Cebu centro kaliniai (nuotr. Balsas.lt)

Cebu centro kaliniai (nuotr. Balsas.lt)

Pietų Korėjos dainininko PSY kūrinys „Gangnam Style“ ne tik tapo interneto sensacija, bet ir sulaukė pasekėjų iš viso pasaulio. Netikėtas šios vasaros hitas per du mėnesius svetainėje „Youtube“ sulaukė beveik 300 milijonų peržiūrų, o „laukinį“ PSY šokį jau atlieka pusė pasaulio – universitetuose, bernvakariuose ir dar bala žino, kur.

Keistus sinchroniškus judesius pagal judėti įkvepiančią muziką nusprendė pakartoti ir Filipinų Cebu provincijos sulaikymo ir reabilitacijos centro gyventojai.

Šie oranžiniais kostiumais apsirengę vyrai jau anksčiau yra parodę savo sugebėjimus sinchroniškuose šokiuose. Jų atliktas Michaelo Jacksono dainos „Thriller“ šokis „Youtube“ svetainėje buvo peržiūrėtas daugiau nei 50 mln. kartų.

Sulaikymo ir reabilitacijos centro globotinių atliktas beprotiškasis „Gangnam Style“ šokis internete sukėlė ne mažesnę sensaciją nei pats PSY hitas. Šimtai kalinių šokdami atlieka provokuojančius judesius, mojuoja, šokinėja ir vaidina jojančius arkliu.

Deja, kaliniai negali visiškai atkartoti kičo simboliu tapusio vaizdo klipo, kuriame reperis PSY mėgaujasi SPA ir kitais malonumais, nes jie neturi galimybės naudotis sauna, baseinu ar liftu.

Visame pasaulyje atlikėjo PSY vaizdo klipas sulaukė tūkstančių gerbėjų, tarp kurių ne tik studentai ir paaugliai, bet ir šou pasaulio garsenybės, dainą platinančios socialiniuose tinkluose.

PSY, kurio tikrasis vardas Park Jae Sung, dainos vaizdo klipas internete pasirodė šių metų liepos mėnesį. Atlikėjas tapo pirmuoju korėjiečiu nuo 2005 metų, pakviestu dalyvauti MTV muzikos klipų apdovanojimuose (VMA).

Neabejotinai gera nuotaika užkrečiančioje dainoje PSY išjuokia materializmą Pietų Korėjoje, ypač pašiepdamas Seulo Beverli Hilso turtuolių rajoną. „Gangnam“ taip pat yra vienas prabangiausių Seulo rajonų, o šis žodis korėjietišku žargonu apibūdina prabangaus gyvenimo būdo ir žymių dizainerių etikečių mėgėjus.

Cebu centro kalinių atliekamas „Gangnam Style“ šokis:

PSY dainos „Gangnam Style“ originalas:

Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Įvairenybės

  Padavėjas maitina vyrą be rankų (nuotr. facebook.com)
  Gėrio akimirka: jaunas vyras tapo pavyzdžiu visuomenei 2016.04.27 09:07 Iš JAV, Džordžijos valstijos, mažyčio Daglasvilio miesto kilęs padavėjas tapo tikra interneto sensacija ir sektinu pavyzdžiu. 22-jų Alexas Ruizas jautriai sureagavo į restoraną, kuriame jis dirba, atvykus vyriškiui be rankų. Negalią turinčiu vyru jaunuolis ilgai nedvejodamas pasirūpino – savo rankomis jį pamaitino. Į ...
  Slaptos kameros įrašas šokiravo darbdavį: tarnaitė neturi gėdos (nuotr. liveleak)
  Slaptos kameros įrašas šokiravo darbdavį: tarnaitė neturi gėdos 2016.04.26 21:03 Kad užtikrintų tvarką darbe ne vienas darbdavys vadovaujasi darbuotojams nemalonia, tačiau užtikrinta metodika – prikabina slaptų kamerų. Siekdamas, kad pavaldinių nekamuotų kamerų baimė, viršininkas pasirūpina, kad šios būtų visiškai nepastebimos. Bėda ta, kad vėliau peržiūrint nufilmuotus vaizdelius rizikuojama ar ...
  Meksiko prezidentas Enrique Pena Nieto (nuotr. facebook.com)
  Fotošopo meistras: prezidentas apsijuokė prieš visą pasaulį (1) 2016.04.26 17:25 Praėjusią savaitę Meksikoje, Coatzacoalcos mieste, sprogo lyderiaujančios tarptautinės įmonės „Mexichem“ ir valstybės valdoma naftos gamykla „Pemex“. Didžiulis sprogimas nusinešė mažiausiai 28 žmonių gyvybes. Nemažai darbuotojų – sunkiai sužeisti. Į ligoninę aplankyti jų ir apžiūrėti nelaimingo atsitikimo padarinių, kaip ...
  Dorothy Stein (nuotr. Vida Press)
  Žvaigždžių masažistė taiko skausmingą techniką: vieni prašo dar, kiti klykia iš skausmo 2016.04.26 15:25 Iš Niudžersio, JAV kilusi masažistė Dorothy Stein (48 m.) yra apkandžiojusi, ko gero, visas didžiausias šou verslo žvaigždes. Kandžiojimas ir neįprasti plaukelių šalinimo būdai – du masažo technikos atributai, kuriuos dievina beveik visi daktarės Dot klientai.
  „Avelės ir vilkai” (nuotr. Organizatorių)
  Animaciniame filme „Avelės ir vilkai” atskleidžiama, kaip iš tiesų jaučiasi vilkas avelės kailyje 2016.04.26 09:17 Jau balandžio 29 dieną posakis „vilkas avelės kailyje” įgis kiek tikslesnį įsivaizdavimą. Ypač tai aktualu mažiesiems kinomanams, mat istorija, kurią išvysime animacinėje juostoje „Avelės ir vilkai” parodys, kad tai, kaip suaugusieji aiškina šį reikalą – ne visuomet reiškia tai, kas jiems atrodo. „Norėjome ...

  Ketvirtadienis, 2016 m. balandžio 28 d.
  Alytus
  +1
  -
  Kaunas
  +1
  -
  Vilnius
  +1
  -
  Panevėžys
  0
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +3
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +1
  2.2 m/s
  Utena
  0
  -

  Vilnius

  weather value Mostly clear
  +1
  weather value Mostly clear
  Toks jausmas lyg būtų +1

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga
  Vytis
  Ketvirtadienis, 2016 m. balandžio 28 d.
  Alytus
  +1
  -
  Kaunas
  +1
  -
  Vilnius
  +1
  -
  Panevėžys
  0
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +3
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +1
  2.2 m/s
  Utena
  0
  -

  Vilnius

  weather value Mostly clear
  +1
  weather value Mostly clear
  Toks jausmas lyg būtų +1