Dangus (nuotr. SCANPIX)

Dangus (nuotr. SCANPIX)

Avinas Lengva pasakyti, sunku padaryti. Galvokite, ką kalbate, būsite priversti už tai atsakyti, ypač tvarkydami finansinius reikalus, taip pat bendraudami su mylimu žmogumi.

Tauras Nuostabus laikas dykinėti! Jei vis dėlto būsite priversti ką nors atlikti, būtina pasitelkti antrąjį kvėpavimą – kitaip nieko dora neišeis.

Dvyniai Keistų kontaktų, įdomių pokalbių metas. Trauksite prie savęs įdomius ir net keistokus žmones, tačiau įsidėmėkite, ką šiandien išgirsite. Niekuo nesistebėkite – taip daugiau nuveiksite.

Vėžys Nesukite galvos, kas geriau, kas naudingiau, keiskitės kartu su situacija. Šiandien bus išmintinga plaukti pasroviui ir net ko nors atsisakyti, kai ką paaukoti.

Liūtas Draugams jūsų mintys, poreikiai, siekiai bus aiškesni nei jums patiems. Daugiau dėmesio skirkite jiems – darbai palauks. Jums reikia geriau save pažinti, aiškiau suprasti.

Mergelė Kodėl jums neaplankius vaikystės draugų, kodėl nepasisėmus įkvėpimo ir jėgų iš praeities? Tvarkant dalykinius reikalus nereikia skubėti – ką galite, atidėkite.

Svarstyklės Jumis žavėsis, būsite sektinas pavyzdys. Dabar jums atviros durys į visas širdis. Tiesa, veltis į romantiškus santykius nereikėtų – tai vėliau gali sukelti nemažai rūpesčių. Vis dėlto diena nebloga tvarkyti reikalus – pavyks su daug kuo susitarti.

Skorpionas Nėra nepataisomų klaidų: pats laikas atsiprašyti, pakeisti susitarimo sąlygas, kad jūsų sąžinės niekas neslėgtų.

Šaulys Nieko baisaus, jei atsidursite tarp dviejų ugnių – gal esate savotiški tarpininkai? O jei jums reikia patiems ką nors viena rinktis, nepamirškite, kad baisiausia meluoti pačiam sau.

Ožiaragis Būkite kantresni – jau poryt kitaip vertinsite dabartines problemas. Stenkitės su visais susitarti, visus suprasti, užjausti ir padėti.

Vandenis Aplinkiniams, ypač naujiems pažįstamiems, taip pat potencialiems partneriams darysite rimtą įspūdį, ir tai neblogas laikas aptarti būsimą veiklą iš esmės. Tiesa, konkrečiai nereikėtų įsipareigoti – šiuo metu gali kilti nenumatytų finansinių sunkumų.

Žuvys Daug dalykų nebetenkina, ypač darbe. Jei neatlaikote spaudimo, jei jau seniai ruošiatės keisti darbovietę, šiandien galite pradėti maištauti. Vis dėlto tai neduos gerų rezultatų – atidėkite savo kovas antrai savaitės pusei.  

 

Šaltinis www.vytautus.com

Parašyk komentarą


  Astrologija

  Laiminga moteris. (nuotr. Fotolia.com)
  Ketvirtadienio horoskopas: palankiausia savaitės diena 2015.09.10 07:06 Avinas. Tvarkykite reikalus, kurie priklauso nuo tarpininkų. Palankus metas susitikti su partneriais. Tinkama diena deryboms. Tinka pasirašyti darbo sutartis, imtis fiziškai sunkių darbų. Tauras.Venkite bendrauti su savanaudiškais asmenimis ar žmonėmis, mėgstančiais kitus mokyti. Nekeiskite savo įsitikinimų. Šeimoje ...
  Moteris (nuotr. Fotolia.com)
  Pavasariška žiema – klaidinantis metas: horoskopas 12 zodiako ženklų 2016.02.07 08:20 Avinas Nepalanki, permaininga diena, kai gali tekti staigiai persiorientuoti. Ryte galimas nemalonus įvykis, jis sutrikdys visą dienos eigą. Būkite atidūs draugų patarimams, tačiau turėkite ir savo nuomonę. Tauras Jeigu esate įpratę pirma pajusti, o paskui apsispręsti, nemalonumų nepatirsite. Reikėtų labiau pasisaugoti ...
  Susimąsčiusi moteris (nuotr. Fotolia.com)
  Tikrai nenuspėjama dienelė: horoskopas 12 zodiako ženklų 2016.02.06 08:12 Avinas Gausu bus rūpesčių ir darbe, ir namuose. Visiems reikės jūsų dėmesio, globos. Bendraujant nepakenktų daugiau takto ir konkretumo. Tauras Šiandieną dėmesio reikalaus neužbaigti darbai, tačiau jėgų ir kantrybės jums gali pristigti. Imkitės kokios nors veiklos kartu su šeima, daugiau būkite gamtoje. Dvyniai Regis, ...
  Moteris (nuotr. Fotolia.com)
  Nebūkite patiklūs – tai gali brangiai kainuoti: horoskopas 12 zodiako ženklų 2016.02.05 07:22 Avinas Nebūkite patiklūs. Neskubėkite žadėti, skolinti ar patikėti tuo, ką išgirdote. Neleiskite kitiems manipuliuoti jūsų sąžine, gailestingumo jausmu. Tvarkydami svarbų reikalą niekuo nepasikliaukite. Tauras Būsite įtaigūs, tad venkite bendrauti su savanaudiškais asmenimis ir tais, kurie mėgsta kitus mokyti. Nekeiskite ...
  Moteris, mergina, (nuotr. Fotolia.com)
  Diena, kai būtina išlaidų kontrolė: horoskopas 12 zodiako ženklų 2016.02.04 07:24 Avinas Gana neutrali diena - kaip pasiklosite, taip išsimiegosite. Jeigu kitiems nekrėsite šunybių ir nekelsite rūpesčių, tai turbūt ir patys jų išvengsite. Stenkitės draugiškai bendrauti, būkite dėmesingi artimiems žmonėms. Tauras Diena gana prieštaringa, tačiau galima tikėtis daugiau gero nei blogo. Negailėkite ...
  • Foto konkursas!
  • #PhilipsAutoCurler


  • Iki renginio "Lietuvos Garbė 2016" liko
  • Nominuok žygdarbį čia
  Sekmadienis, 2016 m. vasario 7 d.
  Alytus
  +1
  4.5 m/s
  Kaunas
  +1
  4.5 m/s
  Vilnius
  0
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +1
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +2
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +1
  4.5 m/s
  Utena
  0
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  0
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų 0

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  Vytis
  Sekmadienis, 2016 m. vasario 7 d.
  Alytus
  +1
  4.5 m/s
  Kaunas
  +1
  4.5 m/s
  Vilnius
  0
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +1
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +2
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +1
  4.5 m/s
  Utena
  0
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  0
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų 0