Dangus (nuotr. SCANPIX)

Dangus (nuotr. SCANPIX)

Avinas Lengva pasakyti, sunku padaryti. Galvokite, ką kalbate, būsite priversti už tai atsakyti, ypač tvarkydami finansinius reikalus, taip pat bendraudami su mylimu žmogumi.

Tauras Nuostabus laikas dykinėti! Jei vis dėlto būsite priversti ką nors atlikti, būtina pasitelkti antrąjį kvėpavimą – kitaip nieko dora neišeis.

Dvyniai Keistų kontaktų, įdomių pokalbių metas. Trauksite prie savęs įdomius ir net keistokus žmones, tačiau įsidėmėkite, ką šiandien išgirsite. Niekuo nesistebėkite – taip daugiau nuveiksite.

Vėžys Nesukite galvos, kas geriau, kas naudingiau, keiskitės kartu su situacija. Šiandien bus išmintinga plaukti pasroviui ir net ko nors atsisakyti, kai ką paaukoti.

Liūtas Draugams jūsų mintys, poreikiai, siekiai bus aiškesni nei jums patiems. Daugiau dėmesio skirkite jiems – darbai palauks. Jums reikia geriau save pažinti, aiškiau suprasti.

Mergelė Kodėl jums neaplankius vaikystės draugų, kodėl nepasisėmus įkvėpimo ir jėgų iš praeities? Tvarkant dalykinius reikalus nereikia skubėti – ką galite, atidėkite.

Svarstyklės Jumis žavėsis, būsite sektinas pavyzdys. Dabar jums atviros durys į visas širdis. Tiesa, veltis į romantiškus santykius nereikėtų – tai vėliau gali sukelti nemažai rūpesčių. Vis dėlto diena nebloga tvarkyti reikalus – pavyks su daug kuo susitarti.

Skorpionas Nėra nepataisomų klaidų: pats laikas atsiprašyti, pakeisti susitarimo sąlygas, kad jūsų sąžinės niekas neslėgtų.

Šaulys Nieko baisaus, jei atsidursite tarp dviejų ugnių – gal esate savotiški tarpininkai? O jei jums reikia patiems ką nors viena rinktis, nepamirškite, kad baisiausia meluoti pačiam sau.

Ožiaragis Būkite kantresni – jau poryt kitaip vertinsite dabartines problemas. Stenkitės su visais susitarti, visus suprasti, užjausti ir padėti.

Vandenis Aplinkiniams, ypač naujiems pažįstamiems, taip pat potencialiems partneriams darysite rimtą įspūdį, ir tai neblogas laikas aptarti būsimą veiklą iš esmės. Tiesa, konkrečiai nereikėtų įsipareigoti – šiuo metu gali kilti nenumatytų finansinių sunkumų.

Žuvys Daug dalykų nebetenkina, ypač darbe. Jei neatlaikote spaudimo, jei jau seniai ruošiatės keisti darbovietę, šiandien galite pradėti maištauti. Vis dėlto tai neduos gerų rezultatų – atidėkite savo kovas antrai savaitės pusei.  

 

Šaltinis www.vytautus.com

Gairės:  astrologija, horo, angus
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Astrologija

  Debesuotas oras (nuotr. Fotolia.com)
  Penktadienio horoskopas įžengs griausmingai: staigmenos persekios visą savaitgalį 2016.05.27 07:04 Gegužės 27 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Jūsų nuotaika ir savijauta gali būti nekokios. Nemalonios smulkmenos gali užgožti tikrąsias vertybes bei siekius. Nesistenkite perauklėti kolegų, šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai. Tauras Būsite nusiteikę aktyviai veiklai. Galite pasinerti į kūrybą, sportą, ...
  Permainos (nuotr. Fotolia.com)
  Ketvirtadienio horoskopas žada permainas: pokyčiai smogs su trenksmu 2016.05.26 07:23 Gegužės 26 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Jūs reikalingi, mylimi ir vertinami, tačiau esate linkę sureikšminti ne nuoširdų žavėjimąsi, o priekaištus. Tauras Pernelyg kuklinatės, neįvertinate savęs ir savo įtakos aplinkiniams. Tai sėkmės metas, kai verta imtis reikšmingų reikalų ir spręsti sunkiai įveikiamas ...
  Katinas (nuotr. Fotolia.com)
  Trečiadienis su netikėtomis pasekmėmis: ko tikėtis šiandien? (1) 2016.05.25 07:01 Gegužės 25 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Kils pagundų, atnešančių netikėtas pasekmes. Venkite aferų, dėl kurių galite pažeisti įstatymą. Vakare stenkitės daugiau laiko praleisti su vaikais, šeima. Neieškokite abejotinų nuotykių. Tauras Mintys suksis apie šou renginius, pasimatymus, meno idėjas. Arba vaikų poreikiai ...
  Vasara (nuotr. Fotolia.com)
  Antradienio horoskopas žada iššūkius: kas laukia jūsų? 2016.05.24 07:06 Gegužės 24 horoskopas 12 zodiako ženklų: Avinas Nesiaiškinkite santykių nei šeimoje, nei darbe. Nuojautos pildysis, tad nedarykite nieko, ko nesinori. Saugokite sveikatą ir turtą. Vakarą praleiskite su artimaisiais. Tauras Nesivelkite į avantiūras, mažiau dėmesio kreipkite į pirmą dienos pusę gautus pasiūlymus, išgirstus ...
  Pagunda (nuotr. Fotolia.com)
  Horoskopas 12 zodiako ženklų: svarbiausia nepasiduoti pagundai 2016.05.23 07:13 Avinas Jeigu kils noras daryti radikalius pokyčius, verta pagalvoti apie galimas pasekmes. Pasitarkite su kolegomis bei tais žmonėmis, kuriuos tie pokyčiai tiesiogiai paliestų. Galimas darbo pasiūlymas, tačiau kol kas gana nekonkretus. Tauras Šiandieną tikriausiai sustiprės jūsų apetitas naujovėms, ieškosite pikantiškų ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. gegužės 28 d.
  Alytus
  +24
  2.2 m/s
  Kaunas
  +25
  2.2 m/s
  Vilnius
  +24
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +26
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +21
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +25
  2.2 m/s
  Utena
  +24
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Plenty of sun
  +24
  weather value Plenty of sun
  Toks jausmas lyg būtų +13

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. gegužės 28 d.
  Alytus
  +24
  2.2 m/s
  Kaunas
  +25
  2.2 m/s
  Vilnius
  +24
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +26
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +21
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +25
  2.2 m/s
  Utena
  +24
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Plenty of sun
  +24
  weather value Plenty of sun
  Toks jausmas lyg būtų +13
  Į viršų