sportas (nuotr. freedigitalphotos.net)

sportas (nuotr. freedigitalphotos.net)

Gėdiniesi nereikalingų kilogramų? Pats laikas pradėti ne tik sveiką gyvenimo būdą, bet ir sportuoti! Eli.lt siūlo sportuoti drauge.

Malūnsparnis

Atsigulk ant specialaus, mankštai skirto kilimėlio, ant pilvo. Rankas pasidėk po galva, kojas praskėsk ir vieną koją lenk per kelienį, į vidinę pusę. Pratimą kartokite ir su viena, ir su kita koja, po 15-20 kartų.

Lankstinukas

Atsistokite tiesiai, į abi rankas paimkite po kelis kilogramus sveriančius svarelius. Su jais lenkitės į priekį. Lenktis reikia labai lėtai, iki kelienių. Nugara būtinai turi išlikti visiškai tiesi, kitaip pratimas gali pakenkti stuburui.

Pritūpimas

Pritūpimai su svareliais – efektyviausi. Paimk kelis dar sunkesnius svarelius (iki 5 kg), laikykite rankose ir tūpkitės. Tokie pritūpimai – sudėtingesni, pakaks, jei kiekvieną dieną padarysite 10-20.

Prisikėlimas

Atsigulkite ant nugaros, kojas sulenkite. Rankas padėkite šalia savęs ir kelkite dubenį į viršų. Kartu su dubeniu, kelkite ir vieną koją. Jos nelenkite, koja turi būti tiesi. Su viena koja pratimą kartokite

Skaityti komentarus 1 Parašyk komentarą


  Pramogos

  Vita Jakutienė (nuotr. Instagram)
  Vita Jakutienė išniro iš gedulo rūbų – pasidalijo seksualia asmenuke (2) 2015.11.26 15:12 Dar šį mėnesį atlikėja Vita Pliadytė-Jakutienė išgyveno mylimojo laidotuves. Su „Agurkinių“ mafija praeityje sietas Deimantas Bugavičius lapkričio pradžioje buvo sušaudytas savo automobilyje. Liudininkų teigimu, tą patį vakarą jis leido su grupės „Naujos pupytės“ nare. Sekančią dieną socialinėje erdvėje dainininkė ...
  Virsmas į Kylie Jenner (nuotr. Instagram)
  Antrininkė parodė, kokį kiekį makiažo kasdien sunaudoja Kylie Jenner 2015.11.26 17:22 Pasirodo, nėra taip sunku virsti panašia į paauglių dievaitę Kylie Jenner, tereikia turėti daug makiažo priemonių. Įrodyti tai ryžosi Toronte, JAV, gyvenanti fotografijos studentė Shivani Sharma. „Youtube“ kanale „ModernDayShivalry“ ji pasidalino vaizdo įrašu, kuriame – gausybė makiažo priemonių ir tikrų tikriausias ...
  Sporto klubo „VS-Fitness“ trečiasis gimtadienis (nuotr. Organizatorių)
  Sportiškiausias metų vakarėlis, kuriame netrūko atletiškų kūnų ir šėlsmo Svečių fotogalerija 2015.11.26 17:50 Neabejingo sportui to tiesiog negalėjo praleisti šio vakarėlio. Viename iš populiariausių Vilniaus naktinių klubų praėjusią savaitę įvyko nepamirštamas vakarėlis – sporto klubo „VS-Fitness“ trečiasis gimtadienis. Čia netrūko geros nuotaikos ir įspūdingų vaizdų.
  Serialo „Rezidentai“ naujo sezono pristatymas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  „Rezidentai“ grįžta su trenksmu: atskleistos serialo detalės intriguoja 2015.11.26 13:45 Nuo pirmos gruodžio savaitės, lapkričio 30 d., į TV3 eterį grįžta komiškas, žiūrovų pamiltas lietuviškas serialas „Rezidentai“. Nerimaujanti, tačiau labai džiugiai nusiteikusi kūrybinė komanda ir puikiai pažįstami serialo aktoriai ketvirtadienį pakvietė atšvęsti serialo sugrįžtuves ir atskleidė daug serialo staigmenų.
  „Kūrybos podiumas“ (nuotr. Evelina Šumilovaitė)
  Žinomos moterys fotosesijoje pristatė rankdarbių meistrų kūrinius 2015.11.26 09:22 Daugiau nei dvidešimt žinomų moterų ir vienas vyras dalyvavo fotosesijoje, skirtoje pristatyti gruodžio 4 – 5 d. rengiamoje „Kūrybos podiumo“ mugėje dalyvausiančių rankdarbių meistrų kūrinius. Nemokamas renginys organizuojamas Kauno sporto halėje. „Kurti papuošalus išmokau iš mamos“, – sakė dainininkė Viktorija ...  Vytis

  Ketvirtadienis, 2015 m. lapkričio 26 d.
  Alytus
  -2
  -
  Kaunas
  0
  -
  Vilnius
  -4
  -
  Panevėžys
  -1
  -
  Klaipėda
  +1
  -
  Šiauliai
  -1
  -
  Utena
  -4
  -

  Vilnius

  Giedra
  -4
  Giedra
  Toks jausmas lyg būtų -8

  Išsipildymo akcija

  Sužibėk!

  Didysis Magijos šou

  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  Red Bull Flying Bach

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia

  SMScredit.lt A lyga

  Ketvirtadienis, 2015 m. lapkričio 26 d.
  Alytus
  -2
  -
  Kaunas
  0
  -
  Vilnius
  -4
  -
  Panevėžys
  -1
  -
  Klaipėda
  +1
  -
  Šiauliai
  -1
  -
  Utena
  -4
  -

  Vilnius

  Giedra
  -4
  Giedra
  Toks jausmas lyg būtų -8