„Audi Q5“ (nuotr. Gamintojo)

„Audi Q5“ (nuotr. Gamintojo)

Siekdami išsiaiškinti, kurių modelių vertė per pastaruosius trejus metus krito mažiausiai, nenaujų automobilių kainų ekspertai CAP išnagrinėjo informaciją savo duomenų bazėje ir paskelbė tyrimo rezultatus. Atkreipiame dėmesį, kad tai yra Didžiosios Britanijos rinkoje parduodamų, per trejus metus maždaug 50 tūkst. kilometrų nuvažiavusių automobilių kainos. Nors kai kurie į aukščiausias dvidešimtuko pozicijas patekę automobiliai gali nustebinti, ši informacija gali tapti naudinga renkantis naują modelį, rašo Telegraph.co.uk.

20. „Toyota Urban Cruiser“

„Toyota Urban Cruiser“ (nuotr. Gamintojo)„Toyota Urban Cruiser“ (nuotr. Gamintojo)

Dyzelinė „Toyota Urban Cruiser“ krosoverio versija po trejų metų ir 50 tūkst. kilometrų išlaikė 55,5 proc. savo vertės.

Vertė po trejų metų: 55,5 proc.

19. „Audi A6 Allroad“

„Audi A6 Allroad“ (nuotr. Gamintojo)„Audi A6 Allroad“ (nuotr. Gamintojo)

Dėl griežtesnio dizaino ir didesnių gebėjimų važiuoti bekele, pasak CAP, „Allroad“ vertę išlaikė geriau nei bet kuris kitas A6 modelis.

Vertė po trejų metų: 55,6 proc.

18. „Audi Q7“

„Audi Q7“ (nuotr. Gamintojo)„Audi Q7“ (nuotr. Gamintojo)

Antras iš penkių į aukščiausią dvidešimtuką patekusių „Audi“ modelių yra Q7 SUV. Galbūt tai nėra gražiausias iš vokiečių gamintojo modelių, bet naudotų automobilių rinkoje dyzelinių modifikacijų paklausa itin didelė.

Vertė po trejų metų: 56 proc.

17. „Honda CR-V“

„Honda CR-V“ (nuotr. Gamintojo)„Honda CR-V“ (nuotr. Gamintojo)

„Honda CR-V“ vairuotojų puikiai vertinamas dėl važiavimo komforto ir patikimumo, o tai reiškia, kad kuomet automobilį ruošiamasi parduoti, norinčių jį pirkti netrūksta.

Vertė po trejų metų: 56,4 proc.

16. „Audi R8“

„Audi R8” (nuotr. Gamintojo)„Audi R8” (nuotr. Gamintojo)

Sportiškiausio „Audi“ modelio kupė versija po trejų metų išlaikė 56,5 proc. savo vertės. Tai reiškia, kad nenaują egzempliorių Britanijoje galima įsigyti už maždaug 50 tūkst. svarų (208 tūkst. litų).

Vertė po trejų metų: 56,5 proc.

15. „Porsche Panamera“

„Porsche Panamera“ (nuotr. Gamintojo)„Porsche Panamera“ (nuotr. Gamintojo)

Tai nėra pats gražiausias visų laikų „Porsche“ modelis, tačiau „Panamera“ yra populiarus tiek naujų, tiek panaudotų automobilių rinkose.

Vertė po trejų metų: 56,9 proc.

14. „Audi A3“

Audi A3 Sportback (nuotr. Gamintojo)Audi A3 Sportback (nuotr. Gamintojo)

Dar vienas automobilis, patekęs į geriausiųjų dvidešimtuką yra A3 hečbekas. Praeitos kartos, rinkoje pasirodžiusios 2008 m. modelis vidutiniškai išlaikė 56,9 proc. vertės.

Vertė po trejų metų: 56,9 proc.

13. „Volkswagen Scirocco“

„Volkswagen Scirocco“ (nuotr. Gamintojo)„Volkswagen Scirocco“ (nuotr. Gamintojo)

Galbūt šis modelis ir yra vienas iš sportiškiausių vokiečių koncerno gamoje, bet geriausiai vertę išlaiko dyzelinės šio išvaizdaus kupė versijos. Tiesa sakant, jei tikėsime CAP pranešimais, renkantis naują „Volkswagen“ modelį, dyzelinis „Scirocco“ būtų protingiausia investicija.

Vertė po trejų metų: 57,6 proc.

12. „Suzuki Jimny“

„Suzuki Jimny“ (nuotr. Gamintojo)„Suzuki Jimny“ (nuotr. Gamintojo)

Įdomu tai, kad nors aukščiausiame dvidešimtuke nėra BMW, „Mercedes-Benz“ ar „Jaguar“, į jį netikėtai pateko „Suzuki“ mažasis visureigis „Jimmy“.

