėl šios eismo nelaimės, kai jis sankryžoje nepraleido keleivinio autobuso. Vairuotojas žuvo vietoje.

Ši autoavarija įvyko rajone vadinamam „naujoji“ Maskva, nes šis pietinis priemiestis tik neseniai priskirtas miesto teritorijai.  

 

Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Užsienis

  Laura Passioni (nuotr. Organizatorių)
  Meilė teroristui: sekė iš paskos, kol teko sprukti nuo „Islamo valstybės“ 2016.05.03 21:37  Belgė, kuri atsivertė į islamą ir persikraustė į Siriją po to, kai pamilo supermarkete sutiktą vyrą, perspėja kitas moteris, kad jos nedarytų tos pačios klaidos, rašo dailymail.co.uk. Nuo laimės iki baimės Ji dirbo Šarlerua miesto prekybos centre, kai sutiko savo būsimą vyrą Osamą Rayaną, kuris buvo kilęs iš Tuniso. ...
  Tai – istorinė Serbijos ortodoksų katedra Manhatane. Ją apėmusios nevaldomos liepsnos. Pranešama, kad gaisras kilo apie septintą valandą vakaro, o beveik 200-ams ugniagesių per tris valandas gaisro sutramdyti nepavyko. Ugnis katedroje įsiplieskė po vakari (nuotr. TV3)
  Manhatane – didžiulis gaisras istorinėje katedroje 2016.05.03 20:43 Tai – istorinė Serbijos ortodoksų katedra Manhatane. Ją apėmusios nevaldomos liepsnos. Pranešama, kad gaisras kilo apie septintą valandą vakaro, o beveik 200-ams ugniagesių per tris valandas gaisro sutramdyti nepavyko. Ugnis katedroje įsiplieskė po vakarinių ortodoksų mišių, kuriose lankėsi apie tūkstantį žmonių, laimė, ...
  Rusų kalbos skandalas Latvijoje: ligoninėje gydytojas su mergaite atsisakė bendrauti ne valstybine kalba (nuotr. Gamintojo)
  Rusų skandalas Latvijoje: gydytojas su nepilnamete paciente atsisakė bendrauti ne valstybine kalba (2) 2016.05.03 19:49 Moteris, kuri socialiniame tinkle „Facebook“ paviešino skundą dėl neurologo Gunčio Rozentalio, kuris priimant jos dukrą atsisakė su šia bendrauti rusų kalba, pareiškęs, kad mergaitė yra „dvejetukininkė, nežinanti valstybinės kalbos“, rašoma mixnews.lv.
  Olimpinė ugnis pradėjo trijų mėnesių kelionę po Braziliją (nuotr. SCANPIX)
  Olimpinė ugnis pradėjo trijų mėnesių kelionę po Braziliją 2016.05.03 19:36 Antradienį iš Ženevos į Braziliją atskraidinta lėktuvu olimpinė ugnis pradėjo savo kelionę per visą šalį, kol galiausiai pasieks Rio de Žaneiro stadioną per 2016 metų vasaros olimpiados atidarymo ceremoniją. Deglo nešimo estafetę Brazilijoje antradienį pradėjo dukart aukso medaliu apdovanota tinklininkė Fabiana Claudino, ...
  Kenija (nuotr. SCANPIX)
  Tikras stebuklas: gelbėtojai tarp griuvėsių rado septynių mėnesių mergaitę 2016.05.03 18:59 Kenijos sostinėje Nairobyje gelbėtojai antradienį iš septynių aukštų pastato griuvėsių ištraukė septynių mėnesių kūdikį, praėjus keturioms dienoms nuo šio daugiabučio griūties, nusinešusios mažiausiai 23 gyvybes. Du broliai, kuriems priklausė šis pastatas, antradienį buvo sulaikyti, tačiau kaltinimai jiems nepateikti, ...
  Antradienis, 2016 m. gegužės 3 d.
  Alytus
  +6
  -
  Kaunas
  +6
  -
  Vilnius
  +6
  -
  Panevėžys
  +6
  -
  Klaipėda
  +6
  -
  Šiauliai
  +6
  2.2 m/s
  Utena
  +5
  -

  Vilnius

  weather value Showers possible early
  +6
  weather value Showers possible early
  Toks jausmas lyg būtų +6

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Antradienis, 2016 m. gegužės 3 d.
  Alytus
  +6
  -
  Kaunas
  +6
  -
  Vilnius
  +6
  -
  Panevėžys
  +6
  -
  Klaipėda
  +6
  -
  Šiauliai
  +6
  2.2 m/s
  Utena
  +5
  -

  Vilnius

  weather value Showers possible early
  +6
  weather value Showers possible early
  Toks jausmas lyg būtų +6