Dangus (nuotr. SCANPIX)

Dangus (nuotr. SCANPIX)

Avinas Lengva pasakyti, sunku padaryti. Galvokite, ką kalbate, būsite priversti už tai atsakyti, ypač tvarkydami finansinius reikalus, taip pat bendraudami su mylimu žmogumi.

Tauras Nuostabus laikas dykinėti! Jei vis dėlto būsite priversti ką nors atlikti, būtina pasitelkti antrąjį kvėpavimą – kitaip nieko dora neišeis.

Dvyniai Keistų kontaktų, įdomių pokalbių metas. Trauksite prie savęs įdomius ir net keistokus žmones, tačiau įsidėmėkite, ką šiandien išgirsite. Niekuo nesistebėkite – taip daugiau nuveiksite.

Vėžys Nesukite galvos, kas geriau, kas naudingiau, keiskitės kartu su situacija. Šiandien bus išmintinga plaukti pasroviui ir net ko nors atsisakyti, kai ką paaukoti.

Liūtas Draugams jūsų mintys, poreikiai, siekiai bus aiškesni nei jums patiems. Daugiau dėmesio skirkite jiems – darbai palauks. Jums reikia geriau save pažinti, aiškiau suprasti.

Mergelė Kodėl jums neaplankius vaikystės draugų, kodėl nepasisėmus įkvėpimo ir jėgų iš praeities? Tvarkant dalykinius reikalus nereikia skubėti – ką galite, atidėkite.

Svarstyklės Jumis žavėsis, būsite sektinas pavyzdys. Dabar jums atviros durys į visas širdis. Tiesa, veltis į romantiškus santykius nereikėtų – tai vėliau gali sukelti nemažai rūpesčių. Vis dėlto diena nebloga tvarkyti reikalus – pavyks su daug kuo susitarti.

Skorpionas Nėra nepataisomų klaidų: pats laikas atsiprašyti, pakeisti susitarimo sąlygas, kad jūsų sąžinės niekas neslėgtų.

Šaulys Nieko baisaus, jei atsidursite tarp dviejų ugnių – gal esate savotiški tarpininkai? O jei jums reikia patiems ką nors viena rinktis, nepamirškite, kad baisiausia meluoti pačiam sau.

Ožiaragis Būkite kantresni – jau poryt kitaip vertinsite dabartines problemas. Stenkitės su visais susitarti, visus suprasti, užjausti ir padėti.

Vandenis Aplinkiniams, ypač naujiems pažįstamiems, taip pat potencialiems partneriams darysite rimtą įspūdį, ir tai neblogas laikas aptarti būsimą veiklą iš esmės. Tiesa, konkrečiai nereikėtų įsipareigoti – šiuo metu gali kilti nenumatytų finansinių sunkumų.

Žuvys Daug dalykų nebetenkina, ypač darbe. Jei neatlaikote spaudimo, jei jau seniai ruošiatės keisti darbovietę, šiandien galite pradėti maištauti. Vis dėlto tai neduos gerų rezultatų – atidėkite savo kovas antrai savaitės pusei.  

 

Šaltinis www.vytautus.com

Gairės: 
astrologija, horo, angus
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Astrologija

  Pasitikėjimas savimi (nuotr. Fotolia.com)
  Naglio Šulijos savaitės horoskopas: ne gyvenimas vadovaus Jums, o Jūs – savo gyvenimui 2016.05.02 07:00 Dabar madas diktuoja Jaučio ženklas, kuriame be Saulės yra ir Venera bei Merkurijus. Ši trijulė – stiprus Žemės stichijos akcentas, kurį dar papildo Jupiteris Mergelės ženkle, ir Plutonas Ožiaragyje. Toks Žemės stichijos akcentavimas labai palankus praktinę reikšmę turintiems siekiams, darbams, veiklai apskritai. Palanku ...
  Joga (nuotr. Fotolia.com)
  Penktadienio horoskopas: stabtelėkite ir pasigilinkite į savo mintis 2016.04.29 07:14 Balandžio 29 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Neverta rizikuoti pinigais, nekilnojamuoju turtu – impulsyvus sprendimas tikrai nebus geras. Nepriekaištaukite savo antrajai pusei. Tauras Apgaulingas metas: lyg ir geros naujienos, naudingi pasiūlymai, patikimos garantijos, tačiau šiuo metu viskas gali pakrypti nenumatyta ...
  Laimė (nuotr. Fotolia.com)
  Ketvirtadienio horoskopas: lengvas metas užmegzti romantiškus bei draugiškus ryšius 2016.04.28 07:11 Balandžio 28 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Turėsite galimybių atnaujinti arba užmegzti romantiškus bei draugiškus ryšius. Vis dėlto pernelyg nežaiskite su likimu, nerizikuokite, nesukčiaukite. Imkitės neatidėliotinų reikalų, vizitų, kurių dėka galite pagerinti savo padėtį. Tauras Gera diena semtis žinių, rašyti ...
  Rytas (nuotr. Fotolia.com)
  Trečiadienio horoskopas: palengva viskas ims stoti į savo vietas 2016.04.27 07:16 Balandžio 27 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Persilaužimo metas, palengva viskas ims stoti į savo vietas. Šiandien negeras laikas priimti atsakingus sprendimus: nuo rytdienos pradėkite mąstyti, o šiandien tiesiog pailsėkite. Tauras Šiandien nepatartina užmegzti naujų pažinčių, atsargiai vertinkite naujus pasiūlymus. ...
  Sakurų žydėjimas Vilniuje (nuotr. Gyčio Vidžiūno)
  Antradienio horoskopas: šiandien galite daugiau nei jums atrodo 2016.04.26 07:10 Balandžio 26 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Iš ryto būsite įsitempę. Galbūt ką nors jaudinamo sužinosite iš pažįstamo žmogaus ar spaudos, o gal sunerimti privers konkurentai, oponentai. Būkite reiklesni sau, atlikite būtinus darbus. Jei nerims emocijos, pasportuokite, pasivaikščiokite. Tauras Tikėtina, kad diena bus ...
  Pirmadienis, 2016 m. gegužės 2 d.
  Alytus
  +17
  -
  Kaunas
  +17
  -
  Vilnius
  +16
  -
  Panevėžys
  +17
  -
  Klaipėda
  +14
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +16
  2.2 m/s
  Utena
  +16
  -

  Vilnius

  weather value Showers possible in the afternoon
  +16
  weather value Showers possible in the afternoon
  Toks jausmas lyg būtų +7

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Pirmadienis, 2016 m. gegužės 2 d.
  Alytus
  +17
  -
  Kaunas
  +17
  -
  Vilnius
  +16
  -
  Panevėžys
  +17
  -
  Klaipėda
  +14
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +16
  2.2 m/s
  Utena
  +16
  -

  Vilnius

  weather value Showers possible in the afternoon
  +16
  weather value Showers possible in the afternoon
  Toks jausmas lyg būtų +7