Vertė po trejų metų: 57,9 proc.

11. „Fiat 500C“

„Fiat 500C“ (nuotr. Gamintojo)„Fiat 500C“ (nuotr. Gamintojo)

Nedaug atsilikusi nuo pirmojo dešimtuko, vienuoliktoje vietoje atidūrė atvira „Fiat“ populiariojo mažylio versija „500C“.

Vertė po trejų metų: 58,4 proc.

10. „Porsche 911“ (997)

„Porsche 911“ (997) (nuotr. Gamintojo)„Porsche 911“ (997) (nuotr. Gamintojo)

Mažiausiai vertę praradusių automobilių dešimtuką pradeda kultinis 997 serijos „Porsche“ sportinis modelis su gale montuojamu varikliu.

Vertė po trejų metų: 58,5 proc.

9. „Abarth 500“

„Fiat 500 Abarth“ (nuotr. Gamintojo)„Fiat 500 Abarth“ (nuotr. Gamintojo)

Remiantis CAP duomenimis sportinė „Fiat“ mažylio 500 versija kainą išlaiko geriau už bet kurį kitą „karštą“ hečbeką. Didžiojoje Britanijoje šio modelio kaina siekia 14,5 tūkst. svarų (maždaug 60 tūkst. litų).

Vertė po trejų metų: 60 proc.

8. „Caterham Seven“

„Caterham Seven Roadsport“ (nuotr. Gamintojo)„Caterham Seven Roadsport“ (nuotr. Gamintojo)

Vienas iš visų populiariausių visų laikų britiškų sportinių automobilių „Caterham Seven“ yra ne vienintelis nacionalinis produktas dešimtuke. Britai lieka ištikimi atviriems sportiniams modeliams, kurių geriausi specialistai yra jie patys.

Vertė po trejų metų: 61,1 proc.

7. „Lotus Exige“

„Lotus Exige S“ (nuotr. Gamintojo)„Lotus Exige S“ (nuotr. Gamintojo)

Sportiškiausia iš „Elise“ pagrindu sukurtų modifikacijų po trejų metų išlaikė 62,3 proc. pradinės savo vertės, taigi tai yra ne tik protinga, bet ir smagi investicija.

Vertė po trejų metų: 62,3 proc.

6. „Ferrari California“

„Ferrari California“ (nuotr. Gamintojo)„Ferrari California“ (nuotr. Gamintojo)

Kietą sulankstomą stogą ir priekyje montuojamą V8 tipo variklį turintis „Ferrari California“ roudsteris yra grynakraujis sportinis automobilis. Nekalbant jau apie tai, kad šis modelis kainuoja 152 tūkst. svarų (630 tūkst. litų) ir yra brangiausias šiame sąraše.

Vertė po trejų metų: 63,7 proc.

5. „Škoda Yeti“

„Škoda Yeti“ (nuotr. Gamintojo)„Škoda Yeti“ (nuotr. Gamintojo)

Įrodymą, kad rinkoje vertę išlaiko ne tik egzotiški superautomobiliai, pateikė „Škoda“. CAP sudarytame mažiausiai nuvertėjusių automobilių sąraše čekų krosoveris yra penktas.

Vertė po trejų metų: 65,4 proc.

4. „Morgan Plus 4“

Morgan Plus 4 (nuotr. Gamintojo)Morgan Plus 4 (nuotr. Gamintojo)

Praėjusias metais šis atviras dvivietis klasikinio britiško dizaino automobilis šventė savo 20-metį. Pastaraisiais metais šiuose modeliuose montuojami 2,0 litrų benzininiai „Duratec“ varikliai iš „Ford“.

Vertė po trejų metų: 68,7 proc.

3. „Lotus 2-Eleven“

„Lotus 2-Eleven“ (nuotr. Gamintojo)„Lotus 2-Eleven“ (nuotr. Gamintojo)

Aukščiausiąjį trejetuką pradeda „Lotus 2-Eleven“. Iš esmės tai yra britų salose populiarėjantiems savaitgalio pasivažinėjimams lenktynių trasose skirta radikali „Exige S“ versija su mechaninį kompresorių turinčiu 1,8 litro benzininiu varikliu.

Vertė po trejų metų: 68,8 proc.

2. „Morgan Roadster V6“

„Morgan Roadster V6“ (nuotr. Gamintojo)„Morgan Roadster V6“ (nuotr. Gamintojo)

Tai, kad į geriausiai vertę išlaikiusių automobilių penketuką pateko net du „Morgan“ modeliai, įrodo, kokią naudą teikia paklausos ir pasiūlos balansavimas. Šis roudsteris yra kiek didesnis ir varomas 3,0 litrų V6 tipo variklio gerokai galingesnis už „Plus 4“, tačiau toks pat stilingas.

