Horoskopas nuspėja ne tik ateities planus, bet ir seksualinį suderinamumą (nuotr. SCANPIX)

Horoskopas nuspėja ne tik ateities planus, bet ir seksualinį suderinamumą (nuotr. SCANPIX)

Su kuo susiję tai, kad vienos poros išsiskiria vos po kelerių mėnesių pažinties, o kitos laimėje ir santarvėje sulaukia auksinių vestuvių? Kodėl vieni žmonės spėja pasimėgauti keliomis santuokomis, o kiti taip ir lieka visą gyvenimą vieniši? Ar tiesa, kad poroje apšlifavus aštrius charakterio kampus anksčiau ar vėliau meilė vis tiek ateis? Ar egzistuoja amžina meilė? Ar galima dėl savo meilės nesėkmių kaltinti jus nužiūrėjusią blogą akį?Astrologijos mokslas gali atsakyti į visus šiuos klausimus ir netgi žvilgtelėti, kas jūsų likimo knygon įrašyta tą akimirką, kai jūs gimėte.

Skaitome meilę iš žvaigždžių

Vyro ir moters suederinamumą meilėje galima patikrinti pagal sinastriją – specialų astrologinį žemėlapį. Sinastrija parodo svarbiausius partnerių tarpusavio santykių aspektus.

Pagal ką sudaromas suderinamumo žemėlapis?

Visų pirma būtini tikslūs vieno iš partnerių gimimo duomenys: metai, mėnuo, diena ir tikslus gimimo laikas bei vieta. Antrasis partneris turi taip pat pateikti savo duomenis astrologui. Tačiau jei nežinos tikslaus savo gimimo laiko – sinastrijoje tai nedaug teatsispindės.

Kaip sudaromas suderinamumo žemėlapis?

Pagal tikslius vieno iš partnerių gimimo datos duomenis sudaromas jo horoskopas. Į jo horoskopą įtraukiami ir partnerio duomenys. Galutinis jų abiejų horoskopas ir vadinamas suderinamumo žemėlapiu.

Kaip suderinamumo žemėlapis traktuojamas?

Toliau apžvelgsime pagrindinius vyro ir moters suderinamumo aspektus. Po to, kai žemėlapis jau bus sudarytas, astrologas atidžiai išstudijuos visas detales ir planetų rodiklius bendrame poros horoskope. Po išsamios analizės astrologas padarys išvadas, kiek tikėtina, kad poros santykiai rutuliosis ir bus ilgalaikiai.

Taip pat suderinamumo žemėlapis parodys, kuo partneriai suderinami, o kurie jų gyvenimo aspektai gali kelti problemų. Pasufleruos ir tų problemų sprendimo metodus, bet ar vadovautis tomis rekomendacijomis – kiekvieno asmeninis reikalas. Sinastrija parodo, kiek kartų vienas ir kitas partneriai susituoks. Taip pat šis žemėlapis pasakys, kur daugiausia tikimybės sutikti savo būsimą antrąją pusę: poilsiaujant, gimtinėje ar užsienyje ir pan.

Partnerių suderinamumo aspektai

Esama iš viso 4 partnerių suderinamumo aspektų, kuriuos galima išskirti horoskope:

Psichologija

Šis aspektas parodo, kiek suderinami partnerių požiūriai į gyvenimą, pomėgiai, reakcijos į vienas ar kitas situacijas. Tai labai svarbus poros suderinamumo aspektas, ypač moterims. Jei partnerių psichologija suderinama, tai vyras ir moteris gali tapti gerais draugais, jų santykiuose įsivyraus draugystės - meilės tipas.

Seksualiniai santykiai

Šis aspektas parodo partnerių suderinamumą seksualine prasme. Kiek sutampa jų temperamentai, kiek jie gali intymiai atsiverti vienas kitam, ar pasirengę naujiems seksualiniams išbandymams. Labiausiai paplitusios seksualinės sferos problemos – naujovių trūkumas vyrams ir dėmesio bei švelnumo stoka moterims. Dar vienas intymių santykių „stabdis“ abiems lytis – baimė, kad partneris neištikimas. Atsakymus į jus kamuojančius klausimus galima nesunkiai rasti poros santykių horoskope.

