Cebu centro kaliniai (nuotr. Balsas.lt)

Cebu centro kaliniai (nuotr. Balsas.lt)

Pietų Korėjos dainininko PSY kūrinys „Gangnam Style“ ne tik tapo interneto sensacija, bet ir sulaukė pasekėjų iš viso pasaulio. Netikėtas šios vasaros hitas per du mėnesius svetainėje „Youtube“ sulaukė beveik 300 milijonų peržiūrų, o „laukinį“ PSY šokį jau atlieka pusė pasaulio – universitetuose, bernvakariuose ir dar bala žino, kur.

Keistus sinchroniškus judesius pagal judėti įkvepiančią muziką nusprendė pakartoti ir Filipinų Cebu provincijos sulaikymo ir reabilitacijos centro gyventojai.

Šie oranžiniais kostiumais apsirengę vyrai jau anksčiau yra parodę savo sugebėjimus sinchroniškuose šokiuose. Jų atliktas Michaelo Jacksono dainos „Thriller“ šokis „Youtube“ svetainėje buvo peržiūrėtas daugiau nei 50 mln. kartų.

Sulaikymo ir reabilitacijos centro globotinių atliktas beprotiškasis „Gangnam Style“ šokis internete sukėlė ne mažesnę sensaciją nei pats PSY hitas. Šimtai kalinių šokdami atlieka provokuojančius judesius, mojuoja, šokinėja ir vaidina jojančius arkliu.

Deja, kaliniai negali visiškai atkartoti kičo simboliu tapusio vaizdo klipo, kuriame reperis PSY mėgaujasi SPA ir kitais malonumais, nes jie neturi galimybės naudotis sauna, baseinu ar liftu.

Visame pasaulyje atlikėjo PSY vaizdo klipas sulaukė tūkstančių gerbėjų, tarp kurių ne tik studentai ir paaugliai, bet ir šou pasaulio garsenybės, dainą platinančios socialiniuose tinkluose.

PSY, kurio tikrasis vardas Park Jae Sung, dainos vaizdo klipas internete pasirodė šių metų liepos mėnesį. Atlikėjas tapo pirmuoju korėjiečiu nuo 2005 metų, pakviestu dalyvauti MTV muzikos klipų apdovanojimuose (VMA).

Neabejotinai gera nuotaika užkrečiančioje dainoje PSY išjuokia materializmą Pietų Korėjoje, ypač pašiepdamas Seulo Beverli Hilso turtuolių rajoną. „Gangnam“ taip pat yra vienas prabangiausių Seulo rajonų, o šis žodis korėjietišku žargonu apibūdina prabangaus gyvenimo būdo ir žymių dizainerių etikečių mėgėjus.

Cebu centro kalinių atliekamas „Gangnam Style“ šokis:

PSY dainos „Gangnam Style“ originalas:

Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Įvairenybės

  Vaikų niekšybės ir tėvų nesėkmės (nuotr. Instagram)
  Bloga diena tėvams: juokingiausios vaikų niekšybės ir absurdiškos tėvų nesėkmės 2016.05.29 13:03 Kiekviena mama ar tėtis yra susidurę su situacija, kai nežinia: juoktis ar verkti, išbarti savo mažąjį neklaužadą už niekšybę ar griebti fotoaparatą ir įamžinti tą nepaprastą chaosą... Visgi sakoma, kad juokas ilgina gyvenimą, tad tokiomis akimirkomis pasitelkti humorą – ne pati blogiausia išeitis.
  Linksmybės naktiniame klube (tv3.lt montažas) (nuotr. Organizatorių)
  Karšta šeštadienio naktis: atsipalaidavę klubinėtojai šėlo ir viliojo nesivaržydami 2016.05.29 09:33 Šeštadienio naktį sostinės kokteilių bare „Pantera“ vyko karštas ir aistringas vakarėlis. Atsipalaidavę klubinėtojai pasidavė muzikos ritmams ir šėlo nesivaržydami. Ritmingi šokio judesiai, besiplaikstantys merginų plaukai, žybsintys vaikinų žvilgsniai.
  Optinė apgaulė (nuotr. facebook.com)
  Nuotrauka klaidina tūkstančius: ką matote jūs? (2) 2016.05.29 07:47 Įprasta nuotrauka, kurioje užfiksuoti du apsikabinę įsimylėjėliai tapo tikru interneto hitu. Tūkstančiai žmonių po geras kelias minutes spoksojo į šį kadrą ir niekaip negalėjo suprasti – kur kieno kojos? Šią fotografiją išplatinęs interneto vartotojas ją pavadino „smegenų skauduliu“. Lygiai tokiu pat galvosūkiu ji tapo ...
  Medikai prognozavo mirtį, tačiau įvyko stebuklas (nuotr. asm. archyvo)
  Medikai prognozavo skausmingą mirtį, tačiau įvyko stebuklas (2) 2016.05.28 17:46 Mergaitei tuo metu buvo devyneri metukai. Jis augo klajoklių šeimoje su dar aštuoniais vaikais. 2001-ųjų rugpjūtis – to Zubaida niekada nepamirš. Tą dieną atvažiavo meistrai montuoti naujo dujų baliono virtuvėje. Tai buvo labai karšta diena Farah provincijoje (Afganistanas). Staigiai užsiliepsnojęs dujų balionas į ugnies ...
  Kai saulės būna per daug: baisiausi ir juokingiausi nudegimai (nuotr. bikinidisasters.com)
  Juokas pro ašaras: baisiausi ir juokingiausi nudegimai nuo saulės 2016.05.28 15:02 Vasara, paplūdimys, kaitri saulė... Daugelis iš mūsų mėgsta pasilepinti kaitriais jos spinduliais, juolab, kad ir įdegęs kūnas atrodo žymiai dailiau. Tačiau medikai įspėja: mėgaukitės saule atsargiai, nesideginkite pernelyg ilgai ir naudokite apsaugines priemones nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių: persikaitinus oda ...

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Sekmadienis, 2016 m. gegužės 29 d.
  Alytus
  +24
  2.2 m/s
  Kaunas
  +24
  2.2 m/s
  Vilnius
  +24
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +26
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +26
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +26
  2.2 m/s
  Utena
  +23
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +24
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +14

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Sekmadienis, 2016 m. gegužės 29 d.
  Alytus
  +24
  2.2 m/s
  Kaunas
  +24
  2.2 m/s
  Vilnius
  +24
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +26
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +26
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +26
  2.2 m/s
  Utena
  +23
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mix of sun and clouds
  +24
  weather value Mix of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +14
  Į viršų