Vertė po trejų metų: 69,6 proc.

1. „Audi Q5“

„Audi Q5“ (nuotr. Gamintojo)„Audi Q5“ (nuotr. Gamintojo)

Išlaikęs vidutiniškai 72,5 proc. pradinės vertės, po trejų metų ir 50 tūkst. kilometrų eksploatacijos geriausio pirkinio Britanijoje (kalbant apie naujus automobilius) titulą pelnė dyzelinis „Audi Q5“ SUV. Ši žinia turėtų itin patikti BMW ir „Land Rover“, kurių analogiški modeliai X3 ir „Evoque“ rinkoje pasirodė dar ne taip seniai.

Vertė po trejų metų: 72,5 proc.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (2)
  Komentuoti

  Autonaujienos

   (nuotr. iš LAKD ar­c (nuotr. Balsas.lt)
  Keliaujantys „Via Baltica“ užtruks ilgiau 2015.04.08 19:14  Pradėta rekonstruoti „Via Baltica“ kelio 15 kilometrų atkarpa Panevėžio rajone. Vairuotojai, vykstantys iš Panevėžio į Kauną ir atgal, patirs nepatogumų, todėl kelininkai prašo kelionei skirti daugiau laiko. Rekonstruojamas penkiolikos kilometrų kelio ruožas driekiasi Panevėžio rajonu – nuo Šilaičių kaimo iki ...
  Telefonas nukreipia vairuotojo dėmesį (nuotr. Gamintojo)
  Kaune pademonstravo, kaip vairuotojus blaško telefonas ar lūpdažis Rezultatai šokiravo(1) 2015.04.01 07:10   Loreta Mačiulienė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Kauno policijos pareigūnai kartu su vairavimo instruktoriais surengė neįprastą prevencinę priemonę. Tikrintas vairuotojų budrumas, šiems važiuojant ir atliekant pašalinius veiksmus. Išmėginusius netradicinį vairavimą kauniečius nustebino rezultatai – ...
   (nuotr. Fotodiena.lt)
  Nuo balandžio 1 d. keičiasi KET reikalavimai 2015.03.31 11:30 Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad vadovaujantis Kelių eismo taisyklių reikalavimais mūsų šalyje nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. lengvaisiais automobiliais, motociklais ir triračiais automagistralėse leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 130 km/val. greičiu, greitkeliuose – ne didesniu kaip 120 km/val. ...
  Vairavimas lyjant. (nuotr. SXC)
  Lietus skatina avarijas, klimato kaita skatina drausti turtą 2015.03.30 08:21  Klimato bei oro sąlygų įtaka draudimo verslui – milžiniška. Ši įtaka jaučiama tiek transporto, tiek turto draudimui. Oro sąlygos lemia avarijų skaičių, parodė BTA pernai metų oro sąlygų ir eismo įvykių sąryšio tyrimas, vykdytas šalies sostinėje. Esant šaltam orui iki 15 laipsnių šalčio, fiksuojama dukart daugiau ...
  Rūkymas (nuotr. blogspot.com)
  Seimas nutarė drausti rūkymą automobiliuose (2) 2015.03.26 16:29 Transporto priemonių salonuose, jeigu juose bus nepilnamečių ar nėščių moterų, nuo šių metų liepos nebus galima rūkyti. Seimas ketvirtadienį priėmė atitinkamą Tabako kontrolės įstatymo pataisą: už ją balsavo 49 parlamentarai, prieš - trys, o susilaikė 28 Seimo nariai. Pakeitimo iniciatorius konservatorius Sergejus Jovaiša ...

  Studijuok 2016

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Antradienis, 2016 m. gegužės 24 d.
  Alytus
  +11
  -
  Kaunas
  +11
  -
  Vilnius
  +11
  -
  Panevėžys
  +11
  -
  Klaipėda
  +11
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +11
  -
  Utena
  +11
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Cloudy with rain likely early
  +11
  weather value Cloudy with rain likely early
  Toks jausmas lyg būtų +11

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Antradienis, 2016 m. gegužės 24 d.
  Alytus
  +11
  -
  Kaunas
  +11
  -
  Vilnius
  +11
  -
  Panevėžys
  +11
  -
  Klaipėda
  +11
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +11
  -
  Utena
  +11
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Cloudy with rain likely early
  +11
  weather value Cloudy with rain likely early
  Toks jausmas lyg būtų +11
  Į viršų