Parašyk komentarą


  Pramogos

  Neringos Šiaudikytės vaizdo klipas (nuotr. YouTube)
  „Ferrari“, karštis ir įspūdingi kraštovaizdžiai: brangiausias Neringos Šiaudikytės vaizdo klipas (3) 2015.11.25 11:19 „Pabaigiame darbą, paspaudžiame vieni kitiems rankas ir... viską pradedame iš naujo!“, – apie naujausios dainos „Su tavim“ vaizdo klipo montavimo užkulisius pasakojo dainininkė Neringa Šiaudikytė. Atlikėja neslepia – dar vasarą Žydrojoje pakrantėje, Prancūzijoje filmuotas darbas yra pats brangiausias jos muzikinėje ...
  Mauricio Macri (nuotr. Vida Press)
  Naujai išrinkto Argentinos prezidento pergalės šokis – juoko ir laimės šaltinis VAIZDO ĮRAŠAS 2015.11.25 13:47 Šių metų lapkričio 23 diena argentiniečiui statybos inžinieriui, politikui ir verslininkui Mauricio Macri – viena nuostabiausių gyvenime. Jam suteiktas šalies prezidento postas. Nors 56-erių vyras atstovauja konservatorių partijai, jo pergalės šventės konservatyvia pavadinti negalime... Buvęs futbolo klubo ...
  „Beissoul & Einius” (nuotr. VOGUE)
  Lietuviai „Beissoul & Einius” papuošė „Vogue“ žurnalo puslapius 2015.11.25 13:53   Stilingasis „Beissoul & Einius” duetas papuošė tarptautinio mados ir gyvenimo būdo žurnalo „Vogue“ puslapius. Ką tik pasirodžiusiu „Vogue“ gruodžio mėnesio numeriu skaitytojai gyvens iki pat Naujųjų metų.   Ne gana to, dainininkas Artūras Žabas-Beissoul pakviestas į tarptautinę „Vogue“ komandą ...
  Juozas Statkevičius (nuotr. Eimanto Genio)
  Juozas Statkevičius sunerimęs dėl artėjančio mados šou: bilietai pigūs, o parduota labai nedaug (5) 2015.11.25 09:09 Vasarą „Compensa“ areną sudrebinęs puikiai pavykusiu paplūdimio drabužių kolekcijos pristatymu, Juozas Statkevičius išreiškė nusivylimą dėl mažai susidomėjimo sulaukusiu nauju savo šou. Rudens – žiemos drabužių kolekciją trečiadienį Siemens“ pristatysiantis populiariausias šalies dizaineris sutriko sužinojęs parduotų ...
  Garsenybės, kurių netekome šiemet (nuotr. Vida Press)
  Garsūs amžinai, gyvi laikinai: žvaigždės, kurių netekome šiemet (4) 2015.11.24 20:22 Šie garsūs žmonės savo darbais bus žinomi amžinai, tačiau jų gyvųjų tarpe – nebėra. Galime tik geruoju atminti į kitą pasaulį išėjusius talentus. Bobbi Kristina Brown Vienintelis pop legendos Whitney Houston ir dainininko Bobby Browno vaikas – dukra – mirė sulaukusi vos 22 metų. B. K. Brown gyvybė užgeso praėjus pusmečiui ...  Vytis

  Trečiadienis, 2015 m. lapkričio 25 d.
  Alytus
  -1
  -
  Kaunas
  0
  -
  Vilnius
  0
  -
  Panevėžys
  0
  -
  Klaipėda
  +1
  -
  Šiauliai
  0
  -
  Utena
  0
  -

  Vilnius

  Vietomis debesuota
  0
  Vietomis debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -5

  Išsipildymo akcija

  Sužibėk!

  Didysis Magijos šou

  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  • Didysis magijos šou Didysis magijos šou
  Red Bull Flying Bach

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  SMScredit.lt A lyga

  Trečiadienis, 2015 m. lapkričio 25 d.
  Alytus
  -1
  -
  Kaunas
  0
  -
  Vilnius
  0
  -
  Panevėžys
  0
  -
  Klaipėda
  +1
  -
  Šiauliai
  0
  -
  Utena
  0
  -

  Vilnius

  Vietomis debesuota
  0
  Vietomis debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -5