Ar Beyonce išties natūrali? (nuotr. SCANPIX)

Ar Beyonce išties natūrali? (nuotr. SCANPIX)

Atrodo, kad ant Holivudo raudonųjų kilimų besisukinėjančios žvaigždės – tobulų figūrų, dailių veidų, idealios sveikatos ir pavydėtinos sėkmės apdovanotos. Tačiau kiekviena jų gyvena paprasto mirtingojo gyvenimą.

Norėdamos tapti patrauklesnėmis savo gerbėjams, ne viena žinoma scenos ar kino moteris griebiasi gudrybių. Pristatome keturių žymių moterų melagystes!

Paris Hilton akių spalva

Mėlynakė šviesiaplaukė – dažno vyro svajonė. Tačiau žymioji Paris Hilton gudrauja, siekdama tokia tapti. Dar nepavyko užfiksuoti merginos su jos antūralia akių spalva – ruda. Nuo pat paauglystės, nepatenkinta tamsia akių rainele, mergina renkasi žibančio mėlio akių lindzes.

Paris Hilton (nuotr. Thefashionspot.com)Paris Hilton (nuotr. Thefashionspot.com)

Senstanti Madonna

Į šeštąjį dešimtį įkopusi atlikėja Madonna stulbina savo kūno formomis, ištverme ir jaunatviška išvaizda. Tačiau dažna moters nuotrauka – koreguota, siekiant paslėpti senatvines raukšles, nuo intensyvaus sporto išsišokusias sausgysles ant rankų ar nevykusių plastinių chirurgijų padarinius.

Madonna (nuotr. Thefashionspot.com)Madonna (nuotr. Thefashionspot.com)

Fergie patrauklumo paslaptis

Grupės „Black eyed peas“ vokalistė Fergie jau nuo seno žinoma muzikos mylėtojams. Tačiau patraukli moteris nėra patenkinta savo išvaizda. Vaikystėje besidžiaugusi itin smulkiomis garbanomis moteris kelis pastaruosius metus tiesinasi plaukus.

Fergie (nuotr. Thefashionspot.com)Fergie (nuotr. Thefashionspot.com)

Beyonces apvalumai

Itin moteriškos figūros savininkė atlikėja Beyonce didžiuojasi savo apvalumais. Tačiau įtartina, ar jie visi – gamtos duoti. Karjeros pradžioje moters užpakaliukas dar nebuvo toks išraiškingas, koks dabar. Pavėlavusi branda ar chirurgo skalpelis čia kaltas?

Beyonce (nuotr. Thefashionspot.com)Beyonce (nuotr. Thefashionspot.com)/span>

portalai@tv3.lt

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "Tele-3" sutikimo draudžiama.

Skaityti komentarus 4 Parašyk komentarą


  Pramogos

  Karališkoji šeima (nuotr. Vida Press)
  15 nuotaikingų faktų apie Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą (1) 2015.11.30 14:02 Didžiosios Britanijos monarchijos istorija skamba įspūdingai netgi ir tiems, kurie tiesiogiai su ja nesusidūrę. Štai keliolika faktų apie garsiausią karališką šeimą visame pasaulyje. Pirmoji princo Williamo meilė – Cindy Crawford. Kai jam buvo 13 metų, jo mama supermodelį pakvietė į svečius arbatos. 2002-aisiais pop ...
  D. Butkutės transformacijos (nuotr. fotobankas.lt)
  Prabilo Džordanos Butkutės koncerto organizatorė: dideli įgeidžiai, grėsmė dėl teroristų ir per daug alkoholio 2015.11.30 18:05 Penktadienį Londone įvykęs Džordanos Butkutės koncertas virto tikru skandalu. Po girtų merginų peštynių čia koncertuoti atsisakė Andrius Mamontovas, o kiti žinomi žmonės ėmė peikti organizatorius.
  Mindaugas Rainys
  Gimtadienį švenčiantis Mindaugas Rainys atviras: tikrąjį mane pažįsta tik artimiausi žmonės IŠSKIRTINIS INTERVIU 2015.11.30 11:07 „Noriu tikėti, kad kiti mane mato kaip nuoširdų žmogų, tačiau yra tikrai daug sričių, kur aš neparodau tikrojo savęs. Noriu save apsaugoti, tačiau kasmet keičiuosi, tampu atviresnis“, - ramiai, lėtai, tačiau nesistengdamas rinkti žodžių kalba Mindaugas Rainys (29 m.). Tai yra mano pirmoji pažintis su TV3 televizijos ...
  Gerda Stiklickienė (nuotr. TV3)
  „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė taps laidos vedėja (6) 2015.11.30 13:09 TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė šį kartą neapsirengė raudono kostiumo: pasipuošusi kuklia, tačiau elegantiška suknele ji pirmą kartą pasisveikino su žiūrovais iš didžiosios „TV Pagalbos“ studijos. „Nebuvo dvejonių, kad nesugebėsiu ar nemokėsiu, pasitikėjau savimi ir stengiausi kaip įmanydama“, – ...
  „X Faktoriaus“ žvaigždžių bendra daina pavergė gerbėjų širdis (nuotr. YouTube)
  „X Faktoriaus“ žvaigždžių bendra daina pavergė gerbėjų širdis VAIZDO ĮRAŠAS(6) 2015.11.30 13:26 Didžiausio muzikinio projekto „X Faktorius“ žvaigždė Monika Pundziūtė gali ramiai laukti tiesioginių transliacijų, nes ji buvo viena iš keturių merginų, perėjusių „Kėdžių iššūkį“. Vis dėlto po vakar vykusių grupių pasirodymų pasitraukti teko Melani ir Tito duetui. Panašu, jog talentinga mergina nesiruošia nuleisti rankų ...  Vytis

  Antradienis, 2015 m. gruodžio 1 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +3
  -
  Vilnius
  +2
  -
  Panevėžys
  +2
  -
  Klaipėda
  +7
  -
  Šiauliai
  +2
  -
  Utena
  +2
  -

  Vilnius

  Debesuota
  +2
  Debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -3

  Išsipildymo akcija

  Sužibėk!

  Skonio lenktynės

  • Skonio lenktynės Skonio lenktynės
  • Skonio lenktynės Skonio lenktynės
  Red Bull Flying Bach

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  SMScredit.lt A lyga

  Antradienis, 2015 m. gruodžio 1 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +3
  -
  Vilnius
  +2
  -
  Panevėžys
  +2
  -
  Klaipėda
  +7
  -
  Šiauliai
  +2
  -
  Utena
  +2
  -

  Vilnius

  Debesuota
  +2
  Debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -3