E. Sašenko (Balsas.lt/Donatas Petkevičius)

E. Sašenko (Balsas.lt/Donatas Petkevičius)

Įnirtingos kovos dėl vietos nacionalinės „Eurovizijos“ finale tęsiasi. Į antrąją atranką susirinkę keturiolika atlikėjų buvo ne mažiau spalvingi nei dalyvavę pirmoje atrankoje. Panašu, jog atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“ Diuseldorfe nori visi – nuo visiškai žalių scenos naujokų iki patyrusių profesionalų, nuo liaudies muzikos motyvus pasirinkusių atlikėjų iki klasikinį muzikos stilių propaguojančių dainininkų.

Komisija, kurioje be nuolatinio jos nario muzikologo Dariaus Užkuraičio, dar buvo daininkės Rosita Čivilytė ir Eglė Nepaitė bei kompozitorius Teisutis Makačinas atrodė itin griežta ir nenusiteikusi juokauti, tik Lukas Pačkauskas stengėsi praskaidrinti nuotaiką tiems dalyviams, kuriems tą vakarą sekėsi prasčiau.

Atranka prasidėjo tautinių motyvu kupinu „Eurovizijos“ atrankos naujokės Godos Isado pasirodymu, kurį sekė ne itin taktiškas R. Čivilytės komentaras, kad suknelės kaspinas buvo įdomesnis už pačia atlikėją.

Po mielos, bet niekuo neišsiskiriančios Valdo Maksvyčio dainos „Leisk man“, sekė daug palankiau tiek publikos, tiek komisijos narių įvertintas „VigRoses“ pasirodymas. Merginos sulaukė pagyrimų tiek už sceninį įvaizdį ir kostiumus, tiek ir už pačia dainą bei jos atlikimą.

Tikrų pasiutėlių rokerių „Dave and Henry“ pora itin smagiai atlikusi „Fresh Air Dream“ teigiama energija užkrėtė ne tik žiūrovus, bet ir komisiją. Tuo tarpu „Eurovizijos“ gerbėjai Liepai, sulaukusiai pagyrų už įspūdingą išvaizdą iš paties renginio vedėjo Giedriaus Masalskio, buvo pasiūlyta eiti dainuoti į prabangų viešbutį.

Kiek vėliau scenoje puikiai praleido laiką „Tofu Bubble“ jaunimas. Atlikėja Nora, anksčiau dainavusi kartu su Sasha Song, šį vakarą atrodė lyg Katy Perry antrininkė su ne tokiais įspūdingais vokaliniais sugebėjimais, o „Eden“, kaip ir pernai atstovaudami sunkųjį roką, energingai kratė galvas.

Vis dėlto statinėje medaus buvo ir šaukštas deguto. Vakaro nuotaiką visiems kiek sugadino į natą nepataikę Deividas Bastys ir Eglė Jakštytė. Situaciją pavyko išgelbėti trims mediniame narve uždainavusioms „Kas jos tokios?“ merginoms.

Profesionaliai kruopščiai sustyguotas pasirodymas ir nepriekaištingas dainos atlikimas Evelinai Sašenko pelnė vien tik susižavėjimo šūksnius ir komisijos pagyras. Jų greičiausiai būtų sulaukęs ir po Donny Montell pseudonimu pasislėpęs Donatas Montvydas, jei tik būtų prisiminęs, jog nėra Michaelas Jacksonas.

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Laisvalaikis

  Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus (nuotr. Fotodiena.lt/Ievos Budzeikaitės)
  „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ paliko E. Vitulskienė (8) 2012.10.08 07:23 „Paskutinis traukinys“ – tokia tema buvo užduota LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ šokėjams. Poros temą traktavo laisvai. Vienus paskutinis traukinys vežė į praeitį, kitus - prie Santuokų rūmų, trečius į depą, o ketvirtus - net į raudonųjų žibintų kvartalą.
  Vytautas Kernagis (Fotodiena.lt/Andrius Petrulevičius)
  Skaitytojo naujiena: tyčiotis iš mirusiųjų – negražu (11) 2012.09.12 21:30 Vienos iškiliausių Lietuvos istorijoje asmenybių – maestro Vytauto Kernagio – atminimas, akivaizdu, ne visiems atrodo vertas pagarbos. Balsas.lt skaitytojas pasipiktino, kad socialiniame tinklalapyje „Facebook“ yra sukurtas Vytauto Kernagio profilis, kuriame naudojama originali maestro nuotrauka ir kone stengiamasi ...
  Antroji kelionės diena. Prie Oslo gyvenantis pažįstamas Sigitas (viduryje) net dukart suteikė keliauninkams (iš kairės: Mindaugas, Kęstutis, Tomas ir Vaidas) prieglobstį. Vaido Bičkaus asmeninio archyvo nuotraukos (nuotr. Organizatorių)
  Atostogos motociklu: išbandymas kūnui, poilsis protui (7) 2012.09.08 23:40 Viskas prasideda nuo idėjos. Kelionė motociklais – ne išimtis. Žiemą keturių draugų – Vaido, Kęstučio, Mindaugo ir Tomo – galvose kilo išganinga mintis: sėsti ant „plieninių žirgų“ ir leistis į nuotykį Skandinavijos serpantinais. Kaip tarę, vaikinai ėmė ir padarė. Rugpjūčio pradžioje, pasikinkę „Yamaha“, „Aprilia“, ...
  A. Kontrimas (nuotr. TV3)
  A. Kontrimas: filmuodamasis jaučiuosi kaip danguje 2012.09.07 15:32 Šią savaitę TV3 eteryje debiutavusio ketvirtojo „Naisių vasaros“ sezono filmavimo aikštelėje – išbandymų metas. Jau kitą savaitę eteryje pasirodys naujasis Naisių kaimo paštininkas Jonas, kurį vaidins 202 centimetrų ūgio įspūdingo stoto ir linksmų plaučių šiaulietis Arūnas Kontrimas. Aikštelėje jam teko neeilinis iššūkis ...
  Šrekas (nuotr. TV3)
  Išdalinti kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimai 2012.09.07 15:20 Vakar Beverli Hilse vykusioje JAV Kino meno ir mokslo akademijos (The Academy of Motion Picture Arts and Sciences) ceremonijoje apdovanojimus pelnė kino ir meno industrijoje nusipelnę veikėjai – Jeffrey Katzenbergas, Halas Needhamas, D.A. Pennebakeris ir Georgeas Stevensas, Jaunesnysis.

  Naujausios TV3 Žinios

  Tikkurila namai


  Studijuok 2016
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. gegužės 28 d.
  Alytus
  +26
  2.2 m/s
  Kaunas
  +26
  2.2 m/s
  Vilnius
  +26
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +26
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +21
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +26
  2.2 m/s
  Utena
  +25
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mainly sunny
  +26
  weather value Mainly sunny
  Toks jausmas lyg būtų +13

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Šeštadienis, 2016 m. gegužės 28 d.
  Alytus
  +26
  2.2 m/s
  Kaunas
  +26
  2.2 m/s
  Vilnius
  +26
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +26
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +21
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +26
  2.2 m/s
  Utena
  +25
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mainly sunny
  +26
  weather value Mainly sunny
  Toks jausmas lyg būtų +13
  Į